Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marummila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marummila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 14 oktober 2018

Damer - 2,5 km

2 740 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK21.367.52
2Maren Sofie FremstadLarvik OK24.43+3.079.01
3Pernille ZagarLarvik OK25.44+4.089.23
4Marlene SkramdalHedrum OL33.48+12.1212.20
5May-Britt SkramdalHedrum OL34.05+12.2912.26
6Margareta BrynhildsenStokke IL35.45+14.0913.02
7Anikken Gjein DybvikStokke IL36.41+15.0513.23
8Jorunn Brun SagaSkien OK36.48+15.1213.25
9Kaja Barsnes FrøydSogndal IL36.59+15.2313.29
10Eli KlovningPorsgrunn OL37.40+16.0413.44
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL42.09+20.3315.22
12Lill BirkelundPorsgrunn OL43.10+21.3415.45
13Kari BergLarvik OK58.15+36.3921.15
14Hjørdis ØvreåsBotne SK1.09.47+48.1125.28
15Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.09.52+48.1625.29

Damer - 5 km

5 230 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn40.317.44
2Mai Britt BjørkSandefjord OK41.04+0.337.51
3Synne SandvenNotodden OL41.57+1.268.01
4Ella Arentz HagenSandefjord OK44.29+3.588.30
5Emilie JohansenSandefjord OK45.30+4.598.41
6Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL46.04+5.338.48
7Aud Ellen BrevikSturla, IF47.34+7.039.05
8Annette Cecilie ArentzSandefjord OK49.23+8.529.26
9Pernille NaufHedrum OL51.11+10.409.47
10Maria GrovanOL Tønsberg og omegn52.03+11.329.57
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL52.05+11.349.57
12Stine ArntzenSandefjord OK54.22+13.5110.23
13Ragne KlavenesSandefjord OK54.53+14.2210.29
14Daniella GjoneSandefjord OK54.54+14.2310.29
15Kristin Sæthre SørensenSturla, IF55.47+15.1610.39
16Tone Sølie LysnesHedrum OL55.53+15.2210.41
17Torill Hynne FjæreHedrum OL56.54+16.2310.52
18Kari Reppesgård HoltHedrum OL57.28+16.5710.59
19Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.05.14+24.4312.28
20Rita RaastadSkien OK1.05.25+24.5412.30
21Silje Borge HoviSkien OK1.06.19+25.4812.40
22Kristin Solberg FredheimSandefjord OK1.12.07+31.3613.47
23Elin BordøyHedrum OL1.20.41+40.1015.25
24Gerd LangsethLarvik OK1.29.25+48.5417.05
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Tanja InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Kristine Sparre KnudsenStokke ILdiskvalifisert
Lise StrømSandefjord OKikke startet
Elise StørenBø OLikke startet

Damer - 10 km

9 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK1.24.118.44
2Ingjerd SommerstadKongsberg OL1.25.07+0.568.50
3Kristin Melby JacobsenLardal OL1.33.20+9.099.41
4Kristin SandvenNotodden OL1.50.14+26.0311.26
5Lill-Ann TorpSandefjord OK1.54.46+30.3511.55
6Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK2.01.44+37.3312.38
7Hilde KløvstadSandefjord OK2.09.41+45.3013.27
Wenche EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Grete S B HoviSkien OKikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

Herrer - 2,5 km

2 740 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL20.127.22
2Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn20.28+0.167.28
3Sindre FurlandSandefjord OK22.35+2.238.14
4Niclas GunnerødStokke IL25.10+4.589.11
5Martin DybvikStokke IL28.58+8.4610.34
6Gaute NysæterSkien OK29.10+8.5810.38
7Torstein LyeLarvik OK29.15+9.0310.40
8Diderik Rønning BøeSandefjord OK29.28+9.1610.45
9Jens G. DybvikStokke IL31.39+11.2711.33
10Ludvig SkramdalHedrum OL34.11+13.5912.28
11Helge HalvorsenLarvik OK58.41+38.2921.25

Herrer - 5 km

5 230 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian FrøydSogndal IL36.597.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gabriel GjoneSandefjord OK40.22+3.237.43
3Kristoffer FjæreHedrum OL41.24+4.257.54
4Henrik R HoltHedrum OL41.57+4.588.01
5Morten HamreIL Hauken42.13+5.148.04
6Torgeir StrandhagenRøyken OL43.49+6.508.22
7Brage EikåsSandefjord OK44.38+7.398.32
8Atle BorgersenHedrum OL44.48+7.498.33
9Espen RaastadSkien OK45.22+8.238.40
10Espen JohnsenHedrum OL47.06+10.079.00
11Tom SagaSkien OK49.38+12.399.29
12Magnus SigurdssonStokke IL50.01+13.029.33
13Kenneth DybvikStokke IL50.18+13.199.37
14Sveinung RekaaNotodden OL50.47+13.489.42
15Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL51.00+14.019.45
16Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb51.05+14.069.46
17Runar KittilsenStokke IL51.17+14.189.48
18Ole JohanssonPorsgrunn OL51.42+14.439.53
19Oskar KaaløySandefjord OK51.44+14.459.53
20Per FuruheimSkien OK51.54+14.559.55
21Helge FossheimHedrum OL52.02+15.039.56
22Martin NaufHedrum OL52.30+15.3110.02
23Atle RemmePorsgrunn OL52.41+15.4210.04
24Øyvind StørenBø OL53.06+16.0710.09
25Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL54.14+17.1510.22
26Elling AakreAndebu IL54.21+17.2210.23
27Einar KlavenesSandefjord OK54.58+17.5910.30
28Jan Erik RøedSandefjord OK55.37+18.3810.38
29Harald OmlandSkien OK55.59+19.0010.42
30Ove Gunnar JacobsenStokke IL56.17+19.1810.45
31Roy GjerdingOK Moss56.31+19.3210.48
32Kay JørgensenPorsgrunn OL56.58+19.5910.53
33Rolf GjølbergLarvik OK57.13+20.1410.56
34Magnar ØvreåsBotne SK57.14+20.1510.56
35Børre GrovanOL Tønsberg og omegn57.35+20.3611.00
36Thorolf TrolsrudBotne SK1.00.28+23.2911.33
37Per Einar StrømHedrum OL1.00.52+23.5311.38
38Knut GjoneSandefjord OK1.01.32+24.3311.45
39Ludvig JohnsenHedrum OL1.04.15+27.1612.17
40Oddvar GjelstadSandefjord OK1.05.29+28.3012.31
41Kjetil JacobsenHamar OK1.07.25+30.2612.53
42Torgeir BrandalKongsberg OL1.08.53+31.5413.10
43Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.09.00+32.0113.11
44Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.09.18+32.1913.15
45Per Øystein AndersenLarvik OK1.10.06+33.0713.24
46Magne KlovningPorsgrunn OL1.13.25+36.2614.02
47Svein Børge HaugbergSandefjord OK1.14.30+37.3114.14
48Jon Harald BøvreStokke IL1.15.15+38.1614.23
49Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.22.22+45.2315.44
50Svein EriksenLarvik OK1.40.52+1.03.5319.17
Kjetil KarlsenTeam Jeløyikke startet

Herrer - 10 km

9 630 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK1.03.286.35
2Mathias GløersenBækkelagets SK1.08.40+5.127.07
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.12.07+8.397.29
4Gisle NysæterSkien OK1.12.21+8.537.30
5Roar FjeldboSandefjord OK1.12.39+9.117.32
6Helge GisholtOK Skeidi1.15.19+11.517.49
7Åsmund SlokvikNotodden OL1.15.29+12.017.50
8Espen RøsteKongsberg OL1.16.00+12.327.53
9Iver RingheimLarvik OK1.18.17+14.498.07
10Arve GlittumOK Skeidi1.18.30+15.028.09
11Stein MartinsenSandefjord OK1.19.07+15.398.12
12Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.22.40+19.128.35
13Anders KlavenesSandefjord OK1.22.48+19.208.35
14Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.22.54+19.268.36
15Eirik LarsenSkien OK1.23.07+19.398.37
16Martin Mehlum HasleSandefjord OK1.23.57+20.298.43
17Jørgen FjæreHedrum OL1.24.03+20.358.43
18Jo Børre EikåsSandefjord OK1.24.25+20.578.45
19Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.25.02+21.348.49
20Asgeir FremstadLarvik OK1.25.49+22.218.54
21Tom KristensenLarvik OK1.26.05+22.378.56
22Morten TangenOK Moss1.30.23+26.559.23
23Robert FredriksenNotodden OL1.30.35+27.079.24
24Morten DueMåren OK1.32.32+29.049.36
25Martin AskeAndebu IL1.34.56+31.289.51
26Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.40.26+36.5810.25
27Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.54.46+51.1811.55
28Kjetil KløvstadSandefjord OK2.09.41+1.06.1313.27
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Lars Hasle RønningenSandefjord OKdiskvalifisert
Theodor BjørkSandefjord OKikke startet
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet

N-åpen

2 440 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingeborg AngeltveitSandefjord OK33.3813.47
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK1.02.5525.47
0Alexander DybvikStokke IL27.2711.15
0Guro Grønhaug FranckSandefjord OK43.2717.48
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK24.4710.09
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK21.488.56
0Mia HasleSandefjord OK1.05.3526.52
0Eva Larsen HoviSkien OK59.5524.33
0Amund Johansson HendenHedrum OL43.5117.58
0Gaute Johansson HendenHedrum OL43.3117.50
0Malin Johansson HendenHedrum OL44.5118.22
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK25.0010.14
0Hanna SlaattenSandefjord OK28.3611.43
0Ingebord SlaattenSandefjord OK44.5518.24
0Torjus SlaattenSandefjord OK50.0320.30
0Erik SundeSandefjord OK50.1220.34
0Ida SundeSandefjord OK45.2618.37
0Oscar SundeSandefjord OK45.4618.45
0Sam SwainSandefjord OK39.3216.12
0Ida WabøSandefjord OK33.3213.44
0Marcus WindvikSandefjord OK32.5913.31
0Erik ZagarLarvik OK48.3719.55
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL22.179.07
0Sturla SigurdssonStokke IL22.449.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor