Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 14
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 31 januar 2018

Lang-A

5 110 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL40.588.01
2Jørn SundbyLarvik OK48.03+7.059.24
3Helge GisholtOK Skeidi53.49+12.5110.31
4Iver RingheimLarvik OK54.37+13.3910.41
5Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL55.22+14.2410.50
6Halvard KornmoPorsgrunn OL1.02.11+21.1312.10
7Tom KristensenLarvik OK1.08.34+27.3613.25
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.08.39+27.4113.26
9Jan GatevoldPorsgrunn OL1.08.40+27.4213.26
10Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.23.07+42.0916.15
11Steinar LandeBø OL1.26.37+45.3916.57
Ole Petter AasrumLarvik OKbrutt
Elisabeth HesselbergLarvik OKikke startet
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLikke startet
Ingrid UndstadLarvik OKikke startet

Kort-A

3 210 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn37.1011.34
2Benjamin GjoneSandefjord OK37.14+0.0411.35
3Espen JohnsenHedrum OL37.21+0.1111.38
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK37.26+0.1611.39
5Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39.44+2.3412.22
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL39.45+2.3512.22
7Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL47.01+9.5114.38
8Atle RemmePorsgrunn OL47.03+9.5314.39
9Espen RaastadSkien OK47.16+10.0614.43
10Per Henrik ZagarLarvik OK47.19+10.0914.44
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47.39+10.2914.50
12Ida Vår DirdalLarvik OK48.48+11.3815.12
13Lars FremstadLarvik OK49.08+11.5815.18
14Tom AasrumHedrum OL51.28+14.1816.01
15Harald OmlandSkien OK52.13+15.0316.16
16Thomas BrodinPorsgrunn OL54.36+17.2617.00
17Kristin Melby JacobsenLardal OL54.49+17.3917.04
18Elling AakreAndebu IL57.10+20.0017.48
19Torgeir SundbyOK Skeidi1.01.56+24.4619.17
20Lovise FremstadNTNUI1.02.14+25.0419.23
21Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.17.24+40.1424.06
22Per Øystein AndersenLarvik OK1.18.07+40.5724.20
23Elin BordøyHedrum OL1.25.12+48.0226.32
23Tone Sølie LysnesHedrum OL1.25.12+48.0226.32
Magnus BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jesper FlogstadIL Haukendiskvalifisert
Bjørn LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Celine Vik OlsenLarvik OKikke startet

C-løype

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iril RingheimLarvik OK33.3114.04
2Rolf LyePorsgrunn OL43.18+9.4718.11
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Mie ZagarLarvik OKbrutt
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidiikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor