Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 20 januar 2018

Aibel

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Roger NysethHerrer - lang løype (15)47.41+13.4210.50

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Inger Skretting OpstadDamer - mellomlang løype (6)55.57+3.2616.57
3Inger Tone NygårdDamer - lang løype (10)42.23+3.309.37

Ganddal IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mariann SveinsvollDamer - mellomlang løype (6)52.3115.54
2Anne Marie GauselDamer - kort løype (3)50.00+0.1222.43
2Kristin SkadsemDamer - mellomlang løype (6)55.10+2.3916.43
2Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (10)40.29+1.369.12
2Morten Bjerga SundliHerrer - lang løype (15)37.01+3.028.24
3Tone M. Seglem GiskeDamer - kort løype (3)53.15+3.2724.12
3Andreas Nybak UrdalHerrer - mellomlang løype (20)34.02+3.3910.18
4Vibeke LamarkDamer - lang løype (10)45.43+6.5010.23
5Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - lang løype (10)45.54+7.0110.25
5Per Ingar HadlandHerrer - mellomlang løype (20)36.12+5.4910.58
5Trond LamarkHerrer - lang løype (15)39.47+5.489.02
6Trine BolstadDamer - lang løype (10)46.48+7.5510.38
6Ole Kristian TaksdalHerrer - mellomlang løype (20)38.29+8.0611.39
6Per Olav HaarrHerrer - lang løype (15)41.35+7.369.27
7Øyvind LamarkHerrer - mellomlang løype (20)39.14+8.5111.53
8Ingrid LamarkDamer - lang løype (10)50.05+11.1211.22
9Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (20)40.49+10.2612.22
10Knut SkjævelandHerrer - mellomlang løype (20)44.10+13.4713.23
11Paul Terje HaarrHerrer - lang løype (15)54.41+20.4212.25
12Aksel VoldsundHerrer - lang løype (15)1.01.30+27.3113.58
13Jan Inge LundeHerrer - mellomlang løype (20)49.59+19.3615.08
13Ove OalandHerrer - lang løype (15)1.01.57+27.5814.04
Stig Adrian G. AlbrechtHerrer - Ny (4)diskvalifisert

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Helga KlausenDamer - mellomlang løype (6)1.08.09+15.3820.39
17Hans KlausenHerrer - mellomlang løype (20)1.00.29+30.0618.19

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lotte Otilie StrømstadDamer - kort løype (3)49.4822.38

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Jonas Lye ScheieHerrer - mellomlang løype (20)52.01+21.3815.45

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Eiliv Bjarne LønningenHerrer - mellomlang løype (20)1.07.34+37.1120.28

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johan RasmussenHerrer - Ny (4)35.5727.39
12Omund Thu LandstadHerrer - mellomlang løype (20)47.22+16.5914.21
Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (20)diskvalifisert

Skattesport BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Ole AuklendHerrer - mellomlang løype (20)55.11+24.4816.43

Stavanger Orienteringsklubb

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøDamer - lang løype (10)38.538.50
1Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype (20)30.239.12
1Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (15)33.597.43
2Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - mellomlang løype (20)33.49+3.2610.14
3Harald KalagerHerrer - lang løype (15)38.10+4.118.40
4Turid NystrømDamer - mellomlang løype (6)58.31+6.0017.43
4Asgeir BellHerrer - mellomlang løype (20)34.29+4.0610.26
4Kjetil WirakHerrer - lang løype (15)38.32+4.338.45
7Sara Nystrøm OlsenDamer - lang løype (10)49.47+10.5411.18
7Nils John VestølHerrer - lang løype (15)43.56+9.579.59
8Pål BårdsenHerrer - lang løype (15)46.55+12.5610.39
9Tone Cecilie NystrømDamer - lang løype (10)1.05.59+27.0614.59
10Espen Fyhn NilsenHerrer - lang løype (15)52.31+18.3211.56
11Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (20)47.15+16.5214.19
Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype (20)diskvalifisert
Wenche Margrethe SæbbøDamer - lang løype (10)diskvalifisert
Øystein AmundrudHerrer - lang løype (15)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Jan VærpHerrer - mellomlang løype (20)52.29+22.0615.54

Ålgård Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Brage LaugalandHerrer - Ny (4)37.13+1.1628.37
3Vetle LaugalandHerrer - Ny (4)37.18+1.2128.41
6Torunn LaugalandDamer - mellomlang løype (6)1.11.49+19.1821.45
8Raymond B PettersenHerrer - mellomlang løype (20)40.37+10.1412.18
Jan Einar ØvremoHerrer - lang løype (15)diskvalifisert
Eiril LaugalandDamer - Nyikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor