Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: lørdag 1 september 2018

N-åpen

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sivert DåsnesVang OLfullført
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLfullført
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter ILfullført
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter ILfullført
Emil Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Martine Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Marielle SmedstadLunderseter ILfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter ILikke startet
Lycke Nybråten-GerhardsenLunderseter ILikke startet

D -10

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ida Marianne BergersenEidskog OL19.2013.48

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Marissa BergersenEidskog OL1.14.4431.08

D 13-14

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro SchjølbergTynset IF35.5511.13
2Emma DåsnesVang OL40.46+4.5112.44
3Maren HenriksenVang OL45.56+10.0114.21
4Emma Visted-HansenGjø-Vard OL46.05+10.1014.24
5Anne FrøislandVang OL47.11+11.1614.44

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Lium FougnerElverum OK1.23.0034.35

D 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Lium FougnerElverum OK26.1212.28

D 15-16

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK50.5710.36
2Martine SkjelsvikLillehammer OK59.33+8.3612.24
3Tora Briskerud HasselvoldGrue IL1.13.30+22.3315.18
4Berthe TesloHadeland OL1.27.58+37.0118.19
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 17-A kort

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda EngenRaumar Orientering58.1912.08
2Stine AustadRaumar Orientering1.03.36+5.1713.15
3Anne Kjersti BriskerudGrue IL1.06.30+8.1113.51
4Gunn Elin RudiHadeland OL1.16.04+17.4515.50

D 17-B

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Grete AustadRaumar Orientering45.2714.12
2Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll51.15+5.4816.00
3Inger SvalandOL Vallset/Stange51.57+6.3016.14
4Eli StensliLøten o-lag1.05.16+19.4920.23

D 17-C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SkjelsvikLillehammer OK54.2822.41
2Ida EngenRaumar Orientering55.14+0.4623.00

D 17-N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BjørnstadRaumar Orientering30.0714.20
2Liv SimonsenOK Øst58.53+28.4628.02

D 17-18

6 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kamilla LomeHamar OKikke startet

D 19-20

6 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine LomeHamar OK1.00.109.15
2Agnethe HasliGjø-Vard OL1.04.50+4.409.58

D 21-

7 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonLøten o-lag55.487.58
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.03.47+7.599.06
3Nina SmestadLøten o-lag1.22.42+26.5411.48

D 35-

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna-Thekla TonjerElverum OK1.06.2310.52

D 40-

5 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.01.4310.38

D 45-

5 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF58.4010.06
2Valborg MadslienLillehammer OK1.01.01+2.2110.31
3Mona LomeHamar OK1.04.35+5.5511.08

D 50-

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK50.2510.30
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.03.02+12.3713.07
3Vanja StaffOL Toten-Troll1.17.50+27.2516.12
Laila Høiås HerlyngGrue ILdiskvalifisert

D 55-

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti RønningHamar OK48.1710.03
2Unn Hilde HeggedalKongsberg OL51.56+3.3910.49
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.06.03+17.4613.45
4Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.35.02+46.4519.47

D 60-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK48.5315.16
2Gro SolnørdalRudsbygd IL1.05.02+16.0920.19
3Kari OsmoenOs IL1.05.06+16.1320.20
Anne Mette NormannTynset IFdiskvalifisert

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid KalbækkenTynset IF1.05.0320.19
2Helle JørstadHamar OK1.05.17+0.1420.24
3Marit TyldumRudsbygd IL1.09.09+4.0621.36

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars FlaskerudOL Toten-Troll19.0713.39
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL21.0415.02
Nikolai TesloHadeland OL13.539.55
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

H 11-12

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola DåsnesVang OL22.259.20
2Emil Tonjer FingarsenElverum OK28.00+5.3511.40
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll30.45+8.2012.48
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll36.52+14.2715.21
5Asbjørn LandeEidskog OL38.41+16.1616.07
6Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL53.10+30.4522.09

H 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL29.2621.01

H 13-14

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK33.2310.25
2Ragnar LandeEidskog OL48.18+14.5515.05
3Anders TaraldsenLillehammer OK50.17+16.5415.42
4Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll54.31+21.0817.02

H 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering58.5024.30

H 15-16

5 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF50.028.37
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK54.07+4.059.19
3Mats LindaasElverum OK56.04+6.029.40
4Grunde IsaksætreGrue IL58.31+8.2910.05
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.12.56+22.5412.34
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 17-A kort

5 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius ØieLøten o-lag44.367.41
2Stig StrandhagenRøyken OL1.08.38+24.0211.50
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.12.09+27.3312.26
Ove Antvord HaugereidLøten o-lagikke startet

H 17-B

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre SkytterenOdal OL - Orientering31.579.59
2Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering34.23+2.2610.44
3Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK36.40+4.4311.27
4Niklas StolpeEidskog OL42.59+11.0213.25
5Jens-Henrik SimonsenOK Øst45.30+13.3314.13
6Martin SkytterenOdal OL - Orientering45.34+13.3714.14
7Kjetil JacobsenHamar OK46.23+14.2614.29
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Håvard GjestvangOL Toten-Trollikke startet

H 17-N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst29.1213.54

H 17-18

6 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein Svaland DaleVang OL52.168.02
2Even LindaasVang OL53.16+1.008.11
3Jakob MoOL Toten-Troll58.53+6.379.03
4Ole Johan BråtenVang OL1.19.59+27.4312.18

H 21-

9 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius WikstrømRingsaker OK1.06.477.15
2Yngve VoldenLøten o-lag1.11.27+4.407.45
3Kenneth BilstadVang OL1.12.06+5.197.50
4Eivind LandeEidskog OL1.16.56+10.098.21
5Jon-Anders BordalRingsaker OK1.17.25+10.388.24
6Håvard SundbergStor-Elvdal SK1.18.13+11.268.30
7Erlend SlokvikOL Toten-Troll1.20.59+14.128.48
8Marius StaffOL Toten-Troll1.28.35+21.489.37
9Inge Brenden SeigerudLunderseter IL1.45.03+38.1611.25
10Anders SkjesetVang OL1.50.33+43.4612.00
11Philip FøyenEidskog OL2.13.34+1.06.4714.31
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Geir Myhr ØienRingsaker OKikke startet
Frode KonstIL Tyrvingikke startet

H 40-

6 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund HansenGjø-Vard OL1.03.539.49

H 45-

6 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SollienOL Toten-Troll53.158.11
2Håkon DåsnesVang OL55.33+2.188.32
3Håvard KvammeOL Toten-Troll1.15.01+21.4611.32

H 50-

6 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Ivar BergersenEidskog OL58.339.35
2Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.02.14+3.4110.12
3Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1.03.08+4.3510.20
4Einar TesloHadeland OL1.15.02+16.2912.18
5Svein ThorsbergGrue IL1.31.56+33.2315.04
Kjetil LivenLøten o-lagdiskvalifisert
Jan Ola PedersenVang OLikke startet

H 55-

6 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL53.448.48
2Svein-Erik SøgårdKongsberg OL54.24+0.408.55
3Onno VerberneOL Toten-Troll57.15+3.319.23
4Kristian StorsveenLøten o-lag1.09.27+15.4311.23
5Andreas HuberHamar OK1.11.15+17.3111.40
6Knut EngenRaumar Orientering1.11.57+18.1311.47
7Svein GodagerLøten o-lag1.12.07+18.2311.49
8Stein Arne NegårdVang OL1.14.16+20.3212.10
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.19.06+25.2212.58

H 60-

5 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL52.489.06
2Egil RundbergetNydalens SK58.22+5.3410.03
3Harald ØstbyeElverum OK1.03.03+10.1510.52
4Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK1.04.16+11.2811.04
5Tron Erik HovindRaumar Orientering1.05.04+12.1611.13
6Tor StrandRaumar Orientering1.06.46+13.5811.30
7Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK1.07.14+14.2611.35
8John TangenEidskog OL1.13.32+20.4412.40
9Torgeir VoldenLøten o-lag1.19.58+27.1013.47
10Jan SveenRaumar Orientering1.34.38+41.5016.18
11Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.37.14+44.2616.45

H 65-

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering49.2110.16
2Arve SmestadLøten o-lag58.06+8.4512.06
3Jarle BusterudElverum OK58.17+8.5612.08
4Stein NordviElverum OK58.46+9.2512.14
5Einar LundHamar OK1.09.37+20.1614.30

H 70-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Martin BergRudsbygd IL40.3512.40
2Trond FeiringHamar OK50.20+9.4515.43
Terje MalmHamar OKikke startet

H 75-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HøiåsVang OL40.0216.00
2Jon Vegard LundeLillehammer OK43.18+3.1617.19
3Klaus EngenEidskog OL45.27+5.2518.10
4Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.22.13+42.1132.53

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL36.1814.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor