Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marummila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marummila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 14 oktober 2018

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Martin AskeHerrer - 10 km (30)1.34.56+31.289.51
26Elling AakreHerrer - 5 km (50)54.21+17.2210.23

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Jørn Bue OlsenHerrer - 5 km (50)51.05+14.069.46

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Egil FuruaHerrer - 10 km (30)1.22.54+19.268.36

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Hjørdis ØvreåsDamer - 2,5 km (15)1.09.47+48.1125.28
34Magnar ØvreåsHerrer - 5 km (50)57.14+20.1510.56
36Thorolf TrolsrudHerrer - 5 km (50)1.00.28+23.2911.33

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathias GløersenHerrer - 10 km (30)1.08.40+5.127.07

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Øyvind StørenHerrer - 5 km (50)53.06+16.0710.09
Elise StørenDamer - 5 km (27)ikke startet

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Alf Johan HjelmtvedtHerrer - 5 km (50)1.09.00+32.0113.11

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Richard Zeiner-GundersenHerrer - 10 km (30)1.40.26+36.5810.25

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Kjetil JacobsenHerrer - 5 km (50)1.07.25+30.2612.53

Hedrum OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amund Johansson HendenN-åpen (24)43.5117.58
0Gaute Johansson HendenN-åpen (24)43.3117.50
0Malin Johansson HendenN-åpen (24)44.5118.22
3Kristoffer FjæreHerrer - 5 km (50)41.24+4.257.54
4Marlene SkramdalDamer - 2,5 km (15)33.48+12.1212.20
4Henrik R HoltHerrer - 5 km (50)41.57+4.588.01
5May-Britt SkramdalDamer - 2,5 km (15)34.05+12.2912.26
8Atle BorgersenHerrer - 5 km (50)44.48+7.498.33
9Pernille NaufDamer - 5 km (27)51.11+10.409.47
10Ludvig SkramdalHerrer - 2,5 km (11)34.11+13.5912.28
10Espen JohnsenHerrer - 5 km (50)47.06+10.079.00
16Tone Sølie LysnesDamer - 5 km (27)55.53+15.2210.41
17Jørgen FjæreHerrer - 10 km (30)1.24.03+20.358.43
17Torill Hynne FjæreDamer - 5 km (27)56.54+16.2310.52
18Kari Reppesgård HoltDamer - 5 km (27)57.28+16.5710.59
21Helge FossheimHerrer - 5 km (50)52.02+15.039.56
22Martin NaufHerrer - 5 km (50)52.30+15.3110.02
23Elin BordøyDamer - 5 km (27)1.20.41+40.1015.25
37Per Einar StrømHerrer - 5 km (50)1.00.52+23.5311.38
39Ludvig JohnsenHerrer - 5 km (50)1.04.15+27.1612.17
44Bjørn Helge CeebergHerrer - 5 km (50)1.09.18+32.1913.15

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Morten HamreHerrer - 5 km (50)42.13+5.148.04

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen Sommerstad RøsteHerrer - 2,5 km (11)20.127.22
2Ingjerd SommerstadDamer - 10 km (8)1.25.07+0.568.50
6Synne Sommerstad RøsteDamer - 5 km (27)46.04+5.338.48
8Espen RøsteHerrer - 10 km (30)1.16.00+12.327.53
42Torgeir BrandalHerrer - 5 km (50)1.08.53+31.5413.10

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristin Melby JacobsenDamer - 10 km (8)1.33.20+9.099.41

Larvik OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erik ZagarN-åpen (24)48.3719.55
1Ingrid UndstadDamer - 10 km (8)1.24.118.44
2Maren Sofie FremstadDamer - 2,5 km (15)24.43+3.079.01
3Pernille ZagarDamer - 2,5 km (15)25.44+4.089.23
7Torstein LyeHerrer - 2,5 km (11)29.15+9.0310.40
9Iver RingheimHerrer - 10 km (30)1.18.17+14.498.07
11Helge HalvorsenHerrer - 2,5 km (11)58.41+38.2921.25
12Henrik Kaupang LyeHerrer - 10 km (30)1.22.40+19.128.35
13Kari BergDamer - 2,5 km (15)58.15+36.3921.15
20Asgeir FremstadHerrer - 10 km (30)1.25.49+22.218.54
21Tom KristensenHerrer - 10 km (30)1.26.05+22.378.56
24Gerd LangsethDamer - 5 km (27)1.29.25+48.5417.05
33Rolf GjølbergHerrer - 5 km (50)57.13+20.1410.56
45Per Øystein AndersenHerrer - 5 km (50)1.10.06+33.0713.24
49Tor Eivind EdvardsenHerrer - 5 km (50)1.22.22+45.2315.44
50Svein EriksenHerrer - 5 km (50)1.40.52+1.03.5319.17

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Morten DueHerrer - 10 km (30)1.32.32+29.049.36

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Synne SandvenDamer - 5 km (27)41.57+1.268.01
4Kristin SandvenDamer - 10 km (8)1.50.14+26.0311.26
7Åsmund SlokvikHerrer - 10 km (30)1.15.29+12.017.50
14Sveinung RekaaHerrer - 5 km (50)50.47+13.489.42
23Robert FredriksenHerrer - 10 km (30)1.30.35+27.079.24

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Morten TangenHerrer - 10 km (30)1.30.23+26.559.23
31Roy GjerdingHerrer - 5 km (50)56.31+19.3210.48
Linda FredhDamer - 5 km (27)diskvalifisert

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Helge GisholtHerrer - 10 km (30)1.15.19+11.517.49
10Arve GlittumHerrer - 10 km (30)1.18.30+15.028.09

OL Tønsberg og omegn

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathea GløersenDamer - 5 km (27)40.317.44
2Håvard ØstbyHerrer - 2,5 km (11)20.28+0.167.28
3Oliver ØstbyHerrer - 10 km (30)1.12.07+8.397.29
10Maria GrovanDamer - 5 km (27)52.03+11.329.57
19Trond EvensenHerrer - 10 km (30)1.25.02+21.348.49
27Frode RobertsenHerrer - 10 km (30)1.54.46+51.1811.55
35Børre GrovanHerrer - 5 km (50)57.35+20.3611.00

Porsgrunn OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Eli KlovningDamer - 2,5 km (15)37.40+16.0413.44
11Inger Marie JohanssonDamer - 2,5 km (15)42.09+20.3315.22
11Hilde Kristine RosenvoldDamer - 5 km (27)52.05+11.349.57
12Lill BirkelundDamer - 2,5 km (15)43.10+21.3415.45
15Gun Inger JørgensenDamer - 2,5 km (15)1.09.52+48.1625.29
18Ole JohanssonHerrer - 5 km (50)51.42+14.439.53
23Atle RemmeHerrer - 5 km (50)52.41+15.4210.04
25Anders L. RosenvoldHerrer - 5 km (50)54.14+17.1510.22
32Kay JørgensenHerrer - 5 km (50)56.58+19.5910.53
46Magne KlovningHerrer - 5 km (50)1.13.25+36.2614.02

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Torgeir StrandhagenHerrer - 5 km (50)43.49+6.508.22

Sandefjord OK

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingeborg AngeltveitN-åpen (24)33.3813.47
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenN-åpen (24)1.02.5525.47
0Guro Grønhaug FranckN-åpen (24)43.2717.48
0Balder Solberg FredheimN-åpen (24)24.4710.09
0Theo Solberg FredheimN-åpen (24)21.488.56
0Mia HasleN-åpen (24)1.05.3526.52
0Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (24)25.0010.14
0Hanna SlaattenN-åpen (24)28.3611.43
0Ingebord SlaattenN-åpen (24)44.5518.24
0Torjus SlaattenN-åpen (24)50.0320.30
0Erik SundeN-åpen (24)50.1220.34
0Ida SundeN-åpen (24)45.2618.37
0Oscar SundeN-åpen (24)45.4618.45
0Sam SwainN-åpen (24)39.3216.12
0Ida WabøN-åpen (24)33.3213.44
0Marcus WindvikN-åpen (24)32.5913.31
1Cornelius BjørkHerrer - 10 km (30)1.03.286.35
1Anna Strøm JuliussenDamer - 2,5 km (15)21.367.52
2Mai Britt BjørkDamer - 5 km (27)41.04+0.337.51
2Gabriel GjoneHerrer - 5 km (50)40.22+3.237.43
3Sindre FurlandHerrer - 2,5 km (11)22.35+2.238.14
4Ella Arentz HagenDamer - 5 km (27)44.29+3.588.30
5Lill-Ann TorpDamer - 10 km (8)1.54.46+30.3511.55
5Roar FjeldboHerrer - 10 km (30)1.12.39+9.117.32
5Emilie JohansenDamer - 5 km (27)45.30+4.598.41
6Gjendine Gjelstad RebårdDamer - 10 km (8)2.01.44+37.3312.38
7Hilde KløvstadDamer - 10 km (8)2.09.41+45.3013.27
7Brage EikåsHerrer - 5 km (50)44.38+7.398.32
8Annette Cecilie ArentzDamer - 5 km (27)49.23+8.529.26
8Diderik Rønning BøeHerrer - 2,5 km (11)29.28+9.1610.45
11Stein MartinsenHerrer - 10 km (30)1.19.07+15.398.12
12Stine ArntzenDamer - 5 km (27)54.22+13.5110.23
13Anders KlavenesHerrer - 10 km (30)1.22.48+19.208.35
13Ragne KlavenesDamer - 5 km (27)54.53+14.2210.29
14Daniella GjoneDamer - 5 km (27)54.54+14.2310.29
16Martin Mehlum HasleHerrer - 10 km (30)1.23.57+20.298.43
18Jo Børre EikåsHerrer - 10 km (30)1.24.25+20.578.45
19Anne Lise AndreassenDamer - 5 km (27)1.05.14+24.4312.28
19Oskar KaaløyHerrer - 5 km (50)51.44+14.459.53
22Kristin Solberg FredheimDamer - 5 km (27)1.12.07+31.3613.47
27Einar KlavenesHerrer - 5 km (50)54.58+17.5910.30
28Kjetil KløvstadHerrer - 10 km (30)2.09.41+1.06.1313.27
28Jan Erik RøedHerrer - 5 km (50)55.37+18.3810.38
38Knut GjoneHerrer - 5 km (50)1.01.32+24.3311.45
40Oddvar GjelstadHerrer - 5 km (50)1.05.29+28.3012.31
47Svein Børge HaugbergHerrer - 5 km (50)1.14.30+37.3114.14
Wenche EikåsDamer - 10 km (8)diskvalifisert
Jonas EikåsHerrer - 10 km (30)diskvalifisert
Lars Hasle RønningenHerrer - 10 km (30)diskvalifisert
Tone StoklandDamer - 10 km (8)ikke startet
Theodor BjørkHerrer - 10 km (30)ikke startet
Knut Ivar JohansenHerrer - 10 km (30)ikke startet
Lise StrømDamer - 5 km (27)ikke startet

Skien OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eva Larsen HoviN-åpen (24)59.5524.33
4Gisle NysæterHerrer - 10 km (30)1.12.21+8.537.30
6Gaute NysæterHerrer - 2,5 km (11)29.10+8.5810.38
8Jorunn Brun SagaDamer - 2,5 km (15)36.48+15.1213.25
9Espen RaastadHerrer - 5 km (50)45.22+8.238.40
11Tom SagaHerrer - 5 km (50)49.38+12.399.29
15Eirik LarsenHerrer - 10 km (30)1.23.07+19.398.37
20Rita RaastadDamer - 5 km (27)1.05.25+24.5412.30
20Per FuruheimHerrer - 5 km (50)51.54+14.559.55
21Silje Borge HoviDamer - 5 km (27)1.06.19+25.4812.40
29Harald OmlandHerrer - 5 km (50)55.59+19.0010.42
Grete S B HoviDamer - 10 km (8)ikke startet

Sogndal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian FrøydHerrer - 5 km (50)36.597.04Last ned GPS-spor i gpx-format
9Kaja Barsnes FrøydDamer - 2,5 km (15)36.59+15.2313.29

Stokke IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Alexander DybvikN-åpen (24)27.2711.15
0Vigdis SigurdsdottirN-åpen (24)22.179.07
0Sturla SigurdssonN-åpen (24)22.449.19
4Niclas GunnerødHerrer - 2,5 km (11)25.10+4.589.11
5Martin DybvikHerrer - 2,5 km (11)28.58+8.4610.34
6Margareta BrynhildsenDamer - 2,5 km (15)35.45+14.0913.02
7Anikken Gjein DybvikDamer - 2,5 km (15)36.41+15.0513.23
9Jens G. DybvikHerrer - 2,5 km (11)31.39+11.2711.33
12Magnus SigurdssonHerrer - 5 km (50)50.01+13.029.33
13Kenneth DybvikHerrer - 5 km (50)50.18+13.199.37
15Sigurdur Freyr SigurdssonHerrer - 5 km (50)51.00+14.019.45
17Runar KittilsenHerrer - 5 km (50)51.17+14.189.48
30Ove Gunnar JacobsenHerrer - 5 km (50)56.17+19.1810.45
48Jon Harald BøvreHerrer - 5 km (50)1.15.15+38.1614.23
Kristine Sparre KnudsenDamer - 5 km (27)diskvalifisert

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Aud Ellen BrevikDamer - 5 km (27)47.34+7.039.05
15Kristin Sæthre SørensenDamer - 5 km (27)55.47+15.1610.39
Tanja InstanesDamer - 5 km (27)diskvalifisert

Team Jeløy

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kjetil KarlsenHerrer - 5 km (50)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor