Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 3 november 2018

Asker Skiklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Mikael Birkelundnatt-O-toget H13-14 (17)35.08+2.39
8Martin Johannessen Linnebonatt-O-toget H13-14 (17)49.39+17.10
Andreas HølåsTroll-Mellom (98)1.17.28
Pernille Hølås MortensenTroll-Mellom (98)23.10
Emma Hølås MortensenTroll-Mellom (98)23.41
Edvard HølåsTroll-Mellom (98)23.26
Henrik NybergTroll-Lang (89)27.55
Mathias BirkelundTroll-Lang (89)19.36
Vilmer Nybergnatt-O-toget H13-14 (17)diskvalifisert

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Lars Øderud Vatnenatt-O-toget H15-16 (11)37.49+5.50
Jonas IngierdTroll-Lang (89)26.09
Markus HirschTroll-Lang (89)26.12
Jonas HirschTroll-Mellom (98)22.57
 Håkon IngierdTroll-Mellom (98)22.52
Sigrid Fenne IngierdTroll-Mini (34)fullført
Marie HjelmstadTrolloween (113)fullført

Fet OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ragnhild Mathea Helmersennatt-O-toget D15-16 (9)55.15+17.14
Mons LorentzenTroll-Lang (89)19.42
Sigmund ØlstadTroll-Lang (89)19.43
Jens Sætre-LorentzenTrolloween (113)fullført

Fossum IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Philip Lehmann Romørennatt-O-toget H13-14 (17)32.41+0.12
5Kathinka Zahl Hagennatt-O-toget D13-14 (10)43.55+11.19
5Marius Bakkenatt-O-toget H15-16 (11)32.20+0.21
7Selma Tørudbakken Jendalnatt-O-toget D15-16 (9)51.37+13.36
8Birk Felland Sætnannatt-O-toget H15-16 (11)41.55+9.56
Ingrid Weider EgnerTroll-Mellom (98)22.26
Jakob Weider EgnerTroll-Mellom (98)22.11
Erlend BakkeTroll-Lang (89)47.26
Henrik Mikkelsen ForosTroll-Lang (89)35.21
Henrik Elias SebjørnsenTroll-Lang (89)20.17
Einar Dalsegg NetlandTroll-Mini (34)fullført
Mikkel MichelsenTroll-Lang (89)fullført
Ask Felland SætnanTroll-Lang (89)fullført
Sondre Zahl Hagennatt-O-toget H15-16 (11)ikke startet

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Inger Anne Svendsvik BraarudTroll-Lang (89)24.55
Inger Anne Svendsvik BraarudTroll-Lang (89)24.55

Heming Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Magnus Eide-Fredriksennatt-O-toget H15-16 (11)32.04+0.05
4Henrik Reuschnatt-O-toget H15-16 (11)32.17+0.18
5Ella Berstadnatt-O-toget D15-16 (9)50.49+12.48
Silja BerstadTroll-Lang (89)28.44
Kaisa ArntzenTroll-Lang (89)40.54
Aksel SanchisTroll-Lang (89)29.51
Martine GivingTroll-Lang (89)33.20
Tiril GivingTroll-Lang (89)39.37
Elise Marie S. BullTroll-Mellom (98)25.19
Maria ÅrdalTroll-Mellom (98)25.20
Henni Hattestad KristensenTroll-Lang (89)27.47
Astrid ReuschTroll-Lang (89)27.48
Ingrid KjerkreitTroll-Lang (89)33.12
Einar KristensenTroll-Mini (34)fullført
Als KristensenTrolloween (113)fullført
Jørgen ReuschTrolloween (113)fullført
Erlend SanchisTrolloween (113)fullført

IL Koll

136 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Pauline Myklebustnatt-O-toget D13-14 (10)44.49+12.13
10Tobias Tronbøl Liumnatt-O-toget H13-14 (17)50.36+18.07
11Jonas Hickennatt-O-toget H13-14 (17)55.16+22.47
12Johannes Salvesen-Lundenatt-O-toget H13-14 (17)55.20+22.51
Sondre ØhrnTroll-Lang (89)22.58
Henrik Johansen HickenTroll-Mellom (98)17.10
Gardar Fjøsne-KnutsenTroll-Lang (89)1.00.30
Mathias BergundhaugenTroll-Lang (89)1.00.13
Jonathan FodstadTroll-Mellom (98)17.37
Einar OpsethTroll-Mellom (98)17.39
SigneStensaker Troll-Mellom (98)20.14
August ØstbyTroll-Mellom (98)24.26
Ole Jacob MyklebustTroll-Mellom (98)17.11
Maia SmithTroll-Mellom (98)21.27
Johannes AarreTroll-Mellom (98)21.04
Astrid SejerstedTroll-Mellom (98)35.00
Elsa AlnæsTroll-Mellom (98)35.01
Timian RefvemTroll-Mellom (98)21.39
Andreas AspelundTroll-Lang (89)25.09
Kjetil AspelundTroll-Mellom (98)23.53
Synne Marie FjellheimTroll-Mellom (98)29.10
Anna ThommesenTroll-Mellom (98)29.08
Lars August FjellheimTroll-Mellom (98)22.03
Andreas HagemoTroll-Mellom (98)43.26
Lars HagemoTroll-Mellom (98)21.35
Sofie Evju-WarnkenTroll-Mellom (98)16.49
Selma Evju-WarnkenTroll-Mellom (98)16.51
Karl Oraug RyghTroll-Lang (89)29.51
Leen KalajiTroll-Mellom (98)33.17
Noah RosselandTroll-Lang (89)32.18
Kristoffer HeyerdahlTroll-Lang (89)32.01
Amund MelhusTroll-Lang (89)53.34
Inez RosselandTroll-Lang (89)1.03.19
Sofie JozinTroll-Lang (89)1.03.13
Aksel JacobsenTroll-Mellom (98)20.31
Ludvig MolbergTroll-Mellom (98)24.59
Gabriel Kvammen-GørrissenTroll-Mellom (98)21.55
Eirik HålandTroll-Mellom (98)44.08
Ole HålandTroll-Mellom (98)43.30
Frida HålandTroll-Mellom (98)44.18
Noah Skjerve-HansenTroll-Mellom (98)43.14
Sander Hetle Troll-Mellom (98)27.10
Sofie SandvikTroll-Mellom (98)27.29
Oliver HetleTroll-Mellom (98)26.53
Alexander Kvammen-GørrissenTrolloween (113)fullført
Konrad StrømmeTroll-Lang (89)31.41
Ludvig Balchen LudvigsenTroll-Mellom (98)42.04
Solveig SlagsvoldTroll-Mellom (98)38.53
Sigrid Anea Sætnan ValioTroll-Mellom (98)29.27
Aksel Johannes Sætnan ValioTroll-Mellom (98)29.06
Ava Viktoria Sætnan ValioTroll-Mellom (98)18.42
Mari Oraug RyghTroll-Mellom (98)24.43
Alexander KolderupTroll-Mellom (98)26.53
Lars SparrevikTroll-Lang (89)49.45
Julie KolderupTroll-Mellom (98)27.50
Gustav PuntervoldTroll-Mellom (98)27.13
Idun Skjerve-HansenTroll-Lang (89)37.46
Ole KimsgårdTroll-Mellom (98)33.44
Ingrid MadshusTroll-Mellom (98)33.38
Benjamin BistTroll-Mellom (98)17.27
August Myklebust LeopolderTroll-Mellom (98)16.44
Konrad MøllerTroll-Mellom (98)39.48
Conrad Levin StrømmeTroll-Mellom (98)45.43
Bastian Henrik Hagen-BoldinghTroll-Mellom (98)44.16
Leah Hagen-BoldingTroll-Lang (89)44.06
Jakob Refvem KolderupTroll-Mellom (98)15.38
Oskar Mollatt WirstadTroll-Lang (89)21.52
Eivind RøseidTroll-Lang (89)53.12
Adriana Alcubilla-HansenTroll-Lang (89)52.01
Isabel Alcubilla-HansenTroll-Lang (89)51.51
Torstein RøseidTroll-Lang (89)1.03.01
Teodor Nysæther MikkelsenTroll-Lang (89)31.29
Aksel Fjeld BånerudTroll-Mini (34)fullført
Annabella DahlTroll-Mini (34)fullført
Paulina DahlTroll-Mini (34)fullført
Johannes Thu DyrstadTroll-Mini (34)fullført
Andreas Evju-WarnkenTroll-Mini (34)fullført
Solveig Klokk HveemTroll-Mini (34)fullført
Frida IlebrekkeTroll-Mini (34)fullført
Hedvig IlebrekkeTroll-Mini (34)fullført
Karoline JohannesenTroll-Mini (34)fullført
Lousie JohannesenTroll-Mini (34)fullført
Atle NäsholmTroll-Mini (34)fullført
Henrik Omland PaulsrudTroll-Mini (34)fullført
Knut ReigstadTroll-Mini (34)fullført
Marius Jacobsen Trolloween (113)fullført
Lavrans AasebøTrolloween (113)fullført
Tallah AasebøTrolloween (113)fullført
Sofie EgnerTrolloween (113)fullført
Borgar ElevestuenTrolloween (113)fullført
Kristin ElevestuenTrolloween (113)fullført
Olaus ElevestuenTrolloween (113)fullført
Sophie EriksenTrolloween (113)fullført
Iver Brevik FormoTrolloween (113)fullført
Hans Olav FuglestvedTrolloween (113)fullført
Sondre Hagen-BoldinghTrolloween (113)fullført
William HeidTrolloween (113)fullført
Aksel Nissen HellerudTrolloween (113)fullført
Lauritz Nissen HellerudTrolloween (113)fullført
Thomas Nissen HellerudTrolloween (113)fullført
Hilren HillandTrolloween (113)fullført
Jesper HoelTrolloween (113)fullført
Solveig Klokk HveemTrolloween (113)fullført
Ingeborg Greve Isdal PaulsenTrolloween (113)fullført
Alice Slotterøy JohnsenTrolloween (113)fullført
Gustav Revfem KolderupTrolloween (113)fullført
Herman Revfem KolderupTrolloween (113)fullført
Emilie LamerTrolloween (113)fullført
Arne LandmarkTrolloween (113)fullført
Magnus LandmarkTrolloween (113)fullført
Minna LudvigsenTrolloween (113)fullført
Andreas LøchtingTrolloween (113)fullført
Anniken Jacobsen McClimandsTrolloween (113)fullført
Tuva Nysæther MikkelsenTrolloween (113)fullført
Ingrid OlsenTrolloween (113)fullført
Liv Bryhni OpsethTrolloween (113)fullført
Eirik ReigstadTrolloween (113)fullført
Mathilda ReigstadTrolloween (113)fullført
Marius RønningenTrolloween (113)fullført
Jakob SolemTrolloween (113)fullført
Eira SolnørdalTrolloween (113)fullført
Vetle SolnørdalTrolloween (113)fullført
Vilma SolnørdalTrolloween (113)fullført
Jens StandalTrolloween (113)fullført
Mika StølenTrolloween (113)fullført
Andrea TangenTrolloween (113)fullført
Johanne TangenTrolloween (113)fullført
Edvard WergelandTrolloween (113)fullført
Erlend WergelandTrolloween (113)fullført
Hannah Mathea Westeng MittelbachTrolloween (113)fullført
Eva ØhlckersTrolloween (113)fullført
Lars August FjellheimTroll-Mellom (98)fullført
Vilde Herberg-AasTroll-Mellom (98)fullført
Simen Lian MortensenTroll-Mellom (98)fullført
Håvard Tandberg ØhrnTroll-Mellom (98)fullført
Martin Christoffer Borgnatt-O-toget H13-14 (17)diskvalifisert

IL Tyrving

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Stella Holmboenatt-O-toget D15-16 (9)49.30+11.29
Max Alexander NybråtenTroll-Mellom (98)15.01
Maria KongsbergTroll-Lang (89)27.54
Andrea KongsbergTroll-Lang (89)27.57
Simen Bryhn BergstrømTroll-Lang (89)39.42
Elias MolundTroll-Lang (89)35.31
Magnus MolundTroll-Lang (89)35.26
Henrikke BertnesTroll-Lang (89)48.57
Ingrid HoplandTroll-Lang (89)48.54
Jonas Kolberg FarnessTroll-Mini (34)fullført
Sindre Nikolai HolmboeTrolloween (113)fullført
Marius Høyer JacobsenTrolloween (113)fullført
Henrik Troll-Mellom (98)fullført
Aksel Høyer JackobsenTroll-Mellom (98)31.00
Noah AndersenTroll-Mellom (98)diskvalifisert

Kamp/Vestheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ylva Næssvik GaupTroll-Mini (34)fullført

Kjelsås IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sondre RystadTroll-Lang (89)32.19
Trym RystadTroll-Lang (89)32.18

Klubbløs

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Cecilias HolmTroll-Lang (89)42.23
Iben FredheimTroll-Lang (89)1.14.06
Isak AmkvæmTroll-Mini (34)fullført
Eva Wiik AmkværnTroll-Mini (34)fullført
Julie Moe AndersenTroll-Mini (34)fullført
Paula A. DahlTroll-Mini (34)fullført
Bjørn Ingemar GreenTroll-Mini (34)fullført
Otto S. HillandTroll-Mini (34)fullført
Jenny NordalTroll-Mini (34)fullført
Johannes ReigstadTroll-Mini (34)fullført
Iben SætherTroll-Mini (34)fullført
Nils SætherTroll-Mini (34)fullført
Ingrid ThorkildsenTroll-Mini (34)fullført
Thorvald UllerødTroll-Mini (34)fullført
Ole Owren ValmotTroll-Mini (34)fullført
Astrid BekleelundTrolloween (113)fullført
Gunnar Sødal BergerTrolloween (113)fullført
Herman BergerTrolloween (113)fullført
Ylva Bohlin BlödalTrolloween (113)fullført
Mathilde BrandtzægTrolloween (113)fullført
Mia Buhaug-SamdalTrolloween (113)fullført
Annebella S. DahlTrolloween (113)fullført
Johanne DahlTrolloween (113)fullført
Alva Ertresvåg DupontTrolloween (113)fullført
Jonathan Ertresvåg DupontTrolloween (113)fullført
Sigrid Ertresvåg DupontTrolloween (113)fullført
Sofie Weider EgnerTrolloween (113)fullført
Aksel Røed ElvebråtenTrolloween (113)fullført
Håkon Røed ElvebråtenTrolloween (113)fullført
Live Særnes EriksenTrolloween (113)fullført
Elias Alexander Evjek-BørresenTrolloween (113)fullført
Gustav FestoTrolloween (113)fullført
Ingrid Gruben HalvorsenTrolloween (113)fullført
Signy HellerudTrolloween (113)fullført
Emrik Storm HillandTrolloween (113)fullført
Sigmund Valseth HoltsmarkTrolloween (113)fullført
Alexander Kvammen-GørrisenTrolloween (113)fullført
Oskar MelandTrolloween (113)fullført
Nils Østberg NikolaisenTrolloween (113)fullført
Mari NævoalTrolloween (113)fullført
Naledi RageTrolloween (113)fullført
Olav ReigstadTrolloween (113)fullført
Astrid SchwarzTrolloween (113)fullført
Live SeierstedTrolloween (113)fullført
Mari Askjem SkjønnhaugTrolloween (113)fullført
Ivar SteinslandTrolloween (113)fullført
Margit StenslandTrolloween (113)fullført
Emil Blomberg SveenTrolloween (113)fullført
Olivia Løberg TangenTrolloween (113)fullført
William Løberg TangenTrolloween (113)fullført
Marie Owren ValmotTrolloween (113)fullført
Snorre Heen VikTrolloween (113)fullført
Iris Alyssa Øien SkorveTrolloween (113)fullført
Uten Navn (1)Troll-Lang (89)diskvalifisert
Uten Navn (2)Troll-Lang (89)diskvalifisert

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Frida HalvorsenTroll-Mellom (98)18.38

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kristin Melby Jacobsennatt-O-toget D15-16 (9)45.33+7.32

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Stian LillegårdTroll-Mellom (98)15.18
Embla FredheimTrolloween (113)fullført
Vilde FredheimTrolloween (113)fullført
Eskil Brændennatt-O-toget H13-14 (17)diskvalifisert
Jonathan Woodhousenatt-O-toget H13-14 (17)diskvalifisert
Rasmus D. Eastwoodnatt-O-toget H13-14 (17)ikke startet

Lyn Ski

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Victor FyhnTroll-Mellom (98)27.30
Amalie BaardsgaardTrolloween (113)fullført
Martine BaardsgaardTrolloween (113)fullført
Filippa Vårs SætreTrolloween (113)fullført

Nydalens SK

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Inga Skaarer Wiklundnatt-O-toget D13-14 (10)37.47+5.11
3Tobias Espedalnatt-O-toget H15-16 (11)32.05+0.06
4Marie Scheelenatt-O-toget D13-14 (10)38.29+5.53
6Axel Aaldenatt-O-toget H13-14 (17)34.56+2.27
7Rolf Andreas Bergnatt-O-toget H15-16 (11)41.43+9.44
8Mari Aarsethnatt-O-toget D13-14 (10)48.42+16.06
9Elise Wærp Haugenatt-O-toget D15-16 (9)1.03.09+25.08
9Elias Stubberudnatt-O-toget H15-16 (11)43.57+11.58
10Jonas Aarsethnatt-O-toget H15-16 (11)44.55+12.56
Iver AarsethTroll-Lang (89)25.33
Alfred TeigTroll-Mellom (98)16.09
Live LøbergTroll-Lang (89)35.21
Helle Bolding DebernardTroll-Mellom (98)24.51
Filip HalvorsenTroll-Mellom (98)16.19
Tarjei Hausken NordbergTroll-Mellom (98)28.41
Oskar SteneTroll-Mellom (98)28.47
Josefine Oraug RyghTroll-Lang (89)38.34
Birk Blyverket Troll-Mellom (98)20.07
Johanne Rystad Troll-Mellom (98)37.06
Tiril Frostestad-StenbrendenTroll-Lang (89)43.01
Boiana IordanovaTroll-Lang (89)42.54
Alma Rygh HoltenTroll-Lang (89)23.03
Ada RodemTroll-Mellom (98)30.07
Linus MjøsundTroll-Lang (89)22.33
Rasmus MjøsundTroll-Mellom (98)18.45
Jone Rygh HoltenTroll-Mellom (98)16.43
Ingeborg KorenTroll-Mellom (98)24.16
Mathea JohannessenTroll-Mellom (98)25.02
Ingrid SkogmoTroll-Mellom (98)25.01
Tiril Ebon EspedalTroll-Lang (89)35.41
Eskil HafskjoldTroll-Lang (89)21.54
Rasmus MckonzleTroll-Lang (89)21.55
Sondre HafskjoldTroll-Lang (89)34.23
Maximiliam MckonzleTroll-Lang (89)34.30
Hanne Wærp HaugeTroll-Lang (89)19.42
Eira Skaarer WiklundTroll-Lang (89)16.38
Helene ScheeleTroll-Lang (89)24.57
Hans LyeTroll-Mini (34)fullført
Astrid NäsholmTroll-Mini (34)fullført
Alma Lunøe-AkselsenTrolloween (113)fullført
Hugo MackenzieTrolloween (113)fullført
Sigrid Hausken NordbergTrolloween (113)fullført
Mads RodemTrolloween (113)fullført
Simon Ragvin RystadTrolloween (113)fullført
Amalie TonjerTrolloween (113)fullført
Linde TonjerTrolloween (113)fullført
Lazar IordanovTroll-Mellom (98)fullført
August Lea KabbeTroll-Lang (89)fullført
Anders Håvard Larsennatt-O-toget H15-16 (11)diskvalifisert
Selma SteneTrolloween (113)ikke startet

Oppsal Orientering

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingeborg Roll Moslandnatt-O-toget D13-14 (10)32.36
1Marius E. Aamodtnatt-O-toget H13-14 (17)32.29
1Amélie Aamodtnatt-O-toget D15-16 (9)38.01
1Anselm Reichenbachnatt-O-toget H15-16 (11)31.59
2Sigurd Rødnesnatt-O-toget H13-14 (17)32.30+0.01
3Ane Hustvedtnatt-O-toget D13-14 (10)37.51+5.15
3Ask Olaussennatt-O-toget H13-14 (17)32.35+0.06
3Tina Kallesonnatt-O-toget D15-16 (9)48.51+10.50
6Ingrid Solheim Undebergetnatt-O-toget D15-16 (9)50.52+12.51
7Katrine Bjordal Veggannatt-O-toget D13-14 (10)45.29+12.53
8Jakob A. Gjedebonatt-O-toget H13-14 (17)49.39+17.10
9Sofie Solheim Undebergetnatt-O-toget D13-14 (10)51.50+19.14
10Tale Nordby Hvenekildenatt-O-toget D13-14 (10)1.00.06+27.30
Tuva Berger GjelstadTroll-Lang (89)33.08
Aksel AubertTroll-Lang (89)20.50
Vemund O HatlenTroll-Lang (89)31.40
Gabriel SolemTroll-Lang (89)31.41
Martina VågsnesTroll-Mellom (98)23.41
Eivind VågsnesTroll-Mellom (98)23.30
Bjørn Kalleson RøedTroll-Mellom (98)26.49
Alfred NikolaisenTroll-Mellom (98)16.29
Maja Kalleson RøedTroll-Lang (89)35.21
Mari KallesonTroll-Lang (89)23.22
Synne Nordby HvenekildeTroll-Lang (89)32.08
Åse LuråsTroll-Lang (89)32.13
Vidar GjelstadTrolloween (113)fullført
Nils NikolaisenTrolloween (113)fullført
Magnus Syversen GihleTroll-Mellom (98)fullført
Synne Syversen GihleTroll-Lang (89)fullført
Linea Kalleson RøedTroll-Lang (89)fullført

Raumar Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Liam HaywardTroll-Mellom (98)21.39
Erle FosstveitTroll-Mellom (98)39.10
Sara Sofie AmadorTroll-Mellom (98)39.13
Emma Ailin SkårbøTroll-Lang (89)21.51
Jenny Soma SlåstadTroll-Mellom (98)37.33
Maren Julie FinstadTroll-Mellom (98)37.31
Oline Soma SlåstadTroll-Lang (89)28.35
Emma Margrethe FinstadTroll-Mellom (98)32.40
Håvard Eiknatt-O-toget H13-14 (17)diskvalifisert
Gaute Fosstveitnatt-O-toget H15-16 (11)ikke startet

Røyken OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mareike KeilholzTroll-Lang (89)42.26
Marlene KeilholzTroll-Lang (89)1.14.03
Signe Drange RuudTroll-Mellom (98)36.18
Sondre Holth RekaaTrolloween (113)fullført
Tiril Holth RekaaTrolloween (113)fullført
Sunniva Drange RuudTrolloween (113)fullført

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andreas MelheimTroll-Mellom (98)29.18
Torbjørn Melheim SvendsenTroll-Mellom (98)29.15
Jens WoldTroll-Lang (89)23.21

TP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elias LehmuskoskiTroll-Mini (34)fullført

Try

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erik WahlstremTrolloween (113)fullført

Try

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oda WahlstremTrolloween (113)fullført

Try

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ida GivimsTrolloween (113)fullført

Try

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tiril GivimsTrolloween (113)fullført

Trøsken IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mathias HolmskauTroll-Lang (89)18.52
Marte LangsæterTroll-Lang (89)36.08
Ingrid HolmskauTroll-Lang (89)33.58

Ullensaker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Thea Rølsåsen EngelsrudTroll-Mellom (98)32.48

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Henrik Julian Fontes Aarbunatt-O-toget H13-14 (17)33.00+0.31

Årvoll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ella HalvorsenTroll-Mellom (98)18.30

Ås NMBU orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gunnar BjervaTroll-Lang (89)42.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor