Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 15 april 2018

H21

9 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL1.23.028.55
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1.26.50+3.489.20
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.29.52+6.509.39
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.49.06+26.0411.43
5Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.04.09+41.0713.20

H15-16

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering45.489.32
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL47.21+1.339.51
3Tobias RøddeGanddal IL47.49+2.019.57
4Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.07.26+21.3814.02

H50

4 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)39.188.11
2Arild AasheimGanddal IL39.47+0.298.17
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40.35+1.178.27
4Geir FrøytlogEgersund OK45.15+5.579.25
5Harald KlippenbergEgersund OK46.23+7.059.39
6Per Olav HaarrGanddal IL47.42+8.249.56
7Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering47.47+8.299.57
8Trond LamarkGanddal IL51.33+12.1510.44
9Geir Anders HadlandEgersund OK52.04+12.4610.50
10Svein-Erik KvameGanddal IL52.57+13.3911.01
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)56.29+17.1111.46
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb58.03+18.4512.05
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb58.57+19.3912.16
14Oskar KaaløySandefjord OK2.03.18+1.24.0025.41

H60

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL36.599.01
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40.06+3.079.46
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb41.55+4.5610.13
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb45.01+8.0210.58
5Ove OalandGanddal IL47.18+10.1911.32
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.00.43+23.4414.48
7Bjarne GimreGanddal IL1.02.54+25.5515.20
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1.21.44+44.4519.56
9Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1.27.17+50.1821.17

H70

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb36.5511.54
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)39.03+2.0812.35
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.29+7.3414.20
4Geir HusdalTIF Viking50.34+13.3916.18
5Kjell SvihusGanddal IL51.30+14.3516.36
6Arne BrandsbergEgersund OK1.16.21+39.2624.37

H13-14

2 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL27.499.56
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.10+1.2110.25
3Edvin AakreEgersund OK31.58+4.0911.25
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)32.37+4.4811.38
5Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)40.57+13.0814.37
6Samuel A StokkelandÅlgård Orientering43.47+15.5815.38
7Ole Andre BrandsbergEgersund OK47.32+19.4316.58
Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
Erlend BremnesGanddal ILdiskvalifisert
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKdiskvalifisert

B-Åpen

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK39.0213.56
2Frode Halvor LundÅlgård Orientering43.28+4.2615.31
3Tore RøddeGanddal IL53.49+14.4719.13
4Tone M. Seglem GiskeGanddal IL1.26.49+47.4731.00
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Arild SvihusGanddal ILikke startet

H11-12

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.0213.45
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb36.51+3.4915.21
3Odin HorpestadEgersund OK53.27+20.2522.16
4Marius RøddeGanddal IL2.33.01+1.59.591.03.45
Livar OftedalÅlgård Orienteringikke startet

H17N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK44.4527.58

D21

7 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.10.399.32
2Jorunn HadlandEgersund OK1.31.12+20.3312.19

D15-16

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb38.149.19
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45.46+7.3211.09
Ingrid LamarkGanddal ILikke startet

D50

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK41.0010.00
2Inger Tone NygårdEgersund OK42.25+1.2510.20
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)45.28+4.2811.05
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)47.02+6.0211.28
5Ann Karin TjørhomGanddal IL51.10+10.1012.28
6Ragnhild AuglændGanddal IL1.02.47+21.4715.18
7Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.05.42+24.4216.01

D60

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb41.2513.21
2Inger Skretting OpstadEgersund OK1.01.30+20.0519.50

D70

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb55.0117.44
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.33+2.3218.33

D13-14

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)27.459.54
2Anna TaksdalGanddal IL30.26+2.4110.52
3Alida OftedalÅlgård Orientering32.57+5.1211.46
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)46.19+18.3416.32
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

D11-12

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK33.5314.07
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering41.25+7.3217.15
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

C-Åpen

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)36.1115.04
2Maria NilssonGanddal IL1.03.45+27.3426.33
3Haakon T SkeiEgersund OK1.32.29+56.1838.32
4Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb1.45.27+1.09.1643.56
5Heine Elias  HusdalStavanger Orienteringsklubb1.46.25+1.10.1444.20
Berit BrandsbergEgersund OKikke startet

N-Åpen

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren OftedalÅlgård Orientering26.0016.15
2Lea StokkelandÅlgård Orientering26.42+0.4216.41
3Sebastian HestnesEgersund OK29.55+3.5518.41
4Therese Alisa LundÅlgård Orientering34.17+8.1721.25
5Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering38.28+12.2824.02
6Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)43.10+17.1026.58
7Tea StokkelandÅlgård Orientering43.52+17.5227.25
8Maria LangmyrGanddal IL56.52+30.5235.32
9Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)57.13+31.1335.45
10Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)57.47+31.4736.06
11Mari BremnesGanddal IL59.38+33.3837.16

D11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne LangmyrGanddal IL56.5135.31

H-10

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)54.2622.40
Lars LangmyrGanddal ILikke startet

H17-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander  HorpestadEgersund OK39.1214.00

D17-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)47.0816.50
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H17-20

7 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar StoklandGanddal IL1.07.549.10

D17-20

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL55.3311.34

H40

7 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)59.037.58
2Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.05.55+6.528.54
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.07.46+8.439.09
4Oddvar TaksdalGanddal IL1.14.14+15.1110.01
5Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.27.26+28.2311.48
6Tallak LangmyrGanddal IL1.38.35+39.3213.19
7Gunnar PettersonEgersund OK13.15.00+12.15.571.47.25

D40

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb57.5112.03
2Vibeke LamarkGanddal IL58.05+0.1412.06
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.05.42+7.5113.41
4Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)1.20.29+22.3816.46
5Monica HorpestadEgersund OK1.20.56+23.0516.51
6Hilde HetlandEgersund OK1.24.03+26.1217.30

H17AK

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering35.397.25
2Jørgen HetlandEgersund OK45.55+10.169.33
3Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)49.56+14.1710.24
4Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.19.24+43.4516.32

D17AK

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann SveinsvollGanddal IL1.02.5615.20
2May MelingStavanger Orienteringsklubb1.04.54+1.5815.49
3Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.49.20+46.2426.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor