Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 3 november 2018

Klasser: Visa alla | Troll-Mini | Troloween | Troll-Mellom | Troll-Lang | natt-O-toget D13-14 | natt-O-toget H13-14 | natt-O-toget D15-16 | natt-O-toget H15-16

Nydalens SK

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Inga Skaarer Wiklundnatt-O-toget D13-14 (10)37.47+5.11
3Tobias Espedalnatt-O-toget H15-16 (11)32.05+0.06
4Marie Scheelenatt-O-toget D13-14 (10)38.29+5.53
6Axel Aaldenatt-O-toget H13-14 (17)34.56+2.27
7Rolf Andreas Bergnatt-O-toget H15-16 (11)41.43+9.44
8Mari Aarsethnatt-O-toget D13-14 (10)48.42+16.06
9Elise Wærp Haugenatt-O-toget D15-16 (9)1.03.09+25.08
9Elias Stubberudnatt-O-toget H15-16 (11)43.57+11.58
10Jonas Aarsethnatt-O-toget H15-16 (11)44.55+12.56
Iver AarsethTroll-Lang (89)25.33
Alfred TeigTroll-Mellom (98)16.09
Live LøbergTroll-Lang (89)35.21
Helle Bolding DebernardTroll-Mellom (98)24.51
Filip HalvorsenTroll-Mellom (98)16.19
Tarjei Hausken NordbergTroll-Mellom (98)28.41
Oskar SteneTroll-Mellom (98)28.47
Josefine Oraug RyghTroll-Lang (89)38.34
Birk Blyverket Troll-Mellom (98)20.07
Johanne Rystad Troll-Mellom (98)37.06
Tiril Frostestad-StenbrendenTroll-Lang (89)43.01
Boiana IordanovaTroll-Lang (89)42.54
Alma Rygh HoltenTroll-Lang (89)23.03
Ada RodemTroll-Mellom (98)30.07
Linus MjøsundTroll-Lang (89)22.33
Rasmus MjøsundTroll-Mellom (98)18.45
Jone Rygh HoltenTroll-Mellom (98)16.43
Ingeborg KorenTroll-Mellom (98)24.16
Mathea JohannessenTroll-Mellom (98)25.02
Ingrid SkogmoTroll-Mellom (98)25.01
Tiril Ebon EspedalTroll-Lang (89)35.41
Eskil HafskjoldTroll-Lang (89)21.54
Rasmus MckonzleTroll-Lang (89)21.55
Sondre HafskjoldTroll-Lang (89)34.23
Maximiliam MckonzleTroll-Lang (89)34.30
Hanne Wærp HaugeTroll-Lang (89)19.42
Eira Skaarer WiklundTroll-Lang (89)16.38
Helene ScheeleTroll-Lang (89)24.57
Hans LyeTroll-Mini (34)fullført
Astrid NäsholmTroll-Mini (34)fullført
Alma Lunøe-AkselsenTrolloween (113)fullført
Hugo MackenzieTrolloween (113)fullført
Sigrid Hausken NordbergTrolloween (113)fullført
Mads RodemTrolloween (113)fullført
Simon Ragvin RystadTrolloween (113)fullført
Amalie TonjerTrolloween (113)fullført
Linde TonjerTrolloween (113)fullført
Lazar IordanovTroll-Mellom (98)fullført
August Lea KabbeTroll-Lang (89)fullført
Anders Håvard Larsennatt-O-toget H15-16 (11)diskvalifisert
Selma SteneTrolloween (113)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor