Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 17 april 2018

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK9.54
2Isak Langseth LieAndebu IL10.30+0.36
3Halvard Sommerstad-EidAndebu IL10.56+1.02
4Oliver LagerSandefjord OK12.19+2.25
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn14.12+4.18
6Leah Myhre LefsakerAndebu IL15.36+5.42
6Elise N. BorgersenHedrum OL15.36+5.42
8Fredrik N. BorgersenHedrum OL15.41+5.47
9Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15.47+5.53
10Kristian HaugbergAndebu IL15.48+5.54
11Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL16.12+6.18
12Johan Sommerstad-EidAndebu IL16.55+7.01
13Lars Sørsdal IdlandAndebu IL17.32+7.38
14Ida Sofie Rødland-RødAndebu IL18.09+8.15
15Ludvik HiisStokke IL21.07+11.13
16Mia Myhre LefsakerAndebu IL21.46+11.52
17Karen Helene Rødland-RødAndebu IL22.09+12.15
18Ida RønnildHedrum OL25.22+15.28
19Alma Langseth LieAndebu IL30.30+20.36
Christopher EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Sindre FurlandSandefjord OKikke startet

D11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Annika van RaaijHedrum OL19.15
2Anne HaugbergAndebu IL20.03+0.48
3Thelma BrathagenLarvik OK20.57+1.42
4Daniella GjoneSandefjord OK22.22+3.07
5Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn26.17+7.02
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn29.58+10.43

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL12.18

D13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn14.35
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn17.46+3.11
3Amalie KvernsmyrAndebu IL20.24+5.49
4Marlene SkramdalHedrum OL22.27+7.52

D13-16C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Agathe BrathagenLarvik OK16.35
2Maren BruserudOL Trollo17.49+1.14
3Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL20.50+4.15
4Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL22.08+5.33
5Linn StrømSandefjord OK24.32+7.57
Louise Bentsen MalmquistHedrum OLdiskvalifisert

D15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK20.32
2Ida Sofie HjortlandLarvik OK20.38+0.06
3Ingvild JohnsenHedrum OL22.03+1.31
4Emilie JohansenSandefjord OK22.37+2.05
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn23.53+3.21
6Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn25.37+5.05
7Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn25.50+5.18
8Ingrid MobråthenBotne SK29.47+9.15
9Lise StrømSandefjord OK32.12+11.40

D15B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn24.34
Silje Skatvedt StensrudOK Hortenikke startet
Emilie JahreAndebu ILikke startet

D17

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marthe GløersenBækkelagets SK19.20
2Ella Arentz HagenSandefjord OK20.21+1.01
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK21.12+1.52
4Ingrid UndstadLarvik OK22.17+2.57
5Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK25.57+6.37
6Pernille NaufHedrum OL27.34+8.14
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn39.48+20.28
Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert
Frida DalerStokke ILikke startet

D17C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Omholt BerrefjordLardal OL14.23
2Eirunn HiisStokke IL19.31+5.08
3Terese RønnildHedrum OL22.39+8.16
4Pernille MoltebergHedrum OL23.45+9.22
5Heidi EriksenLarvik OK24.44+10.21
6Astrid FodnæssAndebu IL24.49+10.26
7Sissel BentsenHedrum OL25.04+10.41
8Wenche TrollsåsAndebu IL29.21+14.58
9Else StordalOL Tønsberg og omegn29.54+15.31
10Wenche StrømSandefjord OK38.20+23.57
May-Britt SkramdalHedrum OLdiskvalifisert
Inger MørkSandefjord OKikke startet
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1May Brith NordkveldeHedrum OL16.24

D40

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grethe B ClausenLarvik OK20.15
2Kristin BruserudOL Trollo20.53+0.38
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn21.44+1.29
4Kristin HjortlandLarvik OK22.43+2.28
5Tone Sølie LysnesHedrum OL24.06+3.51
6Stine ArntzenSandefjord OK24.21+4.06
7Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn24.36+4.21
8Wenche EikåsSandefjord OK25.46+5.31
9Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL26.14+5.59
10Anette Kjærås FiringAndebu IL28.29+8.14
11Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK28.56+8.41
12Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn30.42+10.27
13Mona JahreAndebu IL33.40+13.25
14Katrine van RaaijHedrum OL36.32+16.17
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet
Kari Reppesgård HoltHedrum OLikke startet
Mona GjelstadSandefjord OKikke startet

D50

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tiri RebårdSandefjord OK23.47
2Veslemøy SolbergKonnerud IL23.50+0.03
3Hilde KløvstadSandefjord OK24.08+0.21
4Karin EriksenOL Tønsberg og omegn24.49+1.02
5Ida Vår DirdalLarvik OK25.30+1.43
Lill-Ann TorpSandefjord OKikke startet

D60

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Randi Kristin NærumLarvik OK20.13
2Anne Lise SagaKjose IL20.49+0.36
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK20.49+0.36
4Gro EiaOL Trollo21.39+1.26
5Elisabeth RødAndebu IL23.43+3.30
6Randi HansenStokke IL24.17+4.04
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL29.54+9.41
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

D70

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gerd LangsethLarvik OK23.49
2Margareta BrynhildsenStokke IL25.20+1.31
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL25.27+1.38
4May Helene HansenSandefjord OK25.56+2.07
5Eli KlovningPorsgrunn OL28.31+4.42
6Hjørdis ØvreåsBotne SK30.21+6.32
7Lise LevyLarvik OK31.53+8.04
8Astrid GjelstadSandefjord OK34.12+10.23
9Brit SundbySandefjord OK37.21+13.32

H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ludvig SkramdalHedrum OL22.20
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn24.56+2.36

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Teodor HiisStokke IL16.13
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke ILikke startet

H13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK14.14
2Brage EikåsSandefjord OK16.57+2.43
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL18.53+4.39
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn19.49+5.35
5Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn22.34+8.20
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.36+10.22

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon Omholt BerrefjordLardal OL15.56
Mathias JahreAndebu ILikke startet

H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn22.46

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18.54
2Viljan van RaaijHedrum OL19.26+0.32
3Iver RingheimLarvik OK19.53+0.59
4Benjamin GjoneSandefjord OK20.21+1.27
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn21.40+2.46
6Henrik R HoltHedrum OL22.20+3.26
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn22.50+3.56
8Jonas EikåsSandefjord OK27.54+9.00

H15B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut GjoneSandefjord OK20.55

H17

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre R HoltHedrum OL16.15
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17.40+1.25
3Øyvind WatterdalHadeland OL17.44+1.29
4Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn18.46+2.31
5Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18.49+2.34
6Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn19.59+3.44
7Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn20.28+4.13
8Trond GjelstadSandefjord OK21.04+4.49
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn21.13+4.58
10Jørgen FrøydLarvik OK21.20+5.05
11Jarle LysnesHedrum OL21.46+5.31
12Hans Olav SkogstadTelenor BIL22.05+5.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Ludvig JohnsenHedrum OL23.31+7.16
14Martin AskeAndebu IL25.45+9.30
15Oliver DraveckyOL Trollo29.06+12.51
16Ulrik Andre StrømHedrum OL30.49+14.34

H17C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond Olav JahreAndebu IL17.35
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn18.45+1.10
3Kristian Juel JohannessenHedrum OL19.09+1.34
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn29.41+12.06

H40

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling LefsakerAndebu IL20.06
2Tom KristensenLarvik OK20.51+0.45
3Rune Firing HaugbergAndebu IL21.03+0.57
4Stian KvernsmyrAndebu IL21.56+1.50
5Jo Børre EikåsSandefjord OK22.00+1.54
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK22.02+1.56
7Einar IdlandAndebu IL22.23+2.17
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn22.28+2.22
9Espen JohnsenHedrum OL23.17+3.11
10David HanssonOL Tønsberg og omegn23.48+3.42
11Atle BorgersenHedrum OL24.28+4.22
12Pål JevanordOL Trollo24.47+4.41
13Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn25.42+5.36
14Ian RingheimOL Trollo25.55+5.49
15Ernst HiisStokke IL28.43+8.37
16Gunnar RustanOL Trollo30.01+9.55
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet

H50

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge GisholtOK Skeidi20.11
2Petter LøeNotodden OL21.07+0.56
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK21.46+1.35
4Bjørnar OlsrødStokke IL21.58+1.47
5Ole Edvard HjortlandLarvik OK25.12+5.01
6Hans Petter BettumStokke IL26.49+6.38
7Magne KløveStokke IL28.23+8.12
8Kjetil KløvstadSandefjord OK28.45+8.34
9Jan Ivar GundersenHedrum OL29.08+8.57
10Trond FossSandefjord OK31.01+10.50
11Sven OhrvikKonnerud IL31.12+11.01
12Per Einar StrømHedrum OL33.42+13.31
13Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegn39.43+19.32
14Jon Harald BøvreStokke IL45.34+25.23
15Yngve MobråthenBotne SK51.22+31.11
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKikke startet
Roger LysnesHedrum OLikke startet

H60

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Widar TrømborgSande Sportsklubb20.32
2Øivind FadumSande Sportsklubb21.41+1.09
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn22.01+1.29
4Ole JohanssonPorsgrunn OL22.45+2.13
5Jan BøhleOL Trollo24.46+4.14
6Martin NaufHedrum OL25.30+4.58
7Elling AakreAndebu IL25.31+4.59
8Ragnar Niemi BergStokke IL26.05+5.33
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL30.45+10.13
10Trond CeebergAndebu IL37.16+16.44
Thor Magne MalmquistHedrum OLikke startet

H70

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar KittilsenStokke IL19.47
2Svein EriksenLarvik OK20.32+0.45
3Per Øystein AndersenLarvik OK22.38+2.51
4Lars Martin GjeinStokke IL22.49+3.02
5Magne KlovningPorsgrunn OL23.05+3.18
6Magnar ØvreåsBotne SK24.00+4.13
7Ragnar HillestadLardal OL24.10+4.23
8Helge FossheimHedrum OL24.11+4.24
9Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK24.15+4.28
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK25.55+6.08
11Hans StordalOL Tønsberg og omegn26.26+6.39
12Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn26.32+6.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Anton LommeHedrum OL26.33+6.46
14Thorolf TrolsrudBotne SK26.38+6.51
15Svein ThorsenSandefjord TIF26.47+7.00
16Kåre NilsenSandefjord TIF29.19+9.32
Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H80

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK25.00
2Magnar ReppesgårdHedrum OL27.55+2.55
3Hans G. RønneSandefjord OK37.22+12.22
4Helge HalvorsenLarvik OK40.06+15.06
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor