Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 26 desember 2018

Damer - Tøfflus

3 810 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sharon BroadwellIL GeoForm1.08.0517.52
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.18.18+10.1320.33
3Elin BordøyHedrum OL1.20.52+12.4721.13
4Gerd LangsethLarvik OK1.46.20+38.1527.54
5Randi Kristin NærumLarvik OK1.50.49+42.4429.05
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
Hanne HerumOK Skeidiikke startet

Damer - Tøffeln

4 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK1.05.4913.27
2Mai Britt BjørkSandefjord OK1.05.51+0.0213.27
3Kristin Melby JacobsenLardal OL1.09.30+3.4114.12
4Berit DanielsenIL Tyrving1.20.37+14.4816.29
5Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.27.28+21.3917.53
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.28.04+22.1518.00
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.39.08+33.1920.16

Damer - Tøffen

9 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine FjeldboIL Tyrving1.46.3710.42
2Ingrid UndstadLarvik OK2.08.49+22.1212.56
3Elin BjervaLarvik OK2.23.21+36.4414.23

Herrer - Tøfflus

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm48.5712.50
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn1.07.13+18.1617.38
3Magnus SigurdssonStokke IL1.10.35+21.3818.31
4Ragnar HillestadLardal OL1.11.15+22.1818.42
5Per Øystein AndersenLarvik OK1.11.23+22.2618.44
6Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.17.24+28.2720.18
7Gustav Horntvedt StoråsNOTEAM1.47.26+58.2928.11
8Lise HorntvedtLarvik OK1.47.35+58.3828.14
9Sven Helge HorntvedtNOTEAM1.47.36+58.3928.14
10Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn2.00.51+1.11.5431.43
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Herrer - Tøffeln

4 890 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Kristian HoltHedrum OL1.03.2512.58
2Jørgen FrøydLarvik OK1.03.41+0.1613.01
3Erik HolterLarvik OK1.06.25+3.0013.34
4Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.07.15+3.5013.45
5Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.08.03+4.3813.54
6Tor RingstadHedrum OL1.08.44+5.1914.03
7Espen JohnsenHedrum OL1.09.20+5.5514.10
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1.12.44+9.1914.52
9Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.14.04+10.3915.08
10Grethe og Harald HoviSkien OK1.15.58+12.3315.32
11Jørn MyrlandNotodden OL1.18.12+14.4715.59
12Per Henrik ZagarLarvik OK1.18.55+15.3016.08
13Jens Didrik BergLarvik OK1.20.54+17.2916.32
14Ole JohanssonPorsgrunn OL1.28.10+24.4518.01
15Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.28.41+25.1618.08
16Jesper FlogstadIL Hauken1.28.43+25.1818.08
17Ludvig JohnsenHedrum OL1.30.26+27.0118.29
18Rolf GjølbergLarvik OK1.33.08+29.4319.02
19Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.40.23+36.5820.31
20Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.44.11+40.4621.18
21Roy GjerdingOK Moss1.44.30+41.0521.22
22Oskar KaaløySandefjord OK1.44.43+41.1821.24
23Atle RemmePorsgrunn OL1.45.17+41.5221.31
24Einar DrengLarvik OK1.45.29+42.0421.34
25Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.45.59+42.3421.40
26Jan BøhleOL Trollo1.46.17+42.5221.44
27Harald OmlandSkien OK1.49.46+46.2122.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Jakob KløverødPorsgrunn OL1.52.57+49.3223.05
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert
Arnt Erik HolterNOTEAMdiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLikke startet
Jiri UrvalekPorsgrunn OLikke startet

Herrer - Tøffen

9 960 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.25.218.34
2Cornelius BjørkSandefjord OK1.25.28+0.078.34
3Christian BøenKristiansand OK1.27.24+2.038.46
4Tobias KristensenNTNUI1.30.04+4.439.02
5Theodor BjørkSandefjord OK1.46.44+21.2310.42
6Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1.47.09+21.4810.45
7Roar FjeldboSandefjord OK1.49.53+24.3211.01
8Trond  GjelstadSandefjord OK1.50.18+24.5711.04
9Halvard KornmoPorsgrunn OL2.02.34+37.1312.18
10Tom KristensenLarvik OK2.04.10+38.4912.27
11Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL2.04.33+39.1212.30
12Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK2.06.31+41.1012.42
13Iver RingheimLarvik OK2.08.38+43.1712.54
14Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.08.43+43.2212.55
Sindre R HoltHedrum OLbrutt
Hans Petter MathisenFredrikstad SKbrutt
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKbrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbikke startet

Tøffer'n(N)

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vigdis SigurdsdottirStokke IL25.0913.14
2Sturla SigurdssonStokke IL25.12+0.0313.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor