Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 3 november 2018

Klasser: Visa alla | Troll-Mini | Troloween | Troll-Mellom | Troll-Lang | natt-O-toget D13-14 | natt-O-toget H13-14 | natt-O-toget D15-16 | natt-O-toget H15-16

Klubbløs

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Cecilias HolmTroll-Lang (89)42.23
Iben FredheimTroll-Lang (89)1.14.06
Isak AmkvæmTroll-Mini (34)fullført
Eva Wiik AmkværnTroll-Mini (34)fullført
Julie Moe AndersenTroll-Mini (34)fullført
Paula A. DahlTroll-Mini (34)fullført
Bjørn Ingemar GreenTroll-Mini (34)fullført
Otto S. HillandTroll-Mini (34)fullført
Jenny NordalTroll-Mini (34)fullført
Johannes ReigstadTroll-Mini (34)fullført
Iben SætherTroll-Mini (34)fullført
Nils SætherTroll-Mini (34)fullført
Ingrid ThorkildsenTroll-Mini (34)fullført
Thorvald UllerødTroll-Mini (34)fullført
Ole Owren ValmotTroll-Mini (34)fullført
Astrid BekleelundTrolloween (113)fullført
Gunnar Sødal BergerTrolloween (113)fullført
Herman BergerTrolloween (113)fullført
Ylva Bohlin BlödalTrolloween (113)fullført
Mathilde BrandtzægTrolloween (113)fullført
Mia Buhaug-SamdalTrolloween (113)fullført
Annebella S. DahlTrolloween (113)fullført
Johanne DahlTrolloween (113)fullført
Alva Ertresvåg DupontTrolloween (113)fullført
Jonathan Ertresvåg DupontTrolloween (113)fullført
Sigrid Ertresvåg DupontTrolloween (113)fullført
Sofie Weider EgnerTrolloween (113)fullført
Aksel Røed ElvebråtenTrolloween (113)fullført
Håkon Røed ElvebråtenTrolloween (113)fullført
Live Særnes EriksenTrolloween (113)fullført
Elias Alexander Evjek-BørresenTrolloween (113)fullført
Gustav FestoTrolloween (113)fullført
Ingrid Gruben HalvorsenTrolloween (113)fullført
Signy HellerudTrolloween (113)fullført
Emrik Storm HillandTrolloween (113)fullført
Sigmund Valseth HoltsmarkTrolloween (113)fullført
Alexander Kvammen-GørrisenTrolloween (113)fullført
Oskar MelandTrolloween (113)fullført
Nils Østberg NikolaisenTrolloween (113)fullført
Mari NævoalTrolloween (113)fullført
Naledi RageTrolloween (113)fullført
Olav ReigstadTrolloween (113)fullført
Astrid SchwarzTrolloween (113)fullført
Live SeierstedTrolloween (113)fullført
Mari Askjem SkjønnhaugTrolloween (113)fullført
Ivar SteinslandTrolloween (113)fullført
Margit StenslandTrolloween (113)fullført
Emil Blomberg SveenTrolloween (113)fullført
Olivia Løberg TangenTrolloween (113)fullført
William Løberg TangenTrolloween (113)fullført
Marie Owren ValmotTrolloween (113)fullført
Snorre Heen VikTrolloween (113)fullført
Iris Alyssa Øien SkorveTrolloween (113)fullført
Uten Navn (1)Troll-Lang (89)diskvalifisert
Uten Navn (2)Troll-Lang (89)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor