Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 27 mai 2018

N-åpen

1 700 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi AamandIdrettslaget Dyre Vaa26.4215.42
Aksel AmsrudStokke IL44.3826.15
Nicolai AmsrudStokke IL30.0317.40
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK1.04.4638.05
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn31.1018.20
Alexander DybvikStokke IL18.5711.08
Karoline EikebergHedrum OL40.5024.01
Kristian EikebergHedrum OL48.4028.37
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL28.1116.34
Balder Solberg FredheimSandefjord OK24.5914.41
Theo Solberg FredheimSandefjord OK25.4815.10
Alfred Hagen UrdalenNotodden OL33.1819.35
Syver Hagen UrdalenNotodden OL33.1119.31
Kristian HaugbergAndebu IL21.5612.54
Ludvik HiisStokke IL35.4821.03
Teodor HiisStokke IL20.2111.58
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL22.5813.30
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn23.3313.51
Faya KhouryLarvik OK50.1629.34
Miriam KhouryLarvik OK52.3330.54
Karen KlavenesSandefjord OK23.2713.47
Emanuel LillevoldStokke IL44.4426.18
Leah Myhre LefsakerAndebu IL26.0015.17
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK30.4518.05
Håkon RomnesBø OL40.5824.05
Brage Sander-RøkenesSandefjord OK51.2130.12
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK47.3427.58
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL21.1312.28
Johan Sommerstad-EidAndebu IL36.2321.24
Mathias SundbyLarvik OK33.1819.35
Lillian Fogt SundelinNotodden OL34.3320.19
Marcus WindvikSandefjord OK46.5927.38
Aleksander Stålberg FosslandBø OLikke startet

D -10

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.04.4934.06

D 11-12

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika van RaaijHedrum OL22.4411.57
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn23.36+0.5212.25
3Daniella GjoneSandefjord OK24.47+2.0313.02
4Pernille ZagarLarvik OK25.27+2.4313.23
5Ragne KlavenesSandefjord OK26.19+3.3513.51
6Maren Sofie FremstadLarvik OK31.22+8.3816.30
7Ane MathisenOL Tønsberg og omegn34.17+11.3318.02
8Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn35.58+13.1418.55
9Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL55.59+33.1529.27
10Anne HaugbergAndebu IL1.03.43+40.5933.32

D 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maike RöhrsStokke IL23.1213.38
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb30.52+7.4018.09
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKdiskvalifisert
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegnikke startet

D 13-14

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Maren EidstenSturla, IF30.5015.25
2Iril RingheimLarvik OK32.16+1.2616.08
3Anne BeitdokkenPorsgrunn OL41.24+10.3420.42
4Ingeborg EikåsSandefjord OK51.44+20.5425.52

D 13-16C

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL44.0623.12
2Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL52.19+8.1327.32
3Louise Bentsen MalmquistHedrum OL56.21+12.1529.39

D 15-16

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL44.5015.27
2Iris HolstIL Tyrving58.35+13.4520.12
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.04.17+19.2722.10
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn1.05.08+20.1822.27
5Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.05.50+21.0022.42
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Emilie JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Ingvild JohnsenHedrum OLikke startet

D 17-B

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn38.0819.04
2Anne Berg GjølbergLarvik OK40.35+2.2720.17
3Katrine van RaaijHedrum OL43.17+5.0921.38
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL54.24+16.1627.12
5Heidi EriksenLarvik OK1.03.02+24.5431.31
6Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.27.18+49.1043.39
7Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1.30.54+52.4645.27
Sigrun GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Hilde Gunn HellenesOK Skeidiikke startet

D 17-C

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirunn HiisStokke IL32.3117.06
2Else StordalOL Tønsberg og omegn34.02+1.3117.54
3Pernille MoltebergHedrum OL34.13+1.4218.00
4Sissel BentsenHedrum OL47.55+15.2425.13
Kari BergLarvik OKikke startet

D 17-N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit RöhrsStokke IL31.3717.33

D 17-20

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.27.5226.37

D 21-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK38.3411.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Elin BjervaLarvik OK41.57+3.2312.42
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn53.01+14.2716.03
4Astri Marie RemmePorsgrunn OL1.11.11+32.3721.34
Pernille NaufHedrum OLikke startet

D 40-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK48.0016.33
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.01.45+13.4521.17
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.21.46+33.4628.11
4Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL1.30.37+42.3731.14
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnikke startet

D 45-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora SkauenIL Tyrving42.0414.30
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK42.14+0.1014.33
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb43.50+1.4615.06
4Aud Ellen BrevikSturla, IF45.56+3.5215.50
5Sara MathisenPorsgrunn OL53.19+11.1518.23
6Anita MathisenOL Tønsberg og omegn59.09+17.0520.23
7Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn1.01.43+19.3921.16
8Elin BordøyHedrum OL1.59.30+1.17.2641.12

D 50-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone StoklandSandefjord OK50.1917.21
2Ida Vår DirdalLarvik OK54.46+4.2718.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Astrid BrevikStokke IL1.06.40+16.2122.59
4Eirin LodgaardByåsen IL1.10.38+20.1924.21
Tiri RebårdSandefjord OKdiskvalifisert

D 60-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne HerumOK Skeidi44.5716.38
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.16.29+31.3228.19

D 65-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HansenStokke IL53.3719.51
Anne Lise SagaKjose ILikke startet

D 70-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL1.01.3022.46
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1.05.49+4.1924.22
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.12.32+11.0226.51
4May Helene HansenSandefjord OK1.16.19+14.4928.15
5Liv HorntvedtIL Imås1.21.01+19.3130.00
6Gerd LangsethLarvik OK1.23.20+21.5030.51
Astrid LundeDrangedal OLdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

D 80-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.04.3732.18

H -10

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL53.1528.01
Sindre FurlandSandefjord OK24.4713.02
Johan HjorthaugSandefjord OK51.0126.51

H 11-12

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niclas GunnerødStokke IL23.2912.21
2Martin HalvorsenStokke IL33.49+10.2017.47
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn35.18+11.4918.34
4Ludvig SkramdalHedrum OL39.21+15.5220.42
Ole Magnus StoremyrIL Haukendiskvalifisert
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik RomnesBø OL19.5111.40
2Johnny Stålberg FosslandBø OL19.53+0.0211.41

H 13-14

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK19.409.50
2Brage EikåsSandefjord OK23.00+3.2011.30
3Anders KlavenesSandefjord OK25.24+5.4412.42
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken31.09+11.2915.34
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn32.11+12.3116.05
6Gabriel GjoneSandefjord OK32.13+12.3316.06
7Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.30+12.5016.15
8Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn35.48+16.0817.54
9Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn37.31+17.5118.45
10Martin DybvikStokke IL54.19+34.3927.09
Benjamin GjoneSandefjord OKikke startet
Erik ZagarLarvik OKikke startet

H 15-16

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL36.4111.06
2Henrik R HoltHedrum OL42.53+6.1212.59
3Halvard KornmoPorsgrunn OL45.13+8.3213.42
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb46.51+10.1014.11
5Tobias MathisenPorsgrunn OL49.36+12.5515.01
6Iver RingheimLarvik OK51.28+14.4715.35
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn51.51+15.1015.42
8Jonas EikåsSandefjord OK58.55+22.1417.51
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.07.25+30.4420.25
10Hallgeir BrevikStokke IL1.14.25+37.4422.33
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet

H 15-16B

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin AusenPorsgrunn OL41.0720.33

H 17-B

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RomnesBø OL37.3318.46
2Svend Kristian EidstenSturla, IF39.06+1.3319.33
3Knut GjoneSandefjord OK39.41+2.0819.50
4Kent Morgan StoremyrIL Hauken50.23+12.5025.11

H 17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn21.1511.11

H 17-20

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig JohnsenHedrum OL1.55.4628.56
Kristian Juel JohannessenHedrum OLdiskvalifisert

H 21-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Steinar RagvinBø OL44.5411.13
2Helge GisholtOK Skeidi45.58+1.0411.29
3Jørn SundbyLarvik OK48.05+3.1112.01
4Jørgen FrøydLarvik OK52.52+7.5813.13
5Antanas JureviciusNOTEAM1.08.31+23.3717.07

H 40-

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling LefsakerAndebu IL49.1312.18
2Rune Firing HaugbergAndebu IL51.41+2.2812.55
3Einar IdlandAndebu IL59.03+9.5014.45
4Jesper FlogstadIL Hauken1.12.31+23.1818.07
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.18.29+29.1619.37
6David HanssonOL Tønsberg og omegn1.53.23+1.04.1028.20
Eirik SkavhellenBotne SKdiskvalifisert

H 45-

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond GjelstadSandefjord OK47.0111.45
2Anders Kristian HoltHedrum OL47.04+0.0311.46
3Dag AusenPorsgrunn OL50.34+3.3312.38
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL52.35+5.3413.08
5Lars Erik GjeinFossum IF53.42+6.4113.25
6Steinar LandeBø OL56.49+9.4814.12
7Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.06.10+19.0916.32
8Øyvind StørenBø OL1.18.29+31.2819.37
9Eelco van RaaijHedrum OL1.20.13+33.1220.03
10Truls FjeldstadPorsgrunn OL1.34.07+47.0623.31
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Asgeir FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Atle BorgersenHedrum OLbrutt
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet

H 50-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK44.2913.28
2Arne KristensenStokke IL52.02+7.3315.46
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK58.13+13.4417.38
4Inge RingheimLarvik OK1.21.27+36.5824.40

H 55-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AndresenOK Skeidi1.09.3121.03
2Torgeir BrandalKongsberg OL1.11.57+2.2621.48
3Snorre FrydenlundSturla, IF1.18.14+8.4323.42
4Harald OmlandSkien OK1.44.21+34.5031.37

H 60-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL36.0812.27
2Morten AaltvedtPorsgrunn OL45.37+9.2915.43
3Roy GjerdingOK Moss54.31+18.2318.47
4Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.01.55+25.4721.21

H 65-

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per FuruheimSkien OK42.4814.45
2Atle RemmePorsgrunn OL46.59+4.1116.12
3Elling AakreAndebu IL48.28+5.4016.42
4Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss49.34+6.4617.05
5Per Chr. HagenBø OL51.48+9.0017.51
6Martin NaufHedrum OL53.24+10.3618.24
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL53.35+10.4718.28
8Øivind FadumSande Sportsklubb55.31+12.4319.08
9Sveinung RekaaNotodden OL57.32+14.4419.50
10Ove Gunnar JacobsenStokke IL57.42+14.5419.53
11Ole JohanssonPorsgrunn OL1.23.22+40.3428.44
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL41.4315.27
2Rolf GjølbergLarvik OK44.04+2.2116.19
3Runar KittilsenStokke IL45.03+3.2016.41
4Jakob KløverødPorsgrunn OL46.31+4.4817.13
5Kay JørgensenPorsgrunn OL48.26+6.4317.56
6Tormod FjæreHedrum OL51.06+9.2318.55
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK53.50+12.0719.56
8Kjell DolvaSkien OK53.51+12.0819.56
9Lars Martin GjeinStokke IL1.02.52+21.0923.17
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.14.38+32.5527.38
11Roar LøkenSandefjord OK1.18.15+36.3228.58
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 75-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss40.4515.05
2Frank EliassenSandefjord OK44.47+4.0216.35
3Per Øystein AndersenLarvik OK55.35+14.5020.35
4Odd AureDrangedal OL1.00.19+19.3422.20
5Ronald BjervaDrangedal OL1.01.45+21.0022.52
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.08.02+27.1725.11
7Magnar ØvreåsBotne SK1.23.55+43.1031.04
8Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.26.56+46.1132.11
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 80-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL42.0721.03
2Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn46.10+4.0323.05
3Oddvar GjelstadSandefjord OK47.43+5.3623.51
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert

Direkte A

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa37.4711.26
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn41.08+3.2112.27
3Julie BerteigFossum IF1.10.19+32.3221.18
4Lillan TorpSandefjord OK1.12.17+34.3021.54
5Ragnar BergStokke IL1.13.24+35.3722.14
6Hilde KløvstadSandefjord OK1.18.23+40.3623.45
7Jo Børre EikåsSandefjord OK1.27.46+49.5926.35

Direkte B

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ernst HiisStokke IL34.4217.21
2Matias KlingsholmNOTEAM54.01+19.1927.00

Direkte C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yousef KhouryLarvik OK33.4117.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor