Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap Sprint Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

N-åpen

1 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)16.1210.48
2Ruben M. HellandEgersund OK16.25+0.1310.56
3Lea StokkelandÅlgård Orientering16.33+0.2111.02
4Pernille BreivoldGanddal IL17.36+1.2411.44
5Brage LaugalandÅlgård Orientering20.38+4.2613.45
6Vetle LaugalandÅlgård Orientering20.45+4.3313.50
7Markus M. HellandEgersund OK23.18+7.0615.32
8Vilde PuntervoldEgersund OK23.19+7.0715.32
9Emil Fotland KolstøEgersund OK24.14+8.0216.09
10Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)25.13+9.0116.48
11Eiril LaugalandÅlgård Orientering25.33+9.2117.02
12Ingrid  SveenHaugesund IL Orientering39.32+23.2026.21
Tea StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Gøril Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringikke startet

D -10

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)36.3528.08
Helene P HundeideSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

D 11-12

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering13.1110.08
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering13.19+0.0810.14
3Synne Skeie PettersonEgersund OK13.29+0.1810.22
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.13+1.0210.56
5Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14.39+1.2811.16
6Julie M HellandEgersund OK15.32+2.2111.56
7Norah BreivoldGanddal IL15.54+2.4312.13
8Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)28.41+15.3022.03

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb25.5217.14
2Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)25.53+0.0117.15
Klara Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 13-14

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)17.3610.21
2Anna TaksdalGanddal IL18.58+1.2211.09
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK24.25+6.4914.21
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)24.49+7.1314.35
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering25.50+8.1415.11
6Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering29.39+12.0317.26
7Thea Beate PuntervoldEgersund OK30.32+12.5617.57
8Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)32.49+15.1319.18
9Sara HetlandHaugesund IL Orientering39.34+21.5823.16

D 15-16

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.1410.08
2Ingrid LamarkGanddal IL18.14+1.0010.43
3Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb23.06+5.5213.35
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

2 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.288.23
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)20.58+2.309.31
3Trine BolstadGanddal IL21.31+3.039.46
4Jane M HellandEgersund OK22.02+3.3410.00
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering23.27+4.5910.39
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL23.58+5.3010.53
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.14+6.4611.28
8Kristina VollHaugesund IL Orientering25.32+7.0411.36
9Vibeke LamarkGanddal IL26.39+8.1112.06
10Randi EngløkkHaugesund IL Orientering27.07+8.3912.19
11Monica HorpestadEgersund OK27.57+9.2912.42
12Madli HjermannHaugesund IL Orientering28.22+9.5412.53
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb31.54+13.2614.30
14Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering33.21+14.5315.09
15Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering36.45+18.1716.42
16Randi RothSandnes IL (Rogaland)40.25+21.5718.22
17Julie PuntervoldEgersund OK40.40+22.1218.29
Anita Glenne KallhovdEgersund OKdiskvalifisert
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringikke startet
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Celina Iversen ÅseEgersund OKikke startet

D 17-N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)16.3011.00
2Maren Sofie PettersonEgersund OK47.08+30.3831.25

D 50-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin SkadsemGanddal IL29.4517.30
2Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb33.06+3.2119.28
3Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb44.43+14.5826.18

D 70-

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb28.0616.31
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30.26+2.2017.54
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb31.08+3.0218.18
4Helga AaslidEgersund OK33.31+5.2519.42

H -10

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17.3113.28
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering22.16+4.4517.07
3Filip H  SveenHaugesund IL Orientering25.04+7.3319.16
Filip SveenHaugesund IL Orienteringikke startet

H 11-12

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)10.428.13
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.02+3.2010.47
3Arve LundeGanddal IL14.21+3.3911.02
4Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)15.43+5.0112.05
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)16.23+5.4112.36
6Marius RøddeGanddal IL17.09+6.2713.11
7Odin HorpestadEgersund OK17.52+7.1013.44
8Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)20.28+9.4615.44

H 13-14

1 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.599.59
2Øyvind LamarkGanddal IL17.21+0.2210.12
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.38+0.3910.22
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18.46+1.4711.02
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)19.13+2.1411.18
6Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)19.46+2.4711.37
7Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)20.47+3.4812.13
8Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)22.00+5.0112.56
9Erlend BremnesGanddal IL22.34+5.3513.16
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)22.51+5.5213.26
11Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24.42+7.4314.31
12Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)28.51+11.5216.58
13Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)29.00+12.0117.03
14Victor RingdalHaugesund IL Orientering37.00+20.0121.45
15Emil EngesilHaugesund IL Orientering43.02+26.0325.18
Emil EngesliHaugesund IL Orienteringikke startet

H 15-16

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering19.128.43
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL20.34+1.229.20
3Tobias RøddeGanddal IL20.50+1.389.28
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL22.55+3.4310.24
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering23.51+4.3910.50
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL25.47+6.3511.43
7Thomas Barvik MælandGanddal IL26.40+7.2812.07
8Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering27.10+7.5812.20
Sindre Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Elias EidsvågGanddal ILikke startet

H 17-

2 600 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18.026.56
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)19.21+1.197.26
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19.43+1.417.35
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering19.51+1.497.38
5Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL20.08+2.067.44
6Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)20.21+2.197.49
7Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb20.58+2.568.03
8Morten Bjerga SundliGanddal IL21.00+2.588.04
9Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering21.30+3.288.16
10Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb21.51+3.498.24
11Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb22.32+4.308.40
12Lars  MyklebustSandnes IL (Rogaland)23.35+5.339.04
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering24.02+6.009.14
14Kjetil TorgersenEgersund OK24.39+6.379.28
14Jørgen HetlandEgersund OK24.39+6.379.28
16Gunnar PettersonEgersund OK26.46+8.4410.17
17Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb26.52+8.5010.20
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb27.16+9.1410.29
19Jørgen BreivoldGanddal IL27.29+9.2710.34
20Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering30.14+12.1211.37
21Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb33.07+15.0512.44
22Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)33.22+15.2012.50
23Alexander HorpestadEgersund OK35.06+17.0413.30
24Trond Sigurd FotlandEgersund OK35.44+17.4213.44
25Olav HellandEgersund OK39.57+21.5515.21
26Arild SvihusGanddal IL59.40+41.3822.56
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Fredrik OmdalGanddal ILdiskvalifisert
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kenneth MydlandEgersund OKikke startet

H 17-N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild OpstadEgersund OK24.2716.18

H 50-

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.038.12
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb19.08+1.058.41
3Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.04+3.019.34
4Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)21.50+3.479.55
5Harald KlippenbergEgersund OK22.11+4.0810.04
6Per Ingar HadlandGanddal IL23.05+5.0210.29
7Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)24.03+6.0010.55
8Frank HansenEgersund OK24.05+6.0210.56
9Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb25.20+7.1711.30
10Svein-Erik KvameGanddal IL26.30+8.2712.02
11Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb27.50+9.4712.39
12Steinar HorpestadEgersund OK37.14+19.1116.55
13Tore RøddeGanddal IL41.13+23.1018.44
Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 60-

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb21.429.51
2Jan HetlandEgersund OK22.49+1.0710.22
3Harry BreilandÅlgård Orientering23.58+2.1610.53
4Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb30.25+8.4313.49
5Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb31.51+10.0914.28

H 70-

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SvihusGanddal IL21.4312.46
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb23.41+1.5813.55
3Magnus LandstadFreidig25.12+3.2914.49
4Tormod AaslidEgersund OK25.32+3.4915.01
5Geir HusdalTIF Viking25.39+3.5615.05
6Magnar NerheimSuldal Orienteringslag27.19+5.3616.04
7Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)33.58+12.1519.58
8Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb41.00+19.1724.07
Geir HusdalNOTEAMikke startet

C-åpen

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BreivoldGanddal IL14.4311.19
2Maria Nilsson RøddeGanddal IL18.38+3.5514.20
3Mari BremnesGanddal IL26.53+12.1020.40
Mari MyklebostStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL29.4219.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor