Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 3 november 2018

Klasser: Visa alla | Troll-Mini | Troloween | Troll-Mellom | Troll-Lang | natt-O-toget D13-14 | natt-O-toget H13-14 | natt-O-toget D15-16 | natt-O-toget H15-16

Trolloween

113 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alexander Kvammen-GørrissenIL Kollfullført
Marius Jacobsen IL Kollfullført
Lavrans AasebøIL Kollfullført
Tallah AasebøIL Kollfullført
Amalie BaardsgaardLyn Skifullført
Martine BaardsgaardLyn Skifullført
Astrid BekleelundKlubbløsfullført
Gunnar Sødal BergerKlubbløsfullført
Herman BergerKlubbløsfullført
Ylva Bohlin BlödalKlubbløsfullført
Mathilde BrandtzægKlubbløsfullført
Mia Buhaug-SamdalKlubbløsfullført
Annebella S. DahlKlubbløsfullført
Johanne DahlKlubbløsfullført
Alva Ertresvåg DupontKlubbløsfullført
Jonathan Ertresvåg DupontKlubbløsfullført
Sigrid Ertresvåg DupontKlubbløsfullført
Sofie EgnerIL Kollfullført
Sofie Weider EgnerKlubbløsfullført
Borgar ElevestuenIL Kollfullført
Kristin ElevestuenIL Kollfullført
Olaus ElevestuenIL Kollfullført
Aksel Røed ElvebråtenKlubbløsfullført
Håkon Røed ElvebråtenKlubbløsfullført
Live Særnes EriksenKlubbløsfullført
Sophie EriksenIL Kollfullført
Elias Alexander Evjek-BørresenKlubbløsfullført
Gustav FestoKlubbløsfullført
Iver Brevik FormoIL Kollfullført
Embla FredheimLillomarka OLfullført
Vilde FredheimLillomarka OLfullført
Hans Olav FuglestvedIL Kollfullført
Ida GivimsTryfullført
Tiril GivimsTryfullført
Vidar GjelstadOppsal Orienteringfullført
Sondre Hagen-BoldinghIL Kollfullført
Ingrid Gruben HalvorsenKlubbløsfullført
William HeidIL Kollfullført
Aksel Nissen HellerudIL Kollfullført
Lauritz Nissen HellerudIL Kollfullført
Signy HellerudKlubbløsfullført
Thomas Nissen HellerudIL Kollfullført
Emrik Storm HillandKlubbløsfullført
Hilren HillandIL Kollfullført
Marie HjelmstadBækkelagets SKfullført
Jesper HoelIL Kollfullført
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrvingfullført
Sigmund Valseth HoltsmarkKlubbløsfullført
Solveig Klokk HveemIL Kollfullført
Ingeborg Greve Isdal PaulsenIL Kollfullført
Marius Høyer JacobsenIL Tyrvingfullført
Alice Slotterøy JohnsenIL Kollfullført
Gustav Revfem KolderupIL Kollfullført
Herman Revfem KolderupIL Kollfullført
Als KristensenHeming Orienteringfullført
Alexander Kvammen-GørrisenKlubbløsfullført
Emilie LamerIL Kollfullført
Arne LandmarkIL Kollfullført
Magnus LandmarkIL Kollfullført
Minna LudvigsenIL Kollfullført
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SKfullført
Andreas LøchtingIL Kollfullført
Hugo MackenzieNydalens SKfullført
Anniken Jacobsen McClimandsIL Kollfullført
Oskar MelandKlubbløsfullført
Tuva Nysæther MikkelsenIL Kollfullført
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Nils Østberg NikolaisenKlubbløsfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Mari NævoalKlubbløsfullført
Ingrid OlsenIL Kollfullført
Liv Bryhni OpsethIL Kollfullført
Naledi RageKlubbløsfullført
Eirik ReigstadIL Kollfullført
Mathilda ReigstadIL Kollfullført
Olav ReigstadKlubbløsfullført
Sondre Holth RekaaRøyken OLfullført
Tiril Holth RekaaRøyken OLfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Mads RodemNydalens SKfullført
Sunniva Drange RuudRøyken OLfullført
Simon Ragvin RystadNydalens SKfullført
Marius RønningenIL Kollfullført
Erlend SanchisHeming Orienteringfullført
Astrid SchwarzKlubbløsfullført
Live SeierstedKlubbløsfullført
Mari Askjem SkjønnhaugKlubbløsfullført
Jakob SolemIL Kollfullført
Eira SolnørdalIL Kollfullført
Vetle SolnørdalIL Kollfullført
Vilma SolnørdalIL Kollfullført
Jens StandalIL Kollfullført
Ivar SteinslandKlubbløsfullført
Margit StenslandKlubbløsfullført
Mika StølenIL Kollfullført
Emil Blomberg SveenKlubbløsfullført
Filippa Vårs SætreLyn Skifullført
Jens Sætre-LorentzenFet OLfullført
Andrea TangenIL Kollfullført
Johanne TangenIL Kollfullført
Olivia Løberg TangenKlubbløsfullført
William Løberg TangenKlubbløsfullført
Amalie TonjerNydalens SKfullført
Linde TonjerNydalens SKfullført
Marie Owren ValmotKlubbløsfullført
Snorre Heen VikKlubbløsfullført
Erik WahlstremTryfullført
Oda WahlstremTryfullført
Edvard WergelandIL Kollfullført
Erlend WergelandIL Kollfullført
Hannah Mathea Westeng MittelbachIL Kollfullført
Eva ØhlckersIL Kollfullført
Iris Alyssa Øien SkorveKlubbløsfullført
Selma SteneNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor