Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Andebu IL / Sande sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Andebu IL / Sande sportsklubb 1H50 (5)1.07.59
1. Øivind Fadum15.15115.151
2. Elling Aakre18.374+3.3433.523+2+1.17+1.17
3. Øivind Fadum16.43150.351-2-1.17
4. Elling Aakre17.243+1.141.07.59100.00

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 1D17 (8)50.14
1. Marthe Gløersen11.55111.551
2. Mai Watson12.31124.26100.00
3. Marthe Gløersen12.28136.54100.00
4. Lone Brochmann13.20150.14100.00
8Bækkelagets SK 1H17 (18)48.48+4.25
1. Mathias Gløersen9.452+0.139.452+0.13
2. Kristian Ruud13.139+2.5722.586+4+0.49+0.36
3. Mathias Gløersen11.295+1.3234.2760+1.36+0.47
4. Kristian Ruud14.219+3.3248.488+2+4.25+2.49

Hedrum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Hedrum OL 1H13-16 (10)51.01+1.08
1. Viljan van Raaij12.122+0.0512.122+0.05
2. Henrik R Holt13.492+2.2526.0120+2.08+2.03
3. Viljan van Raaij12.222+0.1738.233+1+0.14-1.54
4. Henrik R Holt12.382+0.5451.012-1+1.08+0.54
4Hedrum OL 1H17 (18)45.49+1.26
1. Sindre R Holt9.3219.321
2. Anders Kristian Holt13.2211+3.0622.544+3+0.45+0.45
3. Sindre R Holt9.57132.511-3-0.45
4. Anders Kristian Holt12.586+2.0945.494+3+1.26+1.26
7Hedrum OL 1D17 (8)1.17.00+26.46
1. Pernille Nauf17.206+5.2517.206+5.25
2. Kari Reppesgård Holt17.507+5.1935.107+1+10.44+5.19
3. Pernille Nauf20.016+7.3355.1170+18.17+7.33
4. Kari Reppesgård Holt21.497+8.291.17.0070+26.46+8.29
8Hedrum OL 2D17 (8)1.30.04+39.50
1. Elin Bordøy20.068+8.1120.068+8.11
2. Katrine van Raaij22.278+9.5642.3380+18.07+9.56
3. Elin Bordøy22.338+10.051.05.0680+28.12+10.05
4. Katrine van Raaij24.588+11.381.30.0480+39.50+11.38
12Hedrum OL 2H17 (18)57.38+13.15
1. Ludvig Johnsen13.3414+4.0213.3414+4.02
2. Espen Johnsen13.1810+3.0226.5212-2+4.43+0.41
3. Ludvig Johnsen15.0813+5.1142.00120+9.09+4.26
4. Espen Johnsen15.3812+4.4957.38120+13.15+4.06

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Lardal OL 1D13-16 (7)1.03.55+1.50
1. Mina Schjerven16.043+2.1616.043+2.16
2. Eline Schjerven15.332+1.2431.372-1+1.23-0.53
3. Mina Schjerven14.12145.491-1-1.23
4. Eline Schjerven18.066+4.001.03.552+1+1.50+1.50

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Larvik OK 1D13-16 (7)1.07.45+5.40
1. Ida Sofie Hjortland16.385+2.5016.385+2.50
2. Iril Ringheim17.163+3.0733.544-1+3.40+0.50
3. Ida Sofie Hjortland16.483+2.3650.423-1+4.53+1.13
4. Iril Ringheim17.034+2.571.07.454+1+5.40+0.47
6Larvik OK 2D13-16 (7)1.26.01+23.56
1. Sigrid Bakken Hamre20.536+7.0520.536+7.05
2. Agathe Brathagen19.394+5.3040.3260+10.18+3.13
3. Sigrid Bakken Hamre27.265+13.141.07.5860+22.09+11.51
4. Agathe Brathagen18.035+3.571.26.0160+23.56+1.47
6Larvik OK 1H17 (18)48.12+3.49
1. Mathias Olsen11.043+1.3211.043+1.32
2. Jørgen Frøyd11.535+1.3722.575+2+0.48-0.44
3. Mathias Olsen10.553+0.5833.524-1+1.01+0.13
4. Jørgen Frøyd14.208+3.3148.126+2+3.49+2.48
Larvik OK 1H13-16 (10)diskvalifisert
1. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrik Kaupang Lyediskvalifisertdiskvalifisert
3. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Henrik Kaupang Lyediskvalifisertdiskvalifisert

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Notodden OL 1H17 (18)44.23
1. Jakob Schia Løe11.579+2.2511.579+2.25
2. Simen Hjalmar Wästlund10.16122.132-7+0.04-2.21
3. Jakob Schia Løe11.174+1.2033.303+1+0.39+0.35
4. Simen Hjalmar Wästlund10.532+0.0444.231-2-0.39
5Notodden OL 2D13-16 (7)1.21.33+19.28
1. Synne Sanne14.242+0.3614.242+0.36
2. Ada Othilie Dahl Borkamo20.526+6.4335.165+3+5.02+4.26
3. Line Borgejordet Simones31.406+17.281.06.5650+21.07+16.05
4. Synne Sanne14.372+0.311.21.3350+19.28-1.39
11Notodden OL 2H17 (18)54.10+9.47
1. Petter Løe12.5412+3.2212.5412+3.22
2. Robert Fredriksen12.216+2.0525.1510-2+3.06-0.16
3. Petter Løe13.5911+4.0239.1411+1+6.23+3.17
4. Robert Fredriksen14.5611+4.0754.10110+9.47+3.24
Notodden OL 1H13-16 (10)diskvalifisert
1. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2OL Tønsberg og omegn 1D11-12 (3)49.43+14.55
1. Ane Mathisen Ida Kristine Bue25.372+7.0625.372+7.06
2. Wilma Evensen24.062+7.4949.4320+14.55+7.49
2OL Tønsberg og omegn 1H50 (5)1.08.00+0.01
1. Per Jarle Eikeland17.322+2.1717.322+2.17
2. Roar Mathisen15.03132.351-1-2.17
3. Per Jarle Eikeland19.153+2.3251.503+2+1.15+1.15
4. Roar Mathisen16.1011.08.002-1+0.01-1.14
2OL Tønsberg og omegn 1H17 (18)44.49+0.26
1. Morten Krona Haflan11.437+2.1111.437+2.11
2. Trym B Island10.262+0.1022.091-6-2.11
3. Morten Krona Haflan11.517+1.5434.005+4+1.09+1.09
4. Trym B Island10.49144.492-3+0.26-0.43
3OL Tønsberg og omegn 1H13-16 (10)51.38+1.45
1. Oliver Østby12.07112.071
2. Sondre Evensen14.023+2.3826.093+2+2.16+2.16
3. Oliver Østby12.05138.142-1+0.05-2.11
4. Sondre Evensen13.243+1.4051.383+1+1.45+1.40
3OL Tønsberg og omegn 1D13-16 (7)1.06.22+4.17
1. Mathea Gløersen13.48113.481
2. Lita Lerke Leodine Hjelseth20.035+5.5433.513+2+3.37+3.37
3. Anny Horge Rogne18.254+4.1352.164+1+6.27+2.50
4. Mathea Gløersen14.0611.06.223-1+4.17-2.10
4OL Tønsberg og omegn 2H13-16 (10)1.04.21+14.28
1. Vetle Mathisen12.574+0.5012.574+0.50
2. Sindre Mathisen16.036+4.3929.0040+5.07+4.17
3. Vetle Mathisen14.294+2.2443.2940+5.20+0.13
4. Sindre Mathisen20.526+9.081.04.2140+14.28+9.08
5OL Tønsberg og omegn 2H50 (5)1.27.43+19.44
1. Hans Stordal18.334+3.1818.334+3.18
2. Odd Harald Nilsen20.015+4.5838.345+1+5.59+2.41
3. Hans Stordal22.205+5.371.00.5450+10.19+4.20
4. Odd Harald Nilsen26.495+10.391.27.4350+19.44+9.25
6OL Tønsberg og omegn 1D17 (8)1.10.37+20.23
1. Julie Eikeland17.387+5.4317.387+5.43
2. Tonje Rasmussen16.116+3.4033.496-1+9.23+3.40
3. Sandra B. Robertsen21.007+8.3254.4960+17.55+8.32
4. Tonje Rasmussen15.483+2.281.10.3760+20.23+2.28
7OL Tønsberg og omegn 3H13-16 (10)1.41.06+51.13
1. Lars Loftesnes Kaupang20.057+7.5820.057+7.58
2. Lars Emil Bue26.067+14.4246.1170+22.18+14.20
3. Lars Loftesnes Kaupang22.487+10.431.08.5970+30.50+8.32
4. Lars Emil Bue32.077+20.231.41.0670+51.13+20.23
10OL Tønsberg og omegn 2H17 (18)53.04+8.41
1. Jakob Hjelseth11.478+2.1511.478+2.15
2. Trond Evensen13.4212+3.2625.2911+3+3.20+1.05
3. Jakob Hjelseth13.119+3.1438.4010-1+5.49+2.29
4. Trond Evensen14.2410+3.3553.04100+8.41+2.52
OL Tønsberg og omegn 2D13-16 (7)diskvalifisert
1. Maria Grovandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mari Loftesnes Kaupangdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Maria Grovandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Mari Loftesnes Kaupangdiskvalifisertdiskvalifisert

Porsgrunn OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H13-16 (10)49.53
1. Halvard Kornmo12.293+0.2212.293+0.22
2. Tobias Mathisen11.24123.531-2-0.22
3. Halvard Kornmo14.163+2.1138.09100.00
4. Tobias Mathisen11.44149.53100.00
1Porsgrunn OL 1D13-16 (7)1.02.05
1. Anine Kjørholt Lie16.054+2.1716.054+2.17
2. Une Holtermann14.09130.141-3-2.17
3. Anine Kjørholt Lie16.442+2.3246.582+1+1.09+1.09
4. Une Holtermann15.073+1.011.02.051-1-1.09
2Porsgrunn OL 1D17 (8)54.51+4.37
1. Elise Ausen13.273+1.3213.273+1.32
2. Hanne Vassend13.032+0.3226.302-1+2.04+0.32
3. Elise Ausen14.562+2.2841.2620+4.32+2.28
4. Hanne Vassend13.252+0.0554.5120+4.37+0.05
3Porsgrunn OL 1H11-12 (4)1.23.20+48.40
1. Astrid Bøgeberg Lilleaas54.183+36.2354.183+36.23
2. Sondre Kornmo29.022+12.171.23.2030+48.40+12.17
3Porsgrunn OL 1D11-12 (3)1.42.35+1.07.47
1. Sigrid Bruem56.303+37.5956.303+37.59
2. Lilly Norling46.053+29.481.42.3530+1.07.47+29.48
3Porsgrunn OL 1H50 (5)1.08.08+0.09
1. Atle Remme17.413+2.2617.413+2.26
2. Ole Johansson15.532+0.5033.342-1+0.59-1.27
3. Atle Remme17.542+1.1151.2820+0.53-0.06
4. Ole Johansson16.402+0.301.08.083+1+0.09-0.44
3Porsgrunn OL 2D17 (8)1.02.32+12.18
1. Sara Mathisen13.182+1.2313.182+1.23
2. Camilla L. Rosenvold15.244+2.5328.423+1+4.16+2.53
3. Sara Mathisen16.154+3.4744.5730+8.03+3.47
4. Camilla L. Rosenvold17.354+4.151.02.3230+12.18+4.15
3Porsgrunn OL 2H17 (18)45.03+0.40
1. Thore Kornmo11.196+1.4711.196+1.47
2. Håkon Kornmo11.013+0.4522.203-3+0.11-1.36
3. Thore Kornmo10.532+0.5633.132-1+0.22+0.11
4. Håkon Kornmo11.503+1.0145.033+1+0.40+0.18
4Porsgrunn OL 3D17 (8)1.07.04+16.50
1. Kaja Torpe Lien15.314+3.3615.314+3.36
2. Hilde Kristine Rosenvold16.005+3.2931.315+1+7.05+3.29
3. Kaja Torpe Lien15.513+3.2347.224-1+10.28+3.23
4. Hilde Kristine Rosenvold19.425+6.221.07.0440+16.50+6.22
7Porsgrunn OL 1H17 (18)48.29+4.06
1. Rasmus Mathisen11.074+1.3511.074+1.35
2. Alexander Repstad Storemyr12.418+2.2523.488+4+1.39+0.04
3. Rasmus Mathisen12.158+2.1836.0380+3.12+1.33
4. Alexander Repstad Storemyr12.265+1.3748.297-1+4.06+0.54
15Porsgrunn OL 6H17 (18)1.21.16+36.53
1. Jørn Langerud18.2615+8.5418.2615+8.54
2. Janne Larsen19.5115+9.3538.17150+16.08+7.14
3. Jørn Langerud18.4614+8.4957.03150+24.12+8.04
4. Janne Larsen24.1315+13.241.21.16150+36.53+12.41
Porsgrunn OL 2H13-16 (10)diskvalifisert
1. Magnus Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Magnus Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 3H17 (18)diskvalifisert
1. Dag Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Dag Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 4H17 (18)diskvalifisert
1. Håvard Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håvard Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 5H17 (18)diskvalifisert
1. Thomas Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bjørn Liediskvalifisertdiskvalifisert
3. Thomas Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
4. Bjørn Liediskvalifisertdiskvalifisert

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Sandefjord OK 1H11-12 (4)55.29+20.49
1. Daniella Gjone24.572+7.0224.572+7.02
2. Diderik Rønning Bøe30.323+13.4755.2920+20.49+13.47
5Sandefjord OK 1H13-16 (10)1.05.04+15.11
1. Gabriel Gjone14.475+2.4014.475+2.40
2. Benjamin Gjone14.445+3.2029.3150+5.38+2.58
3. Gabriel Gjone18.115+6.0647.4250+9.33+3.55
4. Benjamin Gjone17.225+5.381.05.0450+15.11+5.38
6Sandefjord OK 2H13-16 (10)1.11.19+21.26
1. Brage Eikås19.266+7.1919.266+7.19
2. Jonas Eikås14.404+3.1634.0660+10.13+2.54
3. Brage Eikås21.186+9.1355.2460+17.15+7.02
4. Jonas Eikås15.554+4.111.11.1960+21.26+4.11

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Skien OK 1H11-12 (4)34.40
1. Kristian Ekeberg Fliid Sindre Flatin Erichsen17.55117.551
2. Gaute Nysæter16.45134.40100.00
1Skien OK 1D11-12 (3)34.48
1. Juliette og Emilie Holtskog-Feremans18.31118.311
2. Vilde Aakre Leistad16.17134.48100.00
5Skien OK 1D17 (8)1.07.46+17.32
1. Hanna Nysæter15.585+4.0315.585+4.03
2. Gry Aakre15.203+2.4931.184-1+6.52+2.49
3. Hanna Nysæter16.415+4.1347.595+1+11.05+4.13
4. Gry Aakre19.476+6.271.07.4650+17.32+6.27
5Skien OK 1H17 (18)46.35+2.12
1. Skjalg Nysæter11.085+1.3611.085+1.36
2. Gisle Nysæter11.524+1.3623.007+2+0.51-0.45
3. Skjalg Nysæter11.426+1.4534.4270+1.51+1.00
4. Gisle Nysæter11.534+1.0446.355-2+2.12+0.21
14Skien OK 2H17 (18)1.06.12+21.49
1. Bjørn Richard Kirste13.2713+3.5513.2713+3.55
2. Brede Ekeberg Fliid18.5314+8.3732.2014+1+10.11+6.16
3. Bjørn Richard Kirste15.0312+5.0647.23140+14.32+4.21
4. Sigurd Holtskog18.4914+8.001.06.12140+21.49+7.17

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Stokke IL 1H50 (5)1.15.50+7.51
1. Ragnar Niemi Berg20.205+5.0520.205+5.05
2. Runar Kittilsen17.033+2.0037.234-1+4.48-0.17
3. Ragnar Niemi Berg20.184+3.3557.4140+7.06+2.18
4. Runar Kittilsen18.094+1.591.15.5040+7.51+0.45
9Stokke IL 1H17 (18)52.26+8.03
1. Even Gravningen12.0310+2.3112.0310+2.31
2. Ole Jakob Olsrød12.317+2.1524.349-1+2.25-0.06
3. Even Gravningen13.4410+3.4738.1890+5.27+3.02
4. Ole Jakob Olsrød14.087+3.1952.2690+8.03+2.36
Stokke IL 1H11-12 (4)diskvalifisert
1. Niclas Gunnerøddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Sigurdssondiskvalifisertdiskvalifisert

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
13Sturla, IF 1H17 (18)1.02.17+17.54
1. Egil Frydenlund12.2211+2.5012.2211+2.50
2. Snorre Frydenlund15.1113+4.5527.3313+2+5.24+2.34
3. Aud Ellen Frydenlund18.5415+8.5746.27130+13.36+8.12
4. Snorre Frydenlund15.5013+5.011.02.17130+17.54+4.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor