Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 13-20C | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 13-20C

Fredrikstad SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Aksel SolbergN-åpen (36)24.3714.33
0Andrea HunderiN-åpen (36)18.0510.42
0Vilma DanevadN-åpen (36)21.4212.50
0Trym StrømbergN-åpen (36)28.1516.42
0Adele C.S. EdvardsenN-åpen (36)18.1710.49
0Martine HunderiN-åpen (36)25.1414.55
1Malin Husebye AamodtD -10 (3)23.5112.06
1Embla ØvretveitD 15-16 (8)30.489.48
1Emma Sofie SteinslandD 13-14 (12)26.039.54
1Runar Saur ModahlH 17-20 (2)26.467.46
1Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (9)23.337.30
1Emil Husebye AamodtH 11-12 (11)18.218.20
1Kristian Gulliksen GjoneH 13-20C (6)32.3814.50
2Isak SolbergH -10 (7)28.29+6.0214.27
2Sondre OttesenH 17-20 (2)27.05+0.197.52
3Marte Hox BrynildsenD 11-12 (15)24.58+4.3311.20
3Alexandra AngvollD 15-16 (8)33.58+3.1010.49
3Sondre StrømbergH -10 (7)28.58+6.3114.42
3Audun NordbyH 11-12 (11)25.30+7.0911.35
4Jacob Rivedal ØdegaardH 13-20C (6)38.13+5.3517.22
6Ludvik SætherH 13-14 (12)35.06+15.5313.20
7Jenny DanevadD 11-12 (15)32.13+11.4814.38
7Amalie LøkkebergD 13-14 (12)34.09+8.0612.59
8Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (8)51.38+20.5016.26
8Edvard KeransH 11-12 (11)41.12+22.5118.43
9Julie SåheimD 11-12 (15)35.44+15.1916.14
11Kaia Kjerre-LudviksenD 11-12 (15)39.56+19.3118.09
12Guro OttesenD 11-12 (15)42.13+21.4819.11
13Ingrid SteinslandD 11-12 (15)47.14+26.4921.28
15Andrine K. S. EdvardsenD 11-12 (15)59.32+39.0727.03
Matias Kjerre-LudviksenH 15-16 (9)diskvalifisert
Oliver Hagaseth MydskeH 17-20 (2)ikke startet
Sivert PoppeH 15-16 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor