Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marummila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marummila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 14 oktober 2018

Klasser: Visa alla | D 2,5 km | D 5 km | D 10 km | H 2,5 km | H 5 km | H 10 km | N-2.5 km

Herrer - 5 km

5 230 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Christian FrøydSogndal IL36.59Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gabriel GjoneSandefjord OK40.22+3.23
3Kristoffer FjæreHedrum OL41.24+4.25
4Henrik R HoltHedrum OL41.57+4.58
5Morten HamreIL Hauken42.13+5.14
6Torgeir StrandhagenRøyken OL43.49+6.50
7Brage EikåsSandefjord OK44.38+7.39
8Atle BorgersenHedrum OL44.48+7.49
9Espen RaastadSkien OK45.22+8.23
10Espen JohnsenHedrum OL47.06+10.07
11Tom SagaSkien OK49.38+12.39
12Magnus SigurdssonStokke IL50.01+13.02
13Kenneth DybvikStokke IL50.18+13.19
14Sveinung RekaaNotodden OL50.47+13.48
15Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL51.00+14.01
16Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb51.05+14.06
17Runar KittilsenStokke IL51.17+14.18
18Ole JohanssonPorsgrunn OL51.42+14.43
19Oskar KaaløySandefjord OK51.44+14.45
20Per FuruheimSkien OK51.54+14.55
21Helge FossheimHedrum OL52.02+15.03
22Martin NaufHedrum OL52.30+15.31
23Atle RemmePorsgrunn OL52.41+15.42
24Øyvind StørenBø OL53.06+16.07
25Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL54.14+17.15
26Elling AakreAndebu IL54.21+17.22
27Einar KlavenesSandefjord OK54.58+17.59
28Jan Erik RøedSandefjord OK55.37+18.38
29Harald OmlandSkien OK55.59+19.00
30Ove Gunnar JacobsenStokke IL56.17+19.18
31Roy GjerdingOK Moss56.31+19.32
32Kay JørgensenPorsgrunn OL56.58+19.59
33Rolf GjølbergLarvik OK57.13+20.14
34Magnar ØvreåsBotne SK57.14+20.15
35Børre GrovanOL Tønsberg og omegn57.35+20.36
36Thorolf TrolsrudBotne SK1.00.28+23.29
37Per Einar StrømHedrum OL1.00.52+23.53
38Knut GjoneSandefjord OK1.01.32+24.33
39Ludvig JohnsenHedrum OL1.04.15+27.16
40Oddvar GjelstadSandefjord OK1.05.29+28.30
41Kjetil JacobsenHamar OK1.07.25+30.26
42Torgeir BrandalKongsberg OL1.08.53+31.54
43Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.09.00+32.01
44Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.09.18+32.19
45Per Øystein AndersenLarvik OK1.10.06+33.07
46Magne KlovningPorsgrunn OL1.13.25+36.26
47Svein Børge HaugbergSandefjord OK1.14.30+37.31
48Jon Harald BøvreStokke IL1.15.15+38.16
49Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.22.22+45.23
50Svein EriksenLarvik OK1.40.52+1.03.53
Kjetil KarlsenTeam Jeløyikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor