Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett, KM Ve Te
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

H17

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Notodden OL 144.23
Jakob Schia Løe11.579+2.2511.579+2.25
Simen Hjalmar Wästlund10.16122.132-7+0.04-2.21
Jakob Schia Løe11.174+1.2033.303+1+0.39+0.35
Simen Hjalmar Wästlund10.532+0.0444.231-2-0.39
2OL Tønsberg og omegn 144.49+0.26
Morten Krona Haflan11.437+2.1111.437+2.11
Trym B Island10.262+0.1022.091-6-2.11
Morten Krona Haflan11.517+1.5434.005+4+1.09+1.09
Trym B Island10.49144.492-3+0.26-0.43
3Porsgrunn OL 245.03+0.40
Thore Kornmo11.196+1.4711.196+1.47
Håkon Kornmo11.013+0.4522.203-3+0.11-1.36
Thore Kornmo10.532+0.5633.132-1+0.22+0.11
Håkon Kornmo11.503+1.0145.033+1+0.40+0.18
4Hedrum OL 145.49+1.26
Sindre R Holt9.3219.321
Anders Kristian Holt13.2211+3.0622.544+3+0.45+0.45
Sindre R Holt9.57132.511-3-0.45
Anders Kristian Holt12.586+2.0945.494+3+1.26+1.26
5Skien OK 146.35+2.12
Skjalg Nysæter11.085+1.3611.085+1.36
Gisle Nysæter11.524+1.3623.007+2+0.51-0.45
Skjalg Nysæter11.426+1.4534.4270+1.51+1.00
Gisle Nysæter11.534+1.0446.355-2+2.12+0.21
6Larvik OK 148.12+3.49
Mathias Olsen11.043+1.3211.043+1.32
Jørgen Frøyd11.535+1.3722.575+2+0.48-0.44
Mathias Olsen10.553+0.5833.524-1+1.01+0.13
Jørgen Frøyd14.208+3.3148.126+2+3.49+2.48
7Porsgrunn OL 148.29+4.06
Rasmus Mathisen11.074+1.3511.074+1.35
Alexander Repstad Storemyr12.418+2.2523.488+4+1.39+0.04
Rasmus Mathisen12.158+2.1836.0380+3.12+1.33
Alexander Repstad Storemyr12.265+1.3748.297-1+4.06+0.54
8Bækkelagets SK 148.48+4.25
Mathias Gløersen9.452+0.139.452+0.13
Kristian Ruud13.139+2.5722.586+4+0.49+0.36
Mathias Gløersen11.295+1.3234.2760+1.36+0.47
Kristian Ruud14.219+3.3248.488+2+4.25+2.49
9Stokke IL 152.26+8.03
Even Gravningen12.0310+2.3112.0310+2.31
Ole Jakob Olsrød12.317+2.1524.349-1+2.25-0.06
Even Gravningen13.4410+3.4738.1890+5.27+3.02
Ole Jakob Olsrød14.087+3.1952.2690+8.03+2.36
10OL Tønsberg og omegn 253.04+8.41
Jakob Hjelseth11.478+2.1511.478+2.15
Trond Evensen13.4212+3.2625.2911+3+3.20+1.05
Jakob Hjelseth13.119+3.1438.4010-1+5.49+2.29
Trond Evensen14.2410+3.3553.04100+8.41+2.52
11Notodden OL 254.10+9.47
Petter Løe12.5412+3.2212.5412+3.22
Robert Fredriksen12.216+2.0525.1510-2+3.06-0.16
Petter Løe13.5911+4.0239.1411+1+6.23+3.17
Robert Fredriksen14.5611+4.0754.10110+9.47+3.24
12Hedrum OL 257.38+13.15
Ludvig Johnsen13.3414+4.0213.3414+4.02
Espen Johnsen13.1810+3.0226.5212-2+4.43+0.41
Ludvig Johnsen15.0813+5.1142.00120+9.09+4.26
Espen Johnsen15.3812+4.4957.38120+13.15+4.06
13Sturla, IF 11.02.17+17.54
Egil Frydenlund12.2211+2.5012.2211+2.50
Snorre Frydenlund15.1113+4.5527.3313+2+5.24+2.34
Aud Ellen Frydenlund18.5415+8.5746.27130+13.36+8.12
Snorre Frydenlund15.5013+5.011.02.17130+17.54+4.18
14Skien OK 21.06.12+21.49
Bjørn Richard Kirste13.2713+3.5513.2713+3.55
Brede Ekeberg Fliid18.5314+8.3732.2014+1+10.11+6.16
Bjørn Richard Kirste15.0312+5.0647.23140+14.32+4.21
Sigurd Holtskog18.4914+8.001.06.12140+21.49+7.17
15Porsgrunn OL 61.21.16+36.53
Jørn Langerud18.2615+8.5418.2615+8.54
Janne Larsen19.5115+9.3538.17150+16.08+7.14
Jørn Langerud18.4614+8.4957.03150+24.12+8.04
Janne Larsen24.1315+13.241.21.16150+36.53+12.41
Porsgrunn OL 3diskvalifisert
Dag Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Dag Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 4diskvalifisert
Håvard Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Håvard Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 5diskvalifisert
Thomas Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
Bjørn Liediskvalifisertdiskvalifisert
Thomas Brodindiskvalifisertdiskvalifisert
Bjørn Liediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor