Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 22 april 2018

N-åpen

2 120 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn25.0111.48
Kari BjaadalOK Skeidi17.208.10
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL38.5518.21
Elvira DalseggSkien OK24.1411.25
Hermine GrønnebergHedrum OL39.5718.50
Jon Arne HagenDrangedal OL27.3112.58
Eldar Torpe LienPorsgrunn OL31.3814.55
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn20.549.51
Hedda RognliLarvik OK17.158.08
Jonatan RollefsenSkien OK49.4223.26
Albert WeiserSkien OK49.2423.18
Magnus Buchacz EieNotodden OLikke startet

D -10

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK28.2610.41

D 11-12

2 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Aakre LeistadSkien OK19.267.18
2Annika van RaaijHedrum OL24.53+5.279.21
3Emilie Holtskog-FeremansSkien OK26.24+6.589.55
4Thelma BrathagenLarvik OK26.55+7.2910.07
5Julie KristensenPorsgrunn OL36.59+17.3313.54
6Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL39.04+19.3814.41
Ingvild Buchacz EieNotodden OLdiskvalifisert

D 11-12N

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria StørenBø OL36.1417.05

D 13-14

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn20.066.32
2Synne SandvenNotodden OL23.04+2.587.30
3Iril RingheimLarvik OK29.06+9.009.28
4Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi29.14+9.089.31
5Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL44.04+23.5814.21
6Line Borgejordet SimonesNotodden OL58.21+38.1519.00
7Sigrid Buchacz EieNotodden OL1.13.23+53.1723.54

D 13-16C

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL26.179.52
2Silje HagenDrangedal OL28.45+2.2810.48

D 15-16

3 060 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL21.026.52
2Mina SchjervenLardal OL21.58+0.567.10
3Ida Sofie HjortlandLarvik OK25.03+4.018.11
4Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL25.50+4.488.26
5Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL26.20+5.188.36
6Eline SchjervenLardal OL26.58+5.568.48
7Ingrid MobråthenBotne SK27.13+6.118.53
8Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK28.03+7.019.10
9Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn29.50+8.489.44

D 17-B

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn35.1211.27
2Linda BrathagenLarvik OK37.14+2.0212.07
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi46.17+11.0515.04
4Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1.00.36+25.2419.44
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet

D 17-C

2 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullordGjø-Vard OL22.248.25
2Gro HagenDrangedal OL28.59+6.3510.53
3Ingunn GåsoddenSkien OK29.16+6.5211.00
4Inger-Lene FlatinSkien OK37.54+15.3014.14
5Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL39.23+16.5914.48
6Else StordalOL Tønsberg og omegn40.55+18.3115.22
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-N

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Brith NordkveldeHedrum OL27.5011.56

D 17-20

3 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Arentz HagenSandefjord OK25.196.51
2Hanne VassendPorsgrunn OL25.58+0.397.02
3Elise AusenPorsgrunn OL30.13+4.548.11
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL31.57+6.388.39
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn40.49+15.3011.03
Elise StørenBø OLikke startet

D 21-

3 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK27.507.32
2Silje Borge HoviSkien OK37.06+9.1610.03

D 40-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL25.388.22
2Gry AakreSkien OK31.21+5.4310.14
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL32.26+6.4810.35

D 45-

3 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL24.197.56
2Kristin SandvenNotodden OL27.32+3.138.59
3Kristin HjortlandLarvik OK28.44+4.259.23
4Tone Sølie LysnesHedrum OL29.38+5.199.41
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL30.39+6.2010.00
6Janne LarsenPorsgrunn OL32.17+7.5810.33
7Wenche EikåsSandefjord OK32.21+8.0210.34
8Elin BordøyHedrum OL36.19+12.0011.52
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet

D 50-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL24.067.52
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL27.11+3.058.53
3Ida Vår DirdalLarvik OK30.53+6.4710.05

D 55-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK28.199.15
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL31.05+2.4610.09
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL41.47+13.2813.39

D 60-

2 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK24.219.17

D 65-

2 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaKjose IL28.3310.53
2Grethe Lill RyengSturla, IF36.36+8.0313.58
3Elisabeth RødAndebu IL1.01.00+32.2723.16
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL35.1713.28
2Astrid LundeDrangedal OL42.50+7.3316.20
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL43.15+7.5816.30
4May Helene HansenSandefjord OK46.22+11.0517.41
5Astrid GjelstadSandefjord OK51.03+15.4619.29
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert

D 80-

2 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi57.1521.51

H -10

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL45.2117.02
Jakob KristensenPorsgrunn OL35.3313.21
Sindre FurlandSandefjord OKikke startet

H 11-12

2 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK20.337.43
2Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi24.43+4.109.17
3Kristian Kaupang LyeLarvik OK25.45+5.129.40
4Ole Magnus StoremyrIL Hauken58.11+37.3821.52

H 11-12N

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Flatin ErichsenSkien OK17.218.11
2Leo RollefsenSkien OK19.40+2.199.16
3Ludvig SkramdalHedrum OL20.30+3.099.40
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OKdiskvalifisert

H 13-14

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK22.597.29
2Benjamin GjoneSandefjord OK24.44+1.458.03
3Brage EikåsSandefjord OK29.02+6.039.27
4Hallvard TjentlandLardal OL29.24+6.259.34
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn30.33+7.349.57
6Ola MeenPorsgrunn OL31.19+8.2010.12
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36.07+13.0811.45
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet
Bendik Schia LøeNotodden OLikke startet

H 15-16

3 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL22.556.12
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn23.28+0.336.21
3Viljan van RaaijHedrum OL23.37+0.426.24
4Halvard KornmoPorsgrunn OL24.56+2.016.45
5Iver RingheimLarvik OK25.34+2.396.55
6Henrik R HoltHedrum OL25.57+3.027.01
7Kristoffer FjæreHedrum OL26.40+3.457.13
8Åsmund SlokvikNotodden OL27.08+4.137.21
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL29.00+6.057.51
10Jonas EikåsSandefjord OK29.39+6.448.02
11Snorre SlokvikNotodden OL32.36+9.418.50

H 17-B

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David SolliSkien OK33.3810.57
2Asbjørn BrathagenLarvik OK41.25+7.4713.29
3Morten AndresenOK Skeidi42.18+8.4013.46
4Knut GjoneSandefjord OK43.43+10.0514.14
5Per Anders RemmePorsgrunn OL45.37+11.5914.51

H 17-C

2 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn23.068.41
2Per Dag NordkveldeHedrum OL27.16+4.1010.15
3Torstein LyeLarvik OK32.00+8.5412.01
Arnfinn SørumSkien OKdiskvalifisert

H 17-20

3 920 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL21.595.36
2Mathias GløersenBækkelagets SK23.32+1.336.00
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn23.45+1.466.03
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL25.43+3.446.33
5Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn26.05+4.066.39
6Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL26.15+4.166.41
7Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn27.18+5.196.57
8Ole FlaattenOK Skeidi28.01+6.027.08
9Jakob Schia LøeNotodden OL30.43+8.447.50
10Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL30.54+8.557.52
11Ludvig JohnsenHedrum OL32.24+10.258.15

H 21-

3 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar Torpe LienPorsgrunn OL23.215.57
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi26.10+2.496.40
3Trond GjelstadSandefjord OK26.59+3.386.53
4Eirik LarsenSkien OK27.42+4.217.03
5Åsmund HasaasOK Skeidi28.00+4.397.08
6Robert FredriksenNotodden OL28.34+5.137.17
7Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK30.26+7.057.45
8Kjetil DahlSkien OK30.33+7.127.47
Jørn SundbyLarvik OKikke startet

H 40-

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FjæreHedrum OL29.187.28
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL32.48+3.308.22
3Thomas BrodinPorsgrunn OL36.26+7.089.17
4Lars Rune LieOK Skeidi36.30+7.129.18
5Sigurd HoltskogSkien OK38.46+9.289.53
6Jesper FlogstadIL Hauken41.12+11.5410.30

H 45-

3 920 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NysæterSkien OK25.436.33
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL27.05+1.226.54
3Anders Kristian HoltHedrum OL27.15+1.326.57
4Gisle NysæterSkien OK27.26+1.436.59
5Harald HoviSkien OK29.11+3.287.26
6Tom KristensenLarvik OK29.55+4.127.37
7Pål WinbergOK Skeidi31.03+5.207.55
8Jens TjentlandLardal OL32.02+6.198.10
9Espen JohnsenHedrum OL33.52+8.098.38
10Øyvind StørenBø OL35.19+9.369.00
11Bjørn LiePorsgrunn OL35.53+10.109.09
12Jo Børre EikåsSandefjord OK35.58+10.159.10
13Jørn LangerudPorsgrunn OL39.41+13.5810.07
14Kent Morgan StoremyrIL Hauken1.02.20+36.3715.54
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet

H 50-

3 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind FlaattenOK Skeidi25.366.56
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK26.35+0.597.12
3Petter LøeNotodden OL27.39+2.037.29
4Roger LysnesHedrum OL28.40+3.047.46
5Jørn MyrlandNotodden OL28.55+3.197.50
6Bjørn Richard KirsteSkien OK29.01+3.257.51
7Terje BakkePorsgrunn OL29.36+4.008.01
8Bjørn PollandOK Skeidi29.40+4.048.02
9Morten HamreIL Hauken30.27+4.518.15
10Per Einar StrømHedrum OL42.17+16.4111.27
11Yngve MobråthenBotne SK59.42+34.0616.10
Tom AasrumHedrum OLikke startet

H 55-

3 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald OmlandSkien OK34.189.17
2Jan Ivar GundersenHedrum OL37.27+3.0910.08
Inge GlittumOK Skeidiikke startet

H 60-

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune LaurantsenSkien OK25.328.20

H 65-

3 060 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb24.408.03
2Sveinung RekaaNotodden OL26.46+2.068.44
3Ole JohanssonPorsgrunn OL27.54+3.149.07
4Atle RemmePorsgrunn OL28.52+4.129.26
5Elling AakreAndebu IL29.28+4.489.37
6Per Chr. HagenBø OL29.31+4.519.38
7Paul SkjakerHadeland OL30.25+5.459.56
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL34.12+9.3211.10
9Dag KristensenOK Skeidi36.56+12.1612.04
10Martin NaufHedrum OL37.27+12.4712.14
11Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL37.50+13.1012.21
12Olav FlogstadIL Hauken42.52+18.1214.00
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

2 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL24.459.26
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL29.20+4.3511.11
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn29.22+4.3711.12
4Rolf GjølbergLarvik OK31.17+6.3211.56
5Kay JørgensenPorsgrunn OL33.20+8.3512.43
6Kjell MeenPorsgrunn OL33.26+8.4112.45
7Carl Ove BergOK Skeidi33.43+8.5812.52
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK34.15+9.3013.04
9Rolf LyePorsgrunn OL34.37+9.5213.12
10Lars Martin GjeinStokke IL37.32+12.4714.19

H 75-

2 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øystein AndersenLarvik OK31.4712.07
2Odd AureDrangedal OL34.23+2.3613.07
3Magne KlovningPorsgrunn OL35.12+3.2513.26
4Anton LommeHedrum OL37.42+5.5514.23
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H 80-

2 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK41.2815.49
2Magnar ReppesgårdHedrum OL43.36+2.0816.38

Direkte A

3 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine TalmoNOTEAM52.1914.10
Kristine FlaatenNOTEAMdiskvalifisert

Direkte B

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agathe BrathagenLarvik OK27.068.49
2Eli SæterdalSkien OK34.20+7.1411.11
3Cathrine HoltermannPorsgrunn OL38.25+11.1912.30
4Elin SlokvikNotodden OL42.02+14.5613.41

Direkte C

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Bøgeberg LilleåsPorsgrunn OL39.0714.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor