Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marummila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marummila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 14 oktober 2018

Klasser: Visa alla | D 2,5 km | D 5 km | D 10 km | H 2,5 km | H 5 km | H 10 km | N-2.5 km

Sandefjord OK

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ingeborg AngeltveitN-åpen (24)33.3813.47
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenN-åpen (24)1.02.5525.47
0Guro Grønhaug FranckN-åpen (24)43.2717.48
0Balder Solberg FredheimN-åpen (24)24.4710.09
0Theo Solberg FredheimN-åpen (24)21.488.56
0Mia HasleN-åpen (24)1.05.3526.52
0Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (24)25.0010.14
0Hanna SlaattenN-åpen (24)28.3611.43
0Ingebord SlaattenN-åpen (24)44.5518.24
0Torjus SlaattenN-åpen (24)50.0320.30
0Erik SundeN-åpen (24)50.1220.34
0Ida SundeN-åpen (24)45.2618.37
0Oscar SundeN-åpen (24)45.4618.45
0Sam SwainN-åpen (24)39.3216.12
0Ida WabøN-åpen (24)33.3213.44
0Marcus WindvikN-åpen (24)32.5913.31
1Cornelius BjørkHerrer - 10 km (30)1.03.286.35
1Anna Strøm JuliussenDamer - 2,5 km (15)21.367.52
2Mai Britt BjørkDamer - 5 km (27)41.04+0.337.51
2Gabriel GjoneHerrer - 5 km (50)40.22+3.237.43
3Sindre FurlandHerrer - 2,5 km (11)22.35+2.238.14
4Ella Arentz HagenDamer - 5 km (27)44.29+3.588.30
5Lill-Ann TorpDamer - 10 km (8)1.54.46+30.3511.55
5Roar FjeldboHerrer - 10 km (30)1.12.39+9.117.32
5Emilie JohansenDamer - 5 km (27)45.30+4.598.41
6Gjendine Gjelstad RebårdDamer - 10 km (8)2.01.44+37.3312.38
7Hilde KløvstadDamer - 10 km (8)2.09.41+45.3013.27
7Brage EikåsHerrer - 5 km (50)44.38+7.398.32
8Annette Cecilie ArentzDamer - 5 km (27)49.23+8.529.26
8Diderik Rønning BøeHerrer - 2,5 km (11)29.28+9.1610.45
11Stein MartinsenHerrer - 10 km (30)1.19.07+15.398.12
12Stine ArntzenDamer - 5 km (27)54.22+13.5110.23
13Anders KlavenesHerrer - 10 km (30)1.22.48+19.208.35
13Ragne KlavenesDamer - 5 km (27)54.53+14.2210.29
14Daniella GjoneDamer - 5 km (27)54.54+14.2310.29
16Martin Mehlum HasleHerrer - 10 km (30)1.23.57+20.298.43
18Jo Børre EikåsHerrer - 10 km (30)1.24.25+20.578.45
19Anne Lise AndreassenDamer - 5 km (27)1.05.14+24.4312.28
19Oskar KaaløyHerrer - 5 km (50)51.44+14.459.53
22Kristin Solberg FredheimDamer - 5 km (27)1.12.07+31.3613.47
27Einar KlavenesHerrer - 5 km (50)54.58+17.5910.30
28Kjetil KløvstadHerrer - 10 km (30)2.09.41+1.06.1313.27
28Jan Erik RøedHerrer - 5 km (50)55.37+18.3810.38
38Knut GjoneHerrer - 5 km (50)1.01.32+24.3311.45
40Oddvar GjelstadHerrer - 5 km (50)1.05.29+28.3012.31
47Svein Børge HaugbergHerrer - 5 km (50)1.14.30+37.3114.14
Wenche EikåsDamer - 10 km (8)diskvalifisert
Jonas EikåsHerrer - 10 km (30)diskvalifisert
Lars Hasle RønningenHerrer - 10 km (30)diskvalifisert
Tone StoklandDamer - 10 km (8)ikke startet
Theodor BjørkHerrer - 10 km (30)ikke startet
Knut Ivar JohansenHerrer - 10 km (30)ikke startet
Lise StrømDamer - 5 km (27)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor