Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

OL Tønsberg og omegn

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2OL Tønsberg og omegn 1D11-12 (3)49.43+14.55
1. Ane Mathisen Ida Kristine Bue25.372+7.0625.372+7.06
2. Wilma Evensen24.062+7.4949.4320+14.55+7.49
2OL Tønsberg og omegn 1H50 (5)1.08.00+0.01
1. Per Jarle Eikeland17.322+2.1717.322+2.17
2. Roar Mathisen15.03132.351-1-2.17
3. Per Jarle Eikeland19.153+2.3251.503+2+1.15+1.15
4. Roar Mathisen16.1011.08.002-1+0.01-1.14
2OL Tønsberg og omegn 1H17 (18)44.49+0.26
1. Morten Krona Haflan11.437+2.1111.437+2.11
2. Trym B Island10.262+0.1022.091-6-2.11
3. Morten Krona Haflan11.517+1.5434.005+4+1.09+1.09
4. Trym B Island10.49144.492-3+0.26-0.43
3OL Tønsberg og omegn 1H13-16 (10)51.38+1.45
1. Oliver Østby12.07112.071
2. Sondre Evensen14.023+2.3826.093+2+2.16+2.16
3. Oliver Østby12.05138.142-1+0.05-2.11
4. Sondre Evensen13.243+1.4051.383+1+1.45+1.40
3OL Tønsberg og omegn 1D13-16 (7)1.06.22+4.17
1. Mathea Gløersen13.48113.481
2. Lita Lerke Leodine Hjelseth20.035+5.5433.513+2+3.37+3.37
3. Anny Horge Rogne18.254+4.1352.164+1+6.27+2.50
4. Mathea Gløersen14.0611.06.223-1+4.17-2.10
4OL Tønsberg og omegn 2H13-16 (10)1.04.21+14.28
1. Vetle Mathisen12.574+0.5012.574+0.50
2. Sindre Mathisen16.036+4.3929.0040+5.07+4.17
3. Vetle Mathisen14.294+2.2443.2940+5.20+0.13
4. Sindre Mathisen20.526+9.081.04.2140+14.28+9.08
5OL Tønsberg og omegn 2H50 (5)1.27.43+19.44
1. Hans Stordal18.334+3.1818.334+3.18
2. Odd Harald Nilsen20.015+4.5838.345+1+5.59+2.41
3. Hans Stordal22.205+5.371.00.5450+10.19+4.20
4. Odd Harald Nilsen26.495+10.391.27.4350+19.44+9.25
6OL Tønsberg og omegn 1D17 (8)1.10.37+20.23
1. Julie Eikeland17.387+5.4317.387+5.43
2. Tonje Rasmussen16.116+3.4033.496-1+9.23+3.40
3. Sandra B. Robertsen21.007+8.3254.4960+17.55+8.32
4. Tonje Rasmussen15.483+2.281.10.3760+20.23+2.28
7OL Tønsberg og omegn 3H13-16 (10)1.41.06+51.13
1. Lars Loftesnes Kaupang20.057+7.5820.057+7.58
2. Lars Emil Bue26.067+14.4246.1170+22.18+14.20
3. Lars Loftesnes Kaupang22.487+10.431.08.5970+30.50+8.32
4. Lars Emil Bue32.077+20.231.41.0670+51.13+20.23
10OL Tønsberg og omegn 2H17 (18)53.04+8.41
1. Jakob Hjelseth11.478+2.1511.478+2.15
2. Trond Evensen13.4212+3.2625.2911+3+3.20+1.05
3. Jakob Hjelseth13.119+3.1438.4010-1+5.49+2.29
4. Trond Evensen14.2410+3.3553.04100+8.41+2.52
OL Tønsberg og omegn 2D13-16 (7)diskvalifisert
1. Maria Grovandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mari Loftesnes Kaupangdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Maria Grovandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Mari Loftesnes Kaupangdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor