Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

D17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 150.14
Marthe Gløersen11.55111.551
Mai Watson12.31124.26100.00
Marthe Gløersen12.28136.54100.00
Lone Brochmann13.20150.14100.00
2Porsgrunn OL 154.51+4.37
Elise Ausen13.273+1.3213.273+1.32
Hanne Vassend13.032+0.3226.302-1+2.04+0.32
Elise Ausen14.562+2.2841.2620+4.32+2.28
Hanne Vassend13.252+0.0554.5120+4.37+0.05
3Porsgrunn OL 21.02.32+12.18
Sara Mathisen13.182+1.2313.182+1.23
Camilla L. Rosenvold15.244+2.5328.423+1+4.16+2.53
Sara Mathisen16.154+3.4744.5730+8.03+3.47
Camilla L. Rosenvold17.354+4.151.02.3230+12.18+4.15
4Porsgrunn OL 31.07.04+16.50
Kaja Torpe Lien15.314+3.3615.314+3.36
Hilde Kristine Rosenvold16.005+3.2931.315+1+7.05+3.29
Kaja Torpe Lien15.513+3.2347.224-1+10.28+3.23
Hilde Kristine Rosenvold19.425+6.221.07.0440+16.50+6.22
5Skien OK 11.07.46+17.32
Hanna Nysæter15.585+4.0315.585+4.03
Gry Aakre15.203+2.4931.184-1+6.52+2.49
Hanna Nysæter16.415+4.1347.595+1+11.05+4.13
Gry Aakre19.476+6.271.07.4650+17.32+6.27
6OL Tønsberg og omegn 11.10.37+20.23
Julie Eikeland17.387+5.4317.387+5.43
Tonje Rasmussen16.116+3.4033.496-1+9.23+3.40
Sandra B. Robertsen21.007+8.3254.4960+17.55+8.32
Tonje Rasmussen15.483+2.281.10.3760+20.23+2.28
7Hedrum OL 11.17.00+26.46
Pernille Nauf17.206+5.2517.206+5.25
Kari Reppesgård Holt17.507+5.1935.107+1+10.44+5.19
Pernille Nauf20.016+7.3355.1170+18.17+7.33
Kari Reppesgård Holt21.497+8.291.17.0070+26.46+8.29
8Hedrum OL 21.30.04+39.50
Elin Bordøy20.068+8.1120.068+8.11
Katrine van Raaij22.278+9.5642.3380+18.07+9.56
Elin Bordøy22.338+10.051.05.0680+28.12+10.05
Katrine van Raaij24.588+11.381.30.0480+39.50+11.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor