Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 15 april 2018

Egersund OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alexander  HorpestadH17-20B (1)39.1214.00
1Olav HellandB-Åpen (5)39.0213.56
1Julie M HellandD11-12 (2)33.5314.07
1Arild OpstadH17N (1)44.4527.58
2Jørgen HetlandH17AK (4)45.55+10.169.33
2Jorunn HadlandD21 (2)1.31.12+20.3312.19
2Inger Tone NygårdD50 (7)42.25+1.2510.20
2Inger Skretting OpstadD60 (2)1.01.30+20.0519.50
3Odin HorpestadH11-12 (4)53.27+20.2522.16
3Haakon T SkeiC-Åpen (5)1.32.29+56.1838.32
3Sebastian HestnesN-Åpen (11)29.55+3.5518.41
3Edvin AakreH13-14 (10)31.58+4.0911.25
3Anita Glenne KallhovdD40 (6)1.05.42+7.5113.41
4Geir FrøytlogH50 (14)45.15+5.579.25
4Sindre Skeie PettersonH15-16 (4)1.07.26+21.3814.02
5Monica HorpestadD40 (6)1.20.56+23.0516.51
5Harald KlippenbergH50 (14)46.23+7.059.39
6Arne BrandsbergH70 (6)1.16.21+39.2624.37
6Hilde HetlandD40 (6)1.24.03+26.1217.30
7Gunnar PettersonH40 (7)13.15.00+12.15.571.47.25
7Ole Andre BrandsbergH13-14 (10)47.32+19.4316.58
9Geir Anders HadlandH50 (14)52.04+12.4610.50
Christoffer Øen KvernstuenH13-14 (10)diskvalifisert
Berit BrandsbergC-Åpen (5)ikke startet
Synne Skeie PettersonD11-12 (2)ikke startet
Karine Aarstad TorgersenD13-14 (4)ikke startet

Ganddal IL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Otte OmdalH60 (9)36.599.01
1Fredrik OmdalH21 (5)1.23.028.55
1Per Ivar StoklandH17-20 (1)1.07.549.10
1Øyvind LamarkH13-14 (10)27.499.56
1Aud Hognestad TaksdalD21 (2)1.10.399.32
1Anne LangmyrD11-12N (1)56.5135.31
1Mariann SveinsvollD17AK (3)1.02.5615.20
1Nora SvendsenD17-20 (1)55.3311.34
2Arild AasheimH50 (14)39.47+0.298.17
2Maria NilssonC-Åpen (5)1.03.45+27.3426.33
2Vibeke LamarkD40 (6)58.05+0.1412.06
2Ole Kristian TaksdalH15-16 (4)47.21+1.339.51
2Anna TaksdalD13-14 (4)30.26+2.4110.52
3Alf Johan Walgermo LimaH21 (5)1.29.52+6.509.39
3Tore RøddeB-Åpen (5)53.49+14.4719.13
3Tobias RøddeH15-16 (4)47.49+2.019.57
4Oddvar TaksdalH40 (7)1.14.14+15.1110.01
4Marius RøddeH11-12 (4)2.33.01+1.59.591.03.45
4Tone M. Seglem GiskeB-Åpen (5)1.26.49+47.4731.00
5Kjell SvihusH70 (6)51.30+14.3516.36
5Ove OalandH60 (9)47.18+10.1911.32
5Ann Karin TjørhomD50 (7)51.10+10.1012.28
6Per Olav HaarrH50 (14)47.42+8.249.56
6Tallak LangmyrH40 (7)1.38.35+39.3213.19
6Ragnhild AuglændD50 (7)1.02.47+21.4715.18
7Bjarne GimreH60 (9)1.02.54+25.5515.20
8Maria LangmyrN-Åpen (11)56.52+30.5235.32
8Trond LamarkH50 (14)51.33+12.1510.44
10Svein-Erik KvameH50 (14)52.57+13.3911.01
11Mari BremnesN-Åpen (11)59.38+33.3837.16
Aksel DommersnesH13-14 (10)diskvalifisert
Erlend BremnesH13-14 (10)diskvalifisert
Arild SvihusB-Åpen (5)ikke startet
Ingrid LamarkD15-16 (2)ikke startet
Lars LangmyrH-10 (1)ikke startet

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenH15-16 (4)45.489.32

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenD50 (7)41.0010.00
14Oskar KaaløyH50 (14)2.03.18+1.24.0025.41

Sandnes IL (Rogaland)

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin BakkeD17-20B (1)47.0816.50
1Jonas Vistnes MyklebostH11-12 (4)33.0213.45
1Vegard PeikliH40 (7)59.037.58
1Njål F. VadlaH50 (14)39.188.11
1Anja VistnesC-Åpen (5)36.1115.04
1Kaja PeikliD13-14 (4)27.459.54
1Vebjørn OftedalH-10 (1)54.2622.40
2Sigurd R. OftedalH21 (5)1.26.50+3.489.20
2Hermann SkogsholmH70 (6)39.03+2.0812.35
3Marit HaavardsholmD50 (7)45.28+4.2811.05
3Erik BakkeH17AK (4)49.56+14.1710.24
3Tom FurlandH40 (7)1.07.46+8.439.09
3Randi RothD17AK (3)1.49.20+46.2426.40
4Andreas Vistnes MyklebostH13-14 (10)32.37+4.4811.38
4Jorunn JohannesenD50 (7)47.02+6.0211.28
4Margrethe RoalsøD40 (6)1.20.29+22.3816.46
4Marte Roth AarskogD13-14 (4)46.19+18.3416.32
5Bjørnar PeikliH13-14 (10)40.57+13.0814.37
6Lars OftedalN-Åpen (11)43.10+17.1026.58
7Liv OmdalD50 (7)1.05.42+24.4216.01
9Sonja BakkevoldN-Åpen (11)57.13+31.1335.45
10Marta BakkevoldN-Åpen (11)57.47+31.4736.06
11Sturle OmdalH50 (14)56.29+17.1111.46
Kristin BakkeD17-20B (1)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadH70 (6)36.5511.54
1Turid NystrømD70 (2)55.0117.44
1Wenche Margrethe SæbbøD40 (6)57.5112.03
1Anne GarsrudD60 (2)41.2513.21
1Vilde Margrethe SæbbøD15-16 (2)38.149.19
2Bjørn AlsakerH60 (9)40.06+3.079.46
2Peter SæbbøH11-12 (4)36.51+3.4915.21
2Arne Jacob Nystrøm OlsenH13-14 (10)29.10+1.2110.25
2Haldis GlendrangeD70 (2)57.33+2.3218.33
2Sara Nystrøm OlsenD15-16 (2)45.46+7.3211.09
2May MelingD17AK (3)1.04.54+1.5815.49
3Asgeir BellH60 (9)41.55+4.5610.13
3Svein GlendrangeH70 (6)44.29+7.3414.20
3Stein Arne OlsenH50 (14)40.35+1.178.27
4Silje Elise HusdalC-Åpen (5)1.45.27+1.09.1643.56
4Gunnar SakseidH60 (9)45.01+8.0210.58
4Jørgen NilsenH17AK (4)1.19.24+43.4516.32
5Heine Elias  HusdalC-Åpen (5)1.46.25+1.10.1444.20
5Espen KarlsenH21 (5)2.04.09+41.0713.20
5Øystein AmundrudH40 (7)1.27.26+28.2311.48
6Ivar Johan LarsenH60 (9)1.00.43+23.4414.48
8Paul Andreas PaulsenH60 (9)1.21.44+44.4519.56
9Tore TvedtH60 (9)1.27.17+50.1821.17
12Pål BårdsenH50 (14)58.03+18.4512.05
13Espen Fyhn NilsenH50 (14)58.57+19.3912.16
Brit Vivian MelingB-Åpen (5)diskvalifisert

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Geir HusdalH70 (6)50.34+13.3916.18

Ålgård Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maren OftedalN-Åpen (11)26.0016.15
1Ola Magnus LaugalandH17AK (4)35.397.25
2Lars Sigve OftedalH40 (7)1.05.55+6.528.54
2Lea StokkelandN-Åpen (11)26.42+0.4216.41
2Frode Halvor LundB-Åpen (5)43.28+4.2615.31
2Ada C StokkelandD11-12 (2)41.25+7.3217.15
3Alida OftedalD13-14 (4)32.57+5.1211.46
4Sturla StokkelandH21 (5)1.49.06+26.0411.43
4Therese Alisa LundN-Åpen (11)34.17+8.1721.25
5Veronica Sunisa LundN-Åpen (11)38.28+12.2824.02
6Samuel A StokkelandH13-14 (10)43.47+15.5815.38
7Jan-Einar ØvremoH50 (14)47.47+8.299.57
7Tea StokkelandN-Åpen (11)43.52+17.5227.25
Livar OftedalH11-12 (4)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor