Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Porsgrunn OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H13-16 (10)49.53
1. Halvard Kornmo12.293+0.2212.293+0.22
2. Tobias Mathisen11.24123.531-2-0.22
3. Halvard Kornmo14.163+2.1138.09100.00
4. Tobias Mathisen11.44149.53100.00
1Porsgrunn OL 1D13-16 (7)1.02.05
1. Anine Kjørholt Lie16.054+2.1716.054+2.17
2. Une Holtermann14.09130.141-3-2.17
3. Anine Kjørholt Lie16.442+2.3246.582+1+1.09+1.09
4. Une Holtermann15.073+1.011.02.051-1-1.09
2Porsgrunn OL 1D17 (8)54.51+4.37
1. Elise Ausen13.273+1.3213.273+1.32
2. Hanne Vassend13.032+0.3226.302-1+2.04+0.32
3. Elise Ausen14.562+2.2841.2620+4.32+2.28
4. Hanne Vassend13.252+0.0554.5120+4.37+0.05
3Porsgrunn OL 1H11-12 (4)1.23.20+48.40
1. Astrid Bøgeberg Lilleaas54.183+36.2354.183+36.23
2. Sondre Kornmo29.022+12.171.23.2030+48.40+12.17
3Porsgrunn OL 1D11-12 (3)1.42.35+1.07.47
1. Sigrid Bruem56.303+37.5956.303+37.59
2. Lilly Norling46.053+29.481.42.3530+1.07.47+29.48
3Porsgrunn OL 1H50 (5)1.08.08+0.09
1. Atle Remme17.413+2.2617.413+2.26
2. Ole Johansson15.532+0.5033.342-1+0.59-1.27
3. Atle Remme17.542+1.1151.2820+0.53-0.06
4. Ole Johansson16.402+0.301.08.083+1+0.09-0.44
3Porsgrunn OL 2D17 (8)1.02.32+12.18
1. Sara Mathisen13.182+1.2313.182+1.23
2. Camilla L. Rosenvold15.244+2.5328.423+1+4.16+2.53
3. Sara Mathisen16.154+3.4744.5730+8.03+3.47
4. Camilla L. Rosenvold17.354+4.151.02.3230+12.18+4.15
3Porsgrunn OL 2H17 (18)45.03+0.40
1. Thore Kornmo11.196+1.4711.196+1.47
2. Håkon Kornmo11.013+0.4522.203-3+0.11-1.36
3. Thore Kornmo10.532+0.5633.132-1+0.22+0.11
4. Håkon Kornmo11.503+1.0145.033+1+0.40+0.18
4Porsgrunn OL 3D17 (8)1.07.04+16.50
1. Kaja Torpe Lien15.314+3.3615.314+3.36
2. Hilde Kristine Rosenvold16.005+3.2931.315+1+7.05+3.29
3. Kaja Torpe Lien15.513+3.2347.224-1+10.28+3.23
4. Hilde Kristine Rosenvold19.425+6.221.07.0440+16.50+6.22
7Porsgrunn OL 1H17 (18)48.29+4.06
1. Rasmus Mathisen11.074+1.3511.074+1.35
2. Alexander Repstad Storemyr12.418+2.2523.488+4+1.39+0.04
3. Rasmus Mathisen12.158+2.1836.0380+3.12+1.33
4. Alexander Repstad Storemyr12.265+1.3748.297-1+4.06+0.54
15Porsgrunn OL 6H17 (18)1.21.16+36.53
1. Jørn Langerud18.2615+8.5418.2615+8.54
2. Janne Larsen19.5115+9.3538.17150+16.08+7.14
3. Jørn Langerud18.4614+8.4957.03150+24.12+8.04
4. Janne Larsen24.1315+13.241.21.16150+36.53+12.41
Porsgrunn OL 2H13-16 (10)diskvalifisert
1. Magnus Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Magnus Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 3H17 (18)diskvalifisert
1. Dag Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Dag Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 4H17 (18)diskvalifisert
1. Håvard Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håvard Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 5H17 (18)diskvalifisert
1. Thomas Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bjørn Liediskvalifisertdiskvalifisert
3. Thomas Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
4. Bjørn Liediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor