Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: lørdag 3 november 2018

N-åpen

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.3015.16

D 13-14

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn47.5816.32

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL31.2314.15

D 15-16

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.13.1621.32
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet

D 17-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anikken Gjein DybvikStokke IL1.18.4227.08

D 17-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May-Britt SkramdalHedrum OL31.4214.24

D 40-

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine ArntzenSandefjord OK1.34.5622.04
2Elin BordøyHedrum OL1.45.15+10.1924.28
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 50-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL45.0315.01
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL45.36+0.3315.12

D 60-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.03.2621.08
Lill BirkelundPorsgrunn OLikke startet

D 70-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK48.5023.15

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK19.258.49
2Ludvig SkramdalHedrum OL32.28+13.0314.45

H 13-14

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK33.0411.24
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn54.33+21.2918.48
3Martin DybvikStokke IL1.17.41+44.3726.47

H 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn26.2612.00

H 15-16

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn42.339.53
2Henrik R HoltHedrum OL56.46+14.1313.12

H 17-

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL40.598.54
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn49.21+8.2210.43
3Jørgen FrøydLarvik OK52.56+11.5711.30
4Hallvard Arntzen FossSandefjord OK54.44+13.4511.53
5Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.05.27+24.2814.13
6Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn1.44.45+1.03.4622.46

H 17-B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børre GrovanOL Tønsberg og omegn50.0217.15
2Torstein LyeLarvik OK56.27+6.2519.27

H 40-

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK47.2010.17
2Gisle NysæterSkien OK48.45+1.2510.35
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK52.13+4.5311.21
4Espen JohnsenHedrum OL1.16.11+28.5116.33

H 50-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK56.1713.05
2Bjørn Richard KirsteSkien OK58.01+1.4413.29
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK58.05+1.4813.30
4Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.01.21+5.0414.16
5Harald OmlandSkien OK1.11.05+14.4816.31
6Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn1.27.52+31.3520.26
7Per Einar StrømHedrum OL1.31.00+34.4321.09
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

H 60-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove Gunnar JacobsenStokke IL53.0615.37
2Roy GjerdingOK Moss54.27+1.2116.00
3Elling AakreAndebu IL55.22+2.1616.17
4Atle RemmePorsgrunn OL1.03.23+10.1718.38
5Martin NaufHedrum OL1.17.39+24.3322.50

H 70-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Einar AadnevikTIF Viking43.1414.24
2Bjørn Willy HansenSandefjord OK55.18+12.0418.26
3Ragnar HillestadLardal OL56.17+13.0318.45
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.02.18+19.0420.46
5Roar LøkenSandefjord OK1.21.46+38.3227.15

Direkte B

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne ArnesenKolbotn/Skimt46.5116.09
2Celine Wiik OlsenLarvik OK49.42+2.5117.08
3Trond FossSandefjord OK55.06+8.1519.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor