Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 21 august 2018

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn29.00+-0.28
0Joel RöhrsStokke IL26.06+-3.22
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn31.48+2.20
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL26.41+-2.47
0Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK29.28
0Leah Myhre LefsakerAndebu IL22.02+-7.26
0Kristian HaugbergAndebu IL16.49+-12.39
0Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK27.02+-2.26
0Sune HurulinAndebu IL50.06+20.38
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL27.13+-2.15
0Sindre FurlandSandefjord OK13.00+-16.28
0Maiken HurulinAndebu IL50.10+20.42
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL26.13+-3.15
0Oliver LagerSandefjord OK43.36+14.08
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK12.18+-17.10
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL36.58+7.30
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL29.47+0.19
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILikke startet
Ludvik HiisStokke ILikke startet

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18.32
2Anne HaugbergAndebu IL26.46+8.14
3Daniella GjoneSandefjord OK30.49+12.17
4Annika van RaaijHedrum OL30.53+12.21

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maike RöhrsStokke IL15.12

D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn43.25

D13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL25.40
2Marlene SkramdalHedrum OL26.40+1.00
3Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL30.31+4.51

D13-16N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn41.26
2Ingvild JohnsenHedrum OL46.56+5.30
3Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn50.52+9.26
4Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.01.10+19.44
5Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.14.33+33.07
6Emilie JahreAndebu IL1.36.42+55.16
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert

D15B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wenche NystuenAndebu IL1.56.17
2Vivian HernandezAndebu IL1.56.18+0.01
3Ingunn StålerødAndebu IL1.56.24+0.07
4Hanne S. HansenAndebu IL1.56.32+0.15
Eirunn HiisStokke ILikke startet

D17

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin BjervaLarvik OK41.55
2Kine GulliksenBækkelagets SK43.47+1.52
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn50.12+8.17
4Tone StoklandSandefjord OK1.05.46+23.51
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OKdiskvalifisert

D17C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May-Britt SkramdalHedrum OL25.22
2Kristin JohanssonHedrum OL25.23+0.01
3Heidi EriksenLarvik OK26.06+0.44
4Astrid FodnæssAndebu IL26.46+1.24
5Pernille MoltebergHedrum OL26.54+1.32
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn29.26+4.04
7Inger MørkSandefjord OK32.34+7.12
8Wenche TrollsåsAndebu IL35.36+10.14
9Lill DürbeckHedrum OL36.25+11.03
10Kari BergLarvik OK46.20+20.58
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OLikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit RöhrsStokke IL14.54

D40

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK29.10
2Stine ArntzenSandefjord OK43.58+14.48
3Celine Vik OlsenLarvik OK46.39+17.29
4Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn48.17+19.07
5Silje IslandOL Tønsberg og omegn49.46+20.36
6Anette Kjærås FiringAndebu IL50.54+21.44
7Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn51.39+22.29
8Katrine van RaaijHedrum OL57.02+27.52
9Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL58.43+29.33
10Wenche EikåsSandefjord OK1.00.39+31.29
11Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.06.50+37.40
12Torill Hynne FjæreHedrum OL1.13.53+44.43
13Tone Sølie LysnesHedrum OL1.16.10+47.00
14Elin BordøyHedrum OL1.16.13+47.03
Mona JahreAndebu ILdiskvalifisert

D50

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiri RebårdSandefjord OK35.57
2Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.14+1.17
3Hilde KløvstadSandefjord OK40.01+4.04
4Ida Vår DirdalLarvik OK53.56+17.59
5Astrid BrevikStokke IL56.46+20.49

D60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro EiaOL Trollo35.32
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn36.31+0.59
3Randi HansenStokke IL43.13+7.41
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn45.49+10.17
5Else StordalOL Tønsberg og omegn51.33+16.01

D70

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margareta BrynhildsenStokke IL43.56
2Gerd LangsethLarvik OK45.10+1.14
3Hjørdis ØvreåsBotne SK51.40+7.44

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludvig SkramdalHedrum OL23.50
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn28.51+5.01
3Jens G. DybvikStokke IL54.02+30.12

H13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gabriel GjoneSandefjord OK26.16
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK27.22+1.06
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn38.57+12.41
4Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL42.53+16.37
5Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49.27+23.11
6Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn53.52+27.36
7Martin DybvikStokke IL1.35.38+1.09.22
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn40.55

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn35.12
2Viljan van RaaijHedrum OL38.52+3.40
3Henrik R HoltHedrum OL41.19+6.07
4Jonas EikåsSandefjord OK44.42+9.30
5Kristoffer FjæreHedrum OL58.36+23.24
6Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.02.41+27.29
7Hallgeir BrevikStokke IL1.06.21+31.09
8Benjamin GjoneSandefjord OK1.06.32+31.20

H15B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn30.50
2Børre GrovanOL Tønsberg og omegn41.36+10.46
3Magnus LundAndebu IL48.32+17.42
4Knut GjoneSandefjord OK1.02.18+31.28
5Trond Olav JahreAndebu IL1.06.08+35.18

H17

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn41.21
2Jørgen FrøydLarvik OK46.51+5.30
3Trond EvensenOL Tønsberg og omegn52.23+11.02
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn53.16+11.55
5Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.00.13+18.52
6Sindre Eia HoltungOL Trollo1.03.51+22.30
7Martin  AskeAndebu IL1.10.33+29.12
8Hans Olav SkogstadTelenor BIL1.16.00+34.39
Ludvig JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Jarle LysnesHedrum OLikke startet

H17C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL23.40
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn29.09+5.29
3Holger KjærlandHedrum OL36.14+12.34
4Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn38.26+14.46

H40

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling LefsakerAndebu IL32.29
2Rune Firing HaugbergAndebu IL35.46+3.17
3Sturle FurlandSandefjord OK36.56+4.27
4Jørgen FjæreHedrum OL37.50+5.21
5Einar IdlandAndebu IL41.32+9.03
6Ole Petter AasrumLarvik OK41.35+9.06
7Espen JohnsenHedrum OL49.54+17.25
8Per Henrik ZagarLarvik OK52.28+19.59
9Tom KristensenLarvik OK57.13+24.44
10Jo Børre EikåsSandefjord OK1.00.20+27.51
11Ole Jacob GranAndebu IL1.26.22+53.53
Gunnar RustanOL Trollodiskvalifisert
David HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert

H50

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørnar OlsrødStokke IL37.02
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn39.36+2.34
3Arne NåtedalOL Trollo43.26+6.24
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK44.25+7.23
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK51.03+14.01
6Arne KristensenStokke IL57.21+20.19
7Arturo HernandrezAndebu IL1.25.56+48.54
8Roar SkjellandAndebu IL1.26.59+49.57
9Anders HansenAndebu IL1.27.41+50.39
10Per Einar StrømHedrum OL1.30.54+53.52
11Jon Harald BøvreStokke IL1.39.14+1.02.12
Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert
Roger LysnesHedrum OLikke startet

H60

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øivind FadumSande Sportsklubb32.08
2Kai MidtskogenBotne SK36.01+3.53
3Ove Gunnar JacobsenStokke IL36.02+3.54
4Helge FossheimHedrum OL37.02+4.54
5Jan BøhleOL Trollo41.21+9.13
6Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn43.36+11.28
7Ragnar Niemi BergStokke IL45.04+12.56
8Elling AakreAndebu IL46.16+14.08
9Per Dag NordkveldeHedrum OL56.50+24.42

H70

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Rønning JensenOL Trollo28.31
2Rolf GjølbergLarvik OK30.55+2.24
3Arne KristensenStokke IL32.12+3.41
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn32.28+3.57
5Lars Martin GjeinStokke IL33.04+4.33
6Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK34.21+5.50
7Thorolf TrolsrudBotne SK34.34+6.03
8Magnar ØvreåsBotne SK35.25+6.54
9Ragnar HillestadLardal OL35.35+7.04
10Tormod FjæreHedrum OL37.06+8.35
11Frank EliassenSandefjord OK38.32+10.01
12Kåre ThorbjørnsenLarvik OK38.44+10.13
13Roar LøkenSandefjord OK40.29+11.58
14Alf Johan HjelmtvedtEiker OL40.42+12.11
15Tor Eivind EdvardsenLarvik OK46.06+17.35
16Anton LommeHedrum OL46.25+17.54
17Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn50.19+21.48
18Svein Børge HaugbergSandefjord OK52.19+23.48
19Hogne KjæråsAndebu IL1.02.18+33.47
Svein ThorsenSandefjord TIFikke startet
Kåre NilsenSandefjord TIFikke startet

H80

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GjelstadSandefjord OK36.49
2Magnar ReppesgårdHedrum OL45.09+8.20
3Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn45.43+8.54
4Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn47.50+11.01
5Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn50.32+13.43
6Helge HalvorsenLarvik OK59.55+23.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival