Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 18 september 2018

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Mattis Gulliksen BrunbergBækkelagets SK24.12
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL16.42+-7.30
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL13.20+-10.52
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL16.10+-8.02
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL15.24+-8.48
0Andreas KristiansenOL Trollo24.36+0.24
0Oliver LagerSandefjord OK10.51+-13.21
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL15.11+-9.01
0Leah Myhre LefsakerAndebu IL13.10+-11.02
0Alexander DybvikStokke IL11.03+-13.09
0Silje Loftesnes KaupangNOTEAM27.25+3.13
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Kristian HaugbergAndebu ILikke startet

D11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren Sofie FremstadLarvik OK8.58
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK9.22+0.24
3Annika van RaaijHedrum OL10.33+1.35
4Daniella GjoneSandefjord OK10.34+1.36
5Anne HaugbergAndebu IL10.47+1.49
6Pernille ZagarLarvik OK12.37+3.39

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Othilie K. SkavhellenBotne SK14.35
2Ingrid Strøm-JuliussenSandefjord OK19.58+5.23

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn13.43
2Marlene SkramdalHedrum OL20.50+7.07
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK18.30
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn22.45+4.15
3Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn25.07+6.37
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnikke startet
Ingvild JohnsenHedrum OLikke startet
Emilie JahreAndebu ILikke startet

D15B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL18.33
2Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL32.55+14.22

D17

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kine GulliksenBækkelagets SK18.52
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK19.51+0.59
3Tone StoklandSandefjord OK23.02+4.10
4Pernille NaufHedrum OL24.16+5.24
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn27.42+8.50
6Pernille MoltebergHedrum OL36.35+17.43

D17C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Heidi EriksenLarvik OK12.15
2Kristine Sparre KnudsenStokke IL13.50+1.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
3May NordkveldeNOTEAM14.46+2.31
4Marianne BakkerStokke IL15.20+3.05
5Lill DürbeckHedrum OL17.29+5.14
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet

D40

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Liv Kristin AasestadHedrum OL23.45
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn23.53+0.08
3Wenche EikåsSandefjord OK24.09+0.24
4Kari Reppesgård HoltHedrum OL24.11+0.26
5Anette Kjærås FiringAndebu IL24.17+0.32
6Celine Vik OlsenLarvik OK25.40+1.55
7Elin BordøyHedrum OL27.20+3.35
8Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn29.50+6.05
9May-Britt SkramdalHedrum OL33.56+10.11
Katrine van RaaijHedrum OLikke startet

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rita RaastadSkien OK28.44
2Astrid BrevikStokke IL30.21+1.37
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnikke startet
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnikke startet
Tiri RebårdSandefjord OKikke startet

D60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Randi Kristin NærumLarvik OK19.17
2Elisabeth RødAndebu IL24.37+5.20
3Randi HansenStokke IL27.00+7.43
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn Orienteringslag27.08+7.51
5Kari BergLarvik OK34.40+15.23
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet
Else StordalOL Tønsberg og omegnikke startet

D70

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hjørdis ØvreåsBotne SK28.48
2Gerd LangsethLarvik OK35.44+6.56
3Astrid GjelstadSandefjord OK35.58+7.10
4Lise LevyLarvik OK36.58+8.10

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jens G. DybvikStokke IL12.01
2Ludvig SkramdalHedrum OL12.45+0.44
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn13.43+1.42

H13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gabriel GjoneSandefjord OK11.57
2Brage EikåsSandefjord OK13.45+1.48
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn14.44+2.47
4Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL15.30+3.33
5Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn15.45+3.48
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15.54+3.57
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn20.38+8.41
8Martin DybvikStokke IL21.16+9.19
Mathias JahreAndebu ILikke startet

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn16.51
2Benjamin GjoneSandefjord OK17.47+0.56
3Viljan van RaaijHedrum OL18.20+1.29
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK18.54+2.03
5Henrik R HoltHedrum OL19.00+2.09
6Kristoffer FjæreHedrum OL19.33+2.42
7Jonas EikåsSandefjord OK20.04+3.13
8Hallgeir BrevikStokke IL27.57+11.06

H15B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn16.55
2Børre GrovanOL Tønsberg og omegn19.24+2.29

H17

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre R HoltHedrum OL14.32
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17.47+3.15
3Jørgen FrøydLarvik OK18.38+4.06
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn19.42+5.10
5Martin AskeAndebu IL20.34+6.02
6Hans Olav SkogstadTelenor BIL24.54+10.22
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

H17C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL9.57
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet

H40

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Asgeir FremstadLarvik OK18.10
2Rune Firing HaugbergAndebu IL18.25+0.15
3Anders Kristian HoltHedrum OL19.08+0.58
4Erling LefsakerAndebu IL19.58+1.48
5Espen JohnsenHedrum OL20.12+2.02
6Jørgen FjæreHedrum OL20.21+2.11
7Jo Børre EikåsSandefjord OK21.22+3.12
8Atle BorgersenHedrum OL23.32+5.22
9Eelco van RaaijHedrum OL23.36+5.26
10Per Henrik ZagarLarvik OK24.19+6.09
11Øyvind KristiansenOL Trollo26.31+8.21
12Kenneth DybvikStokke IL29.19+11.09
13Magnus LundAndebu IL29.28+11.18
14Eskil VikenAndebu IL31.23+13.13
Trond Olav JahreAndebu ILikke startet

H50

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars FremstadLarvik OK17.49
2Espen RaastadSkien OK20.01+2.12
3Bjørnar OlsrødStokke IL20.37+2.48
4Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn21.27+3.38
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK21.31+3.42
6Roar MathisenOL Tønsberg og omegn21.57+4.08
7Knut GjoneSandefjord OK26.23+8.34
8Magne KløveStokke IL26.24+8.35
9Per Einar StrømHedrum OL30.00+12.11
10Stig SkogekkerHedrum OL34.26+16.37
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Trond GjelstadSandefjord OKikke startet

H60

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ole JohanssonPorsgrunn Orienteringslag21.10
2Øivind FadumSande Sportsklubb21.17+0.07
3Elling AakreAndebu IL23.09+1.59
4Sigbjørn MyhreAndebu IL23.42+2.32
5Jan BøhleOL Trollo24.44+3.34
6Martin NaufHedrum OL25.23+4.13
7Ragnar Niemi BergStokke IL26.47+5.37
8Per Olaf KlemsdalVarteig OL28.04+6.54
9Per Dag NordkveldeHedrum OL30.05+8.55
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

H70

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge FossheimHedrum OL17.57
2Thorolf TrolsrudBotne SK19.28+1.31
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn20.21+2.24
4Svein EriksenLarvik OK22.07+4.10
5Per Øystein AndersenLarvik OK23.36+5.39
6Magnar ØvreåsBotne SK23.57+6.00
7Ragnar HillestadLardal OL24.21+6.24
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK25.39+7.42
9Lars Martin GjeinStokke IL26.27+8.30
10Jørgen kvilhaugBotne SK27.59+10.02
11Arne D. ChristensenSandefjord TIF30.14+12.17
12Svein ThorsenSandefjord TIF30.42+12.45
13Frank EliassenSandefjord OK31.03+13.06
14Kåre NilsenSandefjord TIF35.00+17.03
Svein Børge HaugbergSandefjord OKikke startet
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKikke startet

H80

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK23.06
2Fridtjov RobertsenOL Tønsberg og omegn38.26+15.20
Brynjar RøgebergSandefjord TIFdiskvalifisert
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet
Magnar ReppesgårdHedrum OLikke startet
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor