Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen/Tøffelen Hamar

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen/Tøffelen Hamar
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 25 november 2017

D-Tøffen

5 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.06.5111.36
2Vanja StaffOL Toten-Troll1.21.19+14.2814.07

H-Tøffen

5 760 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL50.408.47
2Even LindaasVang OL50.46+0.068.48
3Sverre Bang StøengNTNUI50.55+0.158.50
4Sigurd DæhliLøten o-lag52.03+1.239.02
5Onno VerberneOL Toten-Troll58.33+7.5310.09
6Terje GudbrandsenHamar OK58.39+7.5910.10
7Jostein Svaland DaleVang OL1.00.34+9.5410.30
8Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.00.53+10.1310.34
9Anders SkjesetVang OL1.01.00+10.2010.35
10Mats LindaasElverum OK1.05.42+15.0211.24
11Ole Christian BangHamar OK1.05.44+15.0411.24
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.06.17+15.3711.30
13Henning WernøeHamar OK1.06.18+15.3811.30
14Øystein MelbyVang OL1.08.20+17.4011.51
15Marius StaffOL Toten-Troll1.08.26+17.4611.52
16Stein Arne NegårdVang OL1.08.37+17.5711.54
Frode HjorthHamar OKdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet

D-Tøffelen

3 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL55.0813.51
2Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL56.36+1.2814.13
3Anita StensethSnertingdal IF Orientering56.53+1.4514.17
4Anne SørumRingsaker OK1.12.18+17.1018.09
Liv FeiringHamar OKikke startet

H-Tøffelen

3 980 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne ArnesenHamar OK46.5511.47
2Tore JørgensenHamar OK48.34+1.3912.12
3Gaute LindaasElverum OK48.38+1.4312.13
4Trond FeiringHamar OK49.00+2.0512.18
5Harald VoldenHamar OK53.51+6.5613.31
6John MikalsenHamar OK55.01+8.0613.49
7Knut WikstrømRingsaker OK59.05+12.1014.50
8Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering59.38+12.4314.58
9Ludvig Bjerke-NarudHamar OK1.02.10+15.1515.37
10Magnus Svaland DaleOL Vallset/stange1.02.27+15.3215.41
11Arnstein DaleOL Vallset/stange1.02.32+15.3715.42
Per AasRaumar Orienteringdiskvalifisert
Erik GrøndalenHamar OKdiskvalifisert
Terje MalmHamar OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor