Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tunevannet Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tunevannet Rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 14 oktober 2018

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Eldar BørsumD/H17- (5 km) (33)53.26+9.49

Driv IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trond WettergreenD/H17- (5 km) (33)ikke startet

Fredrikstad SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Isa Milene BrekkeN-åpen (2km) (15)38.55
0Vilma DanevadN-åpen (2km) (15)36.44
0Hedda ØvretveitN-åpen (2km) (15)19.23
1Emil Husebye AamodtD/H-16 (3,5 km) (22)38.02
1Embla ØvretveitD/H-16 (5 km) (5)52.04
2Gunn Astrid JakobsenD/H17- (3,5km) (9)41.45+0.28
4Jenny DanevadD/H-16 (3,5 km) (22)38.11+0.09
4Signe Strand GulbrandsenD/H-16 (5 km) (5)1.07.46+15.42
5Syver GulbrandsenD/H-16 (3,5 km) (22)38.15+0.13
5Frank LøwengreenD/H17- (8,5 km) (33)1.15.07+3.43
6Viesturs KeransD/H17- (3,5km) (9)56.58+15.41
7Dyre Martin GulbrandsenD/H17- (8,5 km) (33)1.17.20+5.56
8Isak SolbergD/H-16 (3,5 km) (22)38.32+0.30
9Audun NordbyD/H-16 (3,5 km) (22)38.42+0.40
10Andrine K. S. EdvardsenD/H-16 (3,5 km) (22)39.04+1.02
24Jan Edvin BlomkvistD/H17- (8,5 km) (33)1.46.24+35.00
25Pål AngvollD/H17- (8,5 km) (33)1.46.44+35.20
Kristoffer B. HelminsenD/H-16 (13 km) (1)diskvalifisert
Alexandra AngvollD/H-16 (3,5 km) (22)diskvalifisert
Thomas BlomkvistD/H-16 (8,5 km) (7)diskvalifisert
Sivert PoppeD/H-16 (8,5 km) (7)diskvalifisert
Ludvik SætherD/H-16 (8,5 km) (7)diskvalifisert
Magne SætherD/H17- (8,5 km) (33)ikke startet

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Willy GrønstadD/H17- (5 km) (33)54.47+11.10
Tore Grønlund MoenD/H17- (5 km) (33)ikke startet

Halden SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ivar HelgerudN-åpen (2km) (15)1.07.30
1Lone Malmgren MolstadD/H17- (5 km) (33)43.37
3Iliana IlievaD/H17- (13 km) (7)2.11.59+41.09
4Øyvind StoksethD/H17- (8,5 km) (33)1.13.44+2.20
6Bodil HelgerudD/H17- (8,5 km) (33)1.17.05+5.41
11Heidi StoksethD/H17- (8,5 km) (33)1.22.12+10.48
28Thor PalmgrenD/H17- (5 km) (33)1.17.00+33.23
Sigurd Myhre AndreassenD/H17- (13 km) (7)diskvalifisert

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Ove MartinsenD/H17- (8,5 km) (33)1.33.41+22.17

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Live ØstvoldD/H-16 (8,5 km) (7)2.32.41+1.20.25
4Ella BerstadD/H-16 (8,5 km) (7)2.32.44+1.20.28
11Roger ØstvoldD/H17- (5 km) (33)1.02.52+19.15
14Hanne Marthe ØstvoldD/H17- (5 km) (33)1.03.25+19.48
15Anne ØstvoldD/H-16 (3,5 km) (22)52.17+14.15
16Einar ØstvoldD/H-16 (3,5 km) (22)52.20+14.18
20Bjørn BakkevigD/H17- (8,5 km) (33)1.33.21+21.57
33Paula BerstadD/H17- (8,5 km) (33)2.07.41+56.17
Silja BerstadD/H-16 (3,5 km) (22)ikke startet

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Stian BergersenD/H17- (13 km) (7)1.54.48+23.58
9Per SlungaardD/H17- (8,5 km) (33)1.20.48+9.24
12Bjørn Henning GrandalD/H17- (8,5 km) (33)1.22.33+11.09
12Hasse BergstrømD/H17- (5 km) (33)1.03.08+19.31

Indre Østfold OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Sture OttesenD/H17- (8,5 km) (33)1.25.02+13.38
13Bente LineD/H17- (5 km) (33)1.03.24+19.47
14Asle Sagli GudimD/H17- (8,5 km) (33)1.25.07+13.43
16Øyvind ThømtD/H17- (8,5 km) (33)1.30.19+18.55
21Bent GalborgenD/H17- (5 km) (33)1.06.37+23.00
25Anne SørumD/H17- (5 km) (33)1.13.17+29.40
27Ina BlågestadD/H17- (5 km) (33)1.13.48+30.11
Per Oskar LarsenD/H17- (5 km) (33)diskvalifisert
Claes-Tommy HerlandD/H17- (8,5 km) (33)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Knut BjørkeloD/H17- (5 km) (33)46.34+2.57

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Stian LillegårdD/H17- (3,5km) (9)44.15+2.58

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Trond HolterD/H17- (8,5 km) (33)1.47.43+36.19

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD/H-16 (5 km) (5)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD/H17- (5 km) (33)ikke startet

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Tov Arne BondalD/H17- (5 km) (33)1.02.50+19.13

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Ingvild Ramtvedt NæssetD/H17- (13 km) (7)2.36.39+1.05.49

OK Moss

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Aron ElmiN-åpen (2km) (15)44.19
0Elise Holm NedrebøN-åpen (2km) (15)45.35
0Jakob Tungesvik HøstmarkN-åpen (2km) (15)24.31
1Morten BreimoD/H17- (3,5km) (9)41.17
3Erik Rytter JakobsenD/H17- (8,5 km) (33)1.12.22+0.58
3Julie Sophie WoldD/H-16 (5 km) (5)1.02.55+10.51
4Marianne LøkenD/H17- (3,5km) (9)44.52+3.35
8Elisabeth Aune JakobsenD/H17- (3,5km) (9)1.08.58+27.41
8Øyvind LøkenD/H17- (8,5 km) (33)1.20.46+9.22
9Christopher SchiveD/H17- (5 km) (33)1.00.25+16.48
14Selmer LøkenD/H-16 (3,5 km) (22)47.53+9.51
17Emma Aune JakobsenD/H-16 (3,5 km) (22)52.32+14.30
17Jan JansenD/H17- (5 km) (33)1.04.28+20.51
18Sofie Holm NedrebøD/H-16 (3,5 km) (22)52.37+14.35
19Hallvard KorenD/H17- (8,5 km) (33)1.32.15+20.51
20Hanne WoldD/H17- (5 km) (33)1.04.59+21.22
24Tonje HolmD/H17- (5 km) (33)1.12.31+28.54
Birk BreimoD/H-16 (3,5 km) (22)diskvalifisert

OK Älgen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Andrey AbadzhievD/H17- (8,5 km) (33)1.11.40+0.16
6Zlatimira AbadzhievaD/H17- (5 km) (33)57.38+14.01

OL Tønsberg og omegn

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sindre MathisenD/H-16 (5 km) (5)1.02.54+10.50
7Roar MathisenD/H17- (5 km) (33)57.45+14.08
26Hans StordalD/H17- (5 km) (33)1.13.20+29.43
Mathilde Stordal AalerudD/H-16 (3,5 km) (22)diskvalifisert
Else StordalD/H17- (3,5km) (9)diskvalifisert
Elise Stordal AalerudD/H17- (5 km) (33)ikke startet
Odd Harald NilsenD/H17- (5 km) (33)ikke startet

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Espen WigaardD/H17- (8,5 km) (33)1.21.52+10.28
16Roar BjordalD/H17- (5 km) (33)1.04.10+20.33

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eirik Næsset RamtvedtD/H17- (8,5 km) (33)1.11.24
3Guttorm L EggeD/H17- (5 km) (33)49.34+5.57
8Audrun UtskarpenD/H17- (5 km) (33)58.22+14.45

Sarpsborg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Kajsa ChristensenN-åpen (2km) (15)27.40
0Eskil Pehrsen-LundeN-åpen (2km) (15)23.32
0Sander Ryste OddenN-åpen (2km) (15)25.32
0Jens Vonen SvaeN-åpen (2km) (15)18.50
0Selma Åsheim-EriksenN-åpen (2km) (15)27.44
2Solveig Pehrsen-LundeD/H-16 (3,5 km) (22)38.05+0.03
3Adine Blakkestad IngesenD/H-16 (8,5 km) (7)2.32.42+1.20.26
11Sigrid HaugeD/H-16 (3,5 km) (22)42.15+4.13
12Marikken ChristensenD/H-16 (3,5 km) (22)42.20+4.18
22Marie Lindløv JensenD/H17- (8,5 km) (33)1.40.36+29.12
22Marie HansenD/H17- (5 km) (33)1.07.41+24.04
22Ida Katrine Børstad ThoresenD/H17- (5 km) (33)1.07.41+24.04
23Bjørn Tore ThoresenD/H17- (8,5 km) (33)1.42.07+30.43
28Bjørn Ketil HansenD/H17- (8,5 km) (33)1.49.36+38.12
29Bjørn ÅstorpD/H17- (8,5 km) (33)1.52.01+40.37
30Wenche LindløvD/H17- (8,5 km) (33)1.58.53+47.29
31Øivind BergetD/H17- (8,5 km) (33)2.00.18+48.54
32Heidi BørstadD/H17- (8,5 km) (33)2.01.15+49.51
Jesper Vonen SvaeD/H-16 (3,5 km) (22)diskvalifisert

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Peter CarlsenD/H17- (8,5 km) (33)1.49.03+37.39

Trøsken IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Adele Øen SkålandN-åpen (2km) (15)31.07
3Ingrid Pedersen HolmskauD/H-16 (3,5 km) (22)38.06+0.04
5Mathias Pedersen HolmskauD/H-16 (5 km) (5)1.14.57+22.53
6Marte Lillegraven LangsæterD/H-16 (3,5 km) (22)38.18+0.16
7Håkon Lillegraven LangsæterD/H-16 (3,5 km) (22)38.26+0.24
7Marit Pedersen HolmskauD/H17- (3,5km) (9)1.08.57+27.40
15Arnfinn SkålandD/H17- (5 km) (33)1.04.05+20.28
30Arne SvartedalD/H17- (5 km) (33)1.45.05+1.01.28
31Ella BjerketvedtD/H17- (5 km) (33)2.00.50+1.17.13
32Bodil BerbyD/H17- (5 km) (33)2.00.54+1.17.17

Varteig OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Eline Noelia LarsenN-åpen (2km) (15)38.32
1Aleksei AlekseyonokD/H17- (13 km) (7)1.30.50
1Henrik Julian Fontes AarbuD/H-16 (8,5 km) (7)1.12.16
4Anders LundeD/H17- (13 km) (7)2.20.46+49.56
5Einar Kristian LundeD/H17- (13 km) (7)2.36.34+1.05.44
5Elsie BrenneD/H17- (3,5km) (9)48.04+6.47
13Julie BrenåsD/H-16 (3,5 km) (22)44.55+6.53
15Kjell Einar AndersenD/H17- (8,5 km) (33)1.28.44+17.20
17Børge BrenåsD/H17- (8,5 km) (33)1.31.51+20.27
18Dag BrenåsD/H17- (8,5 km) (33)1.31.58+20.34
29Per Olaf KlemsdalD/H17- (5 km) (33)1.17.23+33.46

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Lea HaugN-åpen (2km) (15)35.27
18May Bente BrurbergD/H17- (5 km) (33)1.04.48+21.11
19Vincent EijsinkD/H17- (5 km) (33)1.04.54+21.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor