Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 11
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 10 januar 2018

Lang-A

4 860 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29.206.02
2Jørgen FrøydLarvik OK34.24+5.047.04
3Jørn SundbyLarvik OK34.50+5.307.10
4Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL36.16+6.567.27
5Rasmus MathisenPorsgrunn OL36.31+7.117.30
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK37.17+7.577.40
7Lars FremstadLarvik OK37.20+8.007.40
8Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL37.31+8.117.43
9Halvard KornmoPorsgrunn OL37.37+8.177.44
10Helge GisholtOK Skeidi38.46+9.267.58
11Ingrid UndstadLarvik OK41.44+12.248.35
12Trond GjelstadSandefjord OK43.01+13.418.51
13Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL45.46+16.269.25
14Jon SkriubakkenPorsgrunn OL46.12+16.529.30
Arne Kierulf DirdalLarvik OKbrutt
Tone StoklandSandefjord OKbrutt
Tobias MathisenPorsgrunn OLbrutt

Kort-A

3 590 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL33.189.16
2Une HoltermannPorsgrunn OL33.21+0.039.17
3Jørn MyrlandNotodden OL33.23+0.059.17
4Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL33.26+0.089.18
4Anna MeenPorsgrunn OL33.26+0.089.18
6Per Henrik ZagarLarvik OK33.36+0.189.21
7Espen JohnsenHedrum OL33.37+0.199.21
8Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn33.53+0.359.26
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL34.28+1.109.36
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL34.42+1.249.39
11Henrik Kaupang LyeLarvik OK34.43+1.259.40
12Gabriel GjoneSandefjord OK34.51+1.339.42
13Kristin Melby JacobsenLardal OL36.18+3.0010.06
14Benjamin GjoneSandefjord OK41.32+8.1411.34
15Magnus BrodinPorsgrunn OL44.03+10.4512.16
16Ida Vår DirdalLarvik OK44.39+11.2112.26
17Harald OmlandSkien OK44.46+11.2812.28
18Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL44.53+11.3512.30
19Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL45.09+11.5112.34
20Elling AakreAndebu IL47.09+13.5113.08
21Ole JohanssonPorsgrunn OL49.52+16.3413.53
22Per Øystein AndersenLarvik OK58.16+24.5816.13
23Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK58.33+25.1516.18
24Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.01.03+27.4517.00
25Elin BordøyHedrum OL1.07.36+34.1818.49
25Tone Sølie LysnesHedrum OL1.07.36+34.1818.49
Joakim BeichmannLarvik OKdiskvalifisert
Ole Henrik LiverødLarvik OKdiskvalifisert
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLbrutt
Hans Christian MeenPorsgrunn OLbrutt
Torgeir SundbyOK Skeidibrutt

C-løype

2 060 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunvor Aurora MasvikLarvik OK22.4711.03
2Knut GjoneSandefjord OK22.52+0.0511.06
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL28.20+5.3313.45
4Rolf LyePorsgrunn OL28.26+5.3913.48
5Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi29.39+6.5214.23
6Kristin JohanssonHedrum OL30.19+7.3214.43
7Ana Maria WilhelmsenLarvik OK37.26+14.3918.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor