Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 2 desember 2017

Andebu IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Elling AakreH17- (54)ikke startet

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingrid MobråthenD-16 (13)53.57+13.0311.00

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Thomas NipenH17- (54)34.57+0.577.07
5Mathias NipenH17- (54)37.31+3.317.39
Louise OramD17- (17)ikke startet

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Henrik RomnesH-16 (25)1.54.20+1.20.0223.19
34Rune RomnesH17- (54)49.54+15.5410.11
51Dag Steinar RagvinH17- (54)1.54.27+1.20.2723.21

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Sigurd Myhre AndreassenH17- (54)40.09+6.098.11

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sindre R HoltH17- (54)34.10+0.106.58
5Viljan van RaaijH-16 (25)39.54+5.368.08
14Kristoffer FjæreH-16 (25)43.34+9.168.53
17Henrik R HoltH-16 (25)50.06+15.4810.13
20Anders Kristian HoltH17- (54)40.27+6.278.15
39Eelco van RaaijH17- (54)54.40+20.4011.09

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Henrik Repstad StoremyrH-16 (25)1.27.49+53.3117.55
38Jesper FlogstadH17- (54)53.18+19.1810.52
Olav FlogstadH17- (54)ikke startet

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Olav NipenH17- (54)1.09.34+35.3414.11

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristin Melby JacobsenD-16 (13)50.21+9.2710.16
11Hallvard TjentlandH-16 (25)42.37+8.198.41
22Jens TjentlandH17- (54)41.00+7.008.22

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ida Sofie HjortlandD-16 (13)53.51+12.5710.59
15Henrik Kaupang LyeH-16 (25)43.38+9.208.54
35Ole Edvard HjortlandH17- (54)50.08+16.0810.13

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jakob Schia LøeH-16 (25)39.29+5.118.03
12Åsmund SlokvikH-16 (25)43.21+9.038.50
37Jørn MyrlandH17- (54)53.13+19.1310.51
Petter LøeH17- (54)diskvalifisert
Hugo A. ChristensenH17- (54)ikke startet

OK Skeidi

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Hanne HerumD17- (17)54.32+13.2511.07
12Åsmund HasaasH17- (54)39.30+5.308.03
15Øyvind FlaattenH17- (54)40.05+6.058.10
17Hilde Gunn HellenesD17- (17)1.39.05+57.5820.13
18Helge GisholtH17- (54)40.19+6.198.13
21Arve GlittumH17- (54)40.39+6.398.17
24Fredrik PollandH17- (54)43.16+9.168.49
29Bjørn PollandH17- (54)44.57+10.579.10
31Inge GlittumH17- (54)49.44+15.4410.08
46Jon Øivind PedersenH17- (54)1.03.12+29.1212.53
47Arild RørholtH17- (54)1.03.30+29.3012.57
49Morten AndresenH17- (54)1.09.17+35.1714.08
Ole FlaattenH17- (54)diskvalifisert
Øivind PedersenH17- (54)brutt
Stian NaustdalH17- (54)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenD-16 (13)40.548.20
1Mathias GløersenH17- (54)34.006.56
2Oliver ØstbyH-16 (25)39.12+4.548.00
7Wilma EvensenD-16 (13)57.09+16.1511.39
7Jakob HjelsethH-16 (25)40.07+5.498.11
7Trym B IslandH17- (54)39.05+5.057.58
8Morten Krona HaflanH-16 (25)40.14+5.568.12
8Anders Krona HaflanH17- (54)39.09+5.097.59
9Julie EikelandD-16 (13)1.04.18+23.2413.07
11Anny Horge RogneD-16 (13)1.06.56+26.0213.39
12Lita Lerke Leodine HjelsethD-16 (13)1.07.01+26.0713.40
18Vetle MathisenH-16 (25)50.27+16.0910.17
23Sindre MathisenH-16 (25)59.54+25.3612.13
28Olav Aasmundtveit HoffH17- (54)43.45+9.458.55
41Trond EvensenH17- (54)57.11+23.1111.40
43Roar MathisenH17- (54)59.55+25.5512.13
Mari Loftesnes KaupangD-16 (13)brutt
Sondre EvensenH-16 (25)ikke startet

Porsgrunn OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne VassendD17- (17)41.078.23
2Kari Aarhus KinnD17- (17)43.25+2.188.51
2Une HoltermannD-16 (13)43.29+2.358.52
3Marte Østby FegstadD17- (17)43.41+2.348.54
4Anine Kjørholt LieD-16 (13)51.03+10.0910.25
4Tobias MathisenH-16 (25)39.30+5.128.03
4Thore KornmoH17- (54)35.33+1.337.15
5Sara MathisenD17- (17)45.19+4.129.14
6Hilde VassendD17- (17)45.23+4.169.15
6Halvard KornmoH-16 (25)39.58+5.408.09
7Camilla L. RosenvoldD17- (17)53.34+12.2710.55
8Maria Gammelsæter MehammerD-16 (13)1.02.38+21.4412.46
9Alexandra WennerstrandD17- (17)54.05+12.5811.02
9Håkon KornmoH17- (54)39.10+5.107.59
10Rasmus MathisenH17- (54)39.18+5.188.01
11Kjersti Adéla WestinD17- (17)56.16+15.0911.28
12Benedikte Wiig BøenD17- (17)59.23+18.1612.07
13Magnus Aarhus KinnH17- (54)39.45+5.458.06
14Siv WiersdalenD17- (17)1.04.57+23.5013.15
14Alexander Repstad StoremyrH17- (54)39.56+5.568.08
15Eli Marie WiigD17- (17)1.09.06+27.5914.06
16Anders L. RosenvoldH-16 (25)43.43+9.258.55
17Magne Wiig MathisenH17- (54)40.15+6.158.12
20Oscar Wiersdalen ThunoldH-16 (25)51.26+17.0810.29
25Knut Wiig MathisenH17- (54)43.18+9.188.50
26Hans-Petter EikedalenH17- (54)43.39+9.398.54
32Jostein MehammerH17- (54)49.50+15.5010.10
36Lars Ole ThunoldH17- (54)51.45+17.4510.33
40Dagfinn TorpeH17- (54)56.31+22.3111.32
44Kay JørgensenH17- (54)1.00.14+26.1412.17
48Jiri UrvalekH17- (54)1.08.19+34.1913.56
Bjørn LieH17- (54)diskvalifisert
Magnus BrodinH-16 (25)brutt
Marie Wiig BøenD17- (17)ikke startet
Mona HolteD17- (17)ikke startet
Lenka WestinD17- (17)ikke startet
Ola MeenH-16 (25)ikke startet
Thomas BrodinH17- (54)ikke startet

Sandefjord OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkH-16 (25)34.186.59
4Mai Britt BjørkD17- (17)44.59+3.529.10
9Benjamin GjoneH-16 (25)40.18+6.008.13
10Gjendine Gjelstad RebårdD-16 (13)1.06.54+26.0013.39
10Brage EikåsH-16 (25)40.42+6.248.18
13Jonas EikåsH-16 (25)43.27+9.098.52
21Gabriel GjoneH-16 (25)52.41+18.2310.45
30Trond GjelstadH17- (54)45.31+11.319.17
33Jo Børre EikåsH17- (54)49.52+15.5210.10
Ingeborg EikåsD-16 (13)brutt
Theodor BjørkH-16 (25)ikke startet

Skien OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Gisle NysæterH17- (54)37.40+3.407.41
8Grete S B HoviD17- (17)53.55+12.4811.00
11Skjalg NysæterH17- (54)39.25+5.258.02
13Silje Borge HoviD17- (17)1.00.18+19.1112.18
19Eirik LarsenH17- (54)40.21+6.218.14
22Gaute NysæterH-16 (25)56.38+22.2011.33
23Øyvind HyllesethH17- (54)41.30+7.308.28
27Harald HoviH17- (54)43.40+9.408.54
45Harald OmlandH17- (54)1.01.09+27.0912.28
David SolliH17- (54)ikke startet

Stokke IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Astrid BrevikD17- (17)1.27.53+46.4617.56
19Hallgeir BrevikH-16 (25)50.57+16.3910.23
42Runar KittilsenH17- (54)59.41+25.4112.10
Frida DalerD-16 (13)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor