Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tunevannet Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tunevannet Rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 14 oktober 2018

N-åpen (2km)

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Isa Milene BrekkeFredrikstad SK38.55
0Kajsa ChristensenSarpsborg OL27.40
0Vilma DanevadFredrikstad SK36.44
0Aron ElmiOK Moss44.19
0Lea HaugÅs-NMBU Orientering35.27
0Ivar HelgerudHalden SK1.07.30
0Elise Holm NedrebøOK Moss45.35
0Eline Noelia LarsenVarteig OL38.32
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL23.32
0Sander Ryste OddenSarpsborg OL25.32
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL18.50
0Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss24.31
0Adele Øen SkålandTrøsken IL31.07
0Hedda ØvretveitFredrikstad SK19.23
0Selma Åsheim-EriksenSarpsborg OL27.44

D/H-16 (13 km)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

D/H17- (13 km)

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksei AlekseyonokVarteig OL1.30.50
2Stian BergersenIL Tyrving1.54.48+23.58
3Iliana IlievaHalden SK2.11.59+41.09
4Anders LundeVarteig OL2.20.46+49.56
5Einar Kristian LundeVarteig OL2.36.34+1.05.44
6Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI2.36.39+1.05.49
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKdiskvalifisert

D/H-16 (8,5 km)

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL1.12.16
2Live ØstvoldHeming Orientering2.32.41+1.20.25
3Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL2.32.42+1.20.26
4Ella BerstadHeming Orientering2.32.44+1.20.28
Thomas BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Sivert PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert

D/H17- (8,5 km)

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK1.11.24
2Andrey AbadzhievOK Älgen1.11.40+0.16
3Erik Rytter JakobsenOK Moss1.12.22+0.58
4Øyvind StoksethHalden SK1.13.44+2.20
5Frank LøwengreenFredrikstad SK1.15.07+3.43
6Bodil HelgerudHalden SK1.17.05+5.41
7Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK1.17.20+5.56
8Øyvind LøkenOK Moss1.20.46+9.22
9Per SlungaardIL Tyrving1.20.48+9.24
10Espen WigaardOppsal Orientering1.21.52+10.28
11Heidi StoksethHalden SK1.22.12+10.48
12Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.22.33+11.09
13Sture OttesenIndre Østfold OK1.25.02+13.38
14Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.25.07+13.43
15Kjell Einar AndersenVarteig OL1.28.44+17.20
16Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.30.19+18.55
17Børge BrenåsVarteig OL1.31.51+20.27
18Dag BrenåsVarteig OL1.31.58+20.34
19Hallvard KorenOK Moss1.32.15+20.51
20Bjørn BakkevigHeming Orientering1.33.21+21.57
21Ove MartinsenHauketo IF1.33.41+22.17
22Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.40.36+29.12
23Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.42.07+30.43
24Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.46.24+35.00
25Pål AngvollFredrikstad SK1.46.44+35.20
26Trond HolterMåren OK1.47.43+36.19
27Peter CarlsenSturla, IF1.49.03+37.39
28Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.49.36+38.12
29Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.52.01+40.37
30Wenche LindløvSarpsborg OL1.58.53+47.29
31Øivind BergetSarpsborg OL2.00.18+48.54
32Heidi BørstadSarpsborg OL2.01.15+49.51
33Paula BerstadHeming Orientering2.07.41+56.17
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OKikke startet
Magne SætherFredrikstad SKikke startet

D/H-16 (5 km)

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Embla ØvretveitFredrikstad SK52.04
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.02.54+10.50
3Julie Sophie WoldOK Moss1.02.55+10.51
4Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.07.46+15.42
5Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.14.57+22.53
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

D/H17- (5 km)

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lone Malmgren MolstadHalden SK43.37
2Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL46.34+2.57
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK49.34+5.57
4Eldar BørsumBækkelagets SK53.26+9.49
5Willy GrønstadGimle IF54.47+11.10
6Zlatimira AbadzhievaOK Älgen57.38+14.01
7Roar MathisenOL Tønsberg og omegn57.45+14.08
8Audrun UtskarpenOslostudentenes IK58.22+14.45
9Christopher SchiveOK Moss1.00.25+16.48
10Tov Arne BondalNotodden OL1.02.50+19.13
11Roger ØstvoldHeming Orientering1.02.52+19.15
12Hasse BergstrømIL Tyrving1.03.08+19.31
13Bente LineIndre Østfold OK1.03.24+19.47
14Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.03.25+19.48
15Arnfinn SkålandTrøsken IL1.04.05+20.28
16Roar BjordalOppsal Orientering1.04.10+20.33
17Jan JansenOK Moss1.04.28+20.51
18May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.04.48+21.11
19Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.04.54+21.17
20Hanne WoldOK Moss1.04.59+21.22
21Bent GalborgenIndre Østfold OK1.06.37+23.00
22Marie HansenSarpsborg OL1.07.41+24.04
22Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL1.07.41+24.04
24Tonje HolmOK Moss1.12.31+28.54
25Anne SørumIndre Østfold OK1.13.17+29.40
26Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.13.20+29.43
27Ina BlågestadIndre Østfold OK1.13.48+30.11
28Thor PalmgrenHalden SK1.17.00+33.23
29Per Olaf KlemsdalVarteig OL1.17.23+33.46
30Arne SvartedalTrøsken IL1.45.05+1.01.28
31Ella BjerketvedtTrøsken IL2.00.50+1.17.13
32Bodil BerbyTrøsken IL2.00.54+1.17.17
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnikke startet
Tore Grønlund MoenGimle IFikke startet
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Trond WettergreenDriv ILikke startet

D/H-16 (3,5 km)

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK38.02
2Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL38.05+0.03
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL38.06+0.04
4Jenny DanevadFredrikstad SK38.11+0.09
5Syver GulbrandsenFredrikstad SK38.15+0.13
6Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL38.18+0.16
7Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL38.26+0.24
8Isak SolbergFredrikstad SK38.32+0.30
9Audun NordbyFredrikstad SK38.42+0.40
10Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK39.04+1.02
11Sigrid HaugeSarpsborg OL42.15+4.13
12Marikken ChristensenSarpsborg OL42.20+4.18
13Julie BrenåsVarteig OL44.55+6.53
14Selmer LøkenOK Moss47.53+9.51
15Anne ØstvoldHeming Orientering52.17+14.15
16Einar ØstvoldHeming Orientering52.20+14.18
17Emma Aune JakobsenOK Moss52.32+14.30
18Sofie Holm NedrebøOK Moss52.37+14.35
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Birk BreimoOK Mossdiskvalifisert
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Silja BerstadHeming Orienteringikke startet

D/H17- (3,5km)

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten BreimoOK Moss41.17
2Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK41.45+0.28
3Stian LillegårdLillomarka OL44.15+2.58
4Marianne LøkenOK Moss44.52+3.35
5Elsie BrenneVarteig OL48.04+6.47
6Viesturs KeransFredrikstad SK56.58+15.41
7Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL1.08.57+27.40
8Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.08.58+27.41
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor