Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

D13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 11.02.05
Anine Kjørholt Lie16.054+2.1716.054+2.17
Une Holtermann14.09130.141-3-2.17
Anine Kjørholt Lie16.442+2.3246.582+1+1.09+1.09
Une Holtermann15.073+1.011.02.051-1-1.09
2Lardal OL 11.03.55+1.50
Mina Schjerven16.043+2.1616.043+2.16
Eline Schjerven15.332+1.2431.372-1+1.23-0.53
Mina Schjerven14.12145.491-1-1.23
Eline Schjerven18.066+4.001.03.552+1+1.50+1.50
3OL Tønsberg og omegn 11.06.22+4.17
Mathea Gløersen13.48113.481
Lita Lerke Leodine Hjelseth20.035+5.5433.513+2+3.37+3.37
Anny Horge Rogne18.254+4.1352.164+1+6.27+2.50
Mathea Gløersen14.0611.06.223-1+4.17-2.10
4Larvik OK 11.07.45+5.40
Ida Sofie Hjortland16.385+2.5016.385+2.50
Iril Ringheim17.163+3.0733.544-1+3.40+0.50
Ida Sofie Hjortland16.483+2.3650.423-1+4.53+1.13
Iril Ringheim17.034+2.571.07.454+1+5.40+0.47
5Notodden OL 21.21.33+19.28
Synne Sanne14.242+0.3614.242+0.36
Ada Othilie Dahl Borkamo20.526+6.4335.165+3+5.02+4.26
Line Borgejordet Simones31.406+17.281.06.5650+21.07+16.05
Synne Sanne14.372+0.311.21.3350+19.28-1.39
6Larvik OK 21.26.01+23.56
Sigrid Bakken Hamre20.536+7.0520.536+7.05
Agathe Brathagen19.394+5.3040.3260+10.18+3.13
Sigrid Bakken Hamre27.265+13.141.07.5860+22.09+11.51
Agathe Brathagen18.035+3.571.26.0160+23.56+1.47
OL Tønsberg og omegn 2diskvalifisert
Maria Grovandiskvalifisertdiskvalifisert
Mari Loftesnes Kaupangdiskvalifisertdiskvalifisert
Maria Grovandiskvalifisertdiskvalifisert
Mari Loftesnes Kaupangdiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 1inaktiv
Emma Engehultinaktivinaktiv
Synne Sandveninaktivinaktiv
Emma Engehultinaktivinaktiv
Synne Sandveninaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor