Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-Stafett Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-Stafett Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjoner: Brandval/Kongsvinger OK / Hedmark / Oppland
Dato: søndag 2 september 2018

H-17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Løten o-lag 12.21.37
1. Marius Øie49.05149.051
2. Ove Antvord Haugereid35.5311.24.58100.00
3. Yngve Volden56.3912.21.37100.00
2Vang OL 12.34.55+13.18
1. Njaal Ellegaard Melby54.142+5.0954.142+5.09
2. Kenneth Bilstad36.572+1.041.31.1120+6.13+1.04
3. Jostein Svaland Dale1.03.443+7.052.34.5520+13.18+7.05
3Brandval/Kongsvinger OK 12.57.20+35.43
1. Lars Karelius Noer1.01.294+12.241.01.294+12.24
2. Håvard Nyhus55.466+19.531.57.155+1+32.17+19.53
3. Peder Gjølstad Røhnebæk1.00.052+3.262.57.203-2+35.43+3.26
4Vang OL 33.09.07+47.30
1. Anders Skjeset1.11.136+22.081.11.136+22.08
2. Per Olav Andersen50.544+15.012.02.077+1+37.09+15.01
3. Håkon Dåsnes1.07.004+10.213.09.074-3+47.30+10.21
5OL Toten-Troll 13.10.17+48.40
1. Jakob Mo1.16.087+27.031.16.087+27.03
2. Anders Sollien41.473+5.541.57.556-1+32.57+5.54
3. Marius Staff1.12.225+15.433.10.175-1+48.40+15.43
6Ringsaker OK 13.14.55+53.18
1. Jon-Anders Bordal57.223+8.1757.223+8.17
2. Tone Bleken Rud58.127+22.191.55.3430+30.36+22.19
3. Ingvild Gjessing1.19.216+22.423.14.556+3+53.18+22.42
7Odal OL - Orientering 13.31.02+1.09.25
1. Øyvind Steinbekken1.04.035+14.581.04.035+14.58
2. Henrik Åserud Sørensen52.465+16.531.56.494-1+31.51+16.53
3. Sondre Skytteren1.34.137+37.343.31.027+3+1.09.25+37.34
Vang OL 2diskvalifisert
1. Henrik Bleken Ruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Fredrik Sveendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Johan Bråtendiskvalifisertdiskvalifisert

D-17

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Løten o-lag 11.51.07
1. Sofie Johansson40.19140.191
2. Nina Smestad32.1011.12.29100.00
3. Emilie Westli Andersen38.3811.51.07100.00
2OL Toten-Troll 13.03.47+1.12.40
1. Kristine Sollien Flaskerud1.00.482+20.291.00.482+20.29
2. Kjersti Småstuen1.00.092+27.592.00.5720+48.28+27.59
3. Vanja Staff1.02.502+24.123.03.4720+1.12.40+24.12
Lunderseter IL 1diskvalifisert
1. Ann Sofie Nybråtendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lene Bliendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lene Margrethe Sætabergetdiskvalifisertdiskvalifisert

H 13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Elverum OK 11.43.58
1. Sander Tonjer Fingarsen29.06129.061
2. Gaute Lindaas43.493+2.531.12.55100.00
3. Mats Lindaas31.0311.43.58100.00
2Lillehammer OK 12.02.40+18.42
1. Anders Taraldsen43.523+14.4643.523+14.46
2. Ludvig Solheim Hattestad40.5611.24.4830+11.53-2.53
3. Ole Gunnar Kleppa Madslien37.522+6.492.02.402-1+18.42+6.49
3OL Toten-Troll 12.15.27+31.29
1. Sigurd Kvamme30.212+1.1530.212+1.15
2. Amund Flaskerud42.492+1.531.13.1020+0.15-1.00
3. Johannes Bjørke Sollien1.02.173+31.142.15.273+1+31.29+31.14
Brandval/Kongsvinger OK 1diskvalifisert
1. Halvor Delphindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Viktor Kvernesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gaute Nytrøendiskvalifisertdiskvalifisert
Odal OL - Orientering 1diskvalifisert
1. Anders Lohne Aarstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emil Skytterendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Petter Kristoffer Husåsdiskvalifisertdiskvalifisert

D 13-16

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillehammer OK 11.44.00
1. Martine Skjelsvik33.42133.421
2. Serine Jørgensen34.1811.08.00100.00
3. Birgit Dorthea Kleppa Madslien36.0011.44.00100.00
2Vang OL 12.15.24+31.24
1. Emma Dåsnes43.452+10.0343.452+10.03
2. Anne Frøisland38.383+4.201.22.2320+14.23+4.20
3. Maren Henriksen53.012+17.012.15.2420+31.24+17.01
3Løten o-lag 14.03.37+2.19.37
1. Henriette Berg52.133+18.3152.133+18.31
2. Mathilde Oustad36.592+2.411.29.1230+21.12+2.41
3. June Rogstad Bekkevold2.34.253+1.58.254.03.3730+2.19.37+1.58.25

D 150

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ringsaker OK 12.10.30
1. Anne Marit Bordal35.10135.101
2. Tove Lundgård Pedersen45.4411.20.54100.00
3. Wenche Bjørnstad49.3612.10.30100.00
2Brandval/Kongsvinger OK 12.36.13+25.43
1. June Sønsterudbråten49.082+13.5849.082+13.58
2. Hilde Opberget51.542+6.101.41.0220+20.08+6.10
3. Guri Gjølstad Røhnebæk55.112+5.352.36.1320+25.43+5.35
Odal OL - Orientering 1diskvalifisert
1. Hege Prandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Heidi Lohnediskvalifisertdiskvalifisert
3. Kari Vikerhaugendiskvalifisertdiskvalifisert

H 150

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Toten-Troll 11.55.44
1. Onno Verberne46.36146.361
2. Erlend Slokvik26.3511.13.11100.00
3. Nils Harald Staff42.332+7.011.55.44100.00
2Eidskog OL 11.55.52+0.08
1. Jon Ivar Bergersen46.533+0.1746.533+0.17
2. Tor Solbergseter33.272+6.521.20.202-1+7.09+6.52
3. Eivind Lande35.3211.55.5220+0.08-7.01
3Løten o-lag 12.10.42+14.58
1. Svein Godager46.502+0.1446.502+0.14
2. Kristian Storsveen33.373+7.021.20.273+1+7.16+7.02
3. Harald Berge50.153+14.432.10.4230+14.58+7.42
4Grue IL 12.36.55+41.11
1. Bjørn Gaute Herlyng47.524+1.1647.524+1.16
2. Bjørn Olav Bergsløkken43.494+17.141.31.4140+18.30+17.14
3. Svein Thorsberg1.05.144+29.422.36.5540+41.11+22.41
OL Toten-Troll 2brutt
1. Håvard Kvammebruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Vang OL 1brutt
1. Øivind Frøislandbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt

D 180

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Brandval/Kongsvinger OK 12.05.49
1. Mona Hauger36.55136.551
2. Åse Karin Thorsberg51.392+10.431.28.342+1+3.42+3.42
3. Anne Kari Hauger Brufladt37.1512.05.491-1-3.42
2Tynset IF 12.06.01+0.12
1. Sigrid Kalbækken43.562+7.0143.562+7.01
2. Anne Mette Normann40.5611.24.521-1-7.01
3. Eldbjørg G. Kalbækken41.092+3.542.06.012+1+0.12+0.12

H 180

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Odal OL - Orientering 11.56.53
1. Per Ivar Sveheim43.092+4.1343.092+4.13
2. Ole Kristian Steinbekken38.5911.22.081-1-4.13
3. Bjørn Steinbekken34.4511.56.53100.00
2Vang OL 11.58.30+1.37
1. Stein Arne Negård38.56138.561
2. Olav Høiås43.163+4.171.22.122+1+0.04+0.04
3. Øystein Melby36.182+1.331.58.3020+1.37+1.33
3Eidskog OL 12.11.50+14.57
1. John Tangen45.454+6.4945.454+6.49
2. Jonny Halvorsrud42.022+3.031.27.473-1+5.39-1.10
3. Arne Sørli44.034+9.182.11.5030+14.57+9.18
4Elverum OK 12.16.35+19.42
1. Harald Østbye44.033+5.0744.033+5.07
2. Knut Are Bakke48.494+9.501.32.524+1+10.44+5.37
3. Stein Nordvi43.433+8.582.16.3540+19.42+8.58
5Løten o-lag 13.05.07+1.08.14
1. Trond Søberg1.08.195+29.231.08.195+29.23
2. Einar Stensby55.015+16.022.03.2050+41.12+11.49
3. Torstein Berg1.01.475+27.023.05.0750+1.08.14+27.02
Løten o-lag 2diskvalifisert
1. Arve Smestaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Torgeir Voldendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Odd Arne Blystaddiskvalifisertdiskvalifisert

MIX

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Eidskog OL 11.45.12
1. Niklas Stolpe39.04139.041
2. Ragnar Lande23.4511.02.49100.00
3. Oddbjørn Bergersen42.2311.45.12100.00
2Brandval/Kongsvinger OK 12.21.04+35.52
1. Erlend Røhnebæk53.002+13.5653.002+13.56
2. Anna Braathen42.452+19.001.35.4520+32.56+19.00
3. Tina Hauger Brufladt45.192+2.562.21.0420+35.52+2.56
Odal OL - Orientering 1diskvalifisert
1. Martin Skytterendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Oda Aarstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tormod Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor