Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 2
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 2 mai 2018

N-åpen

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bettina ArnesenIndre Østfold OK15.1411.43
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18.17+3.0314.03
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL20.26+5.1215.43
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.48+-3.269.04
0Una RetteraasenIndre Østfold OK13.49+-1.2510.37
0Troy Victor StoksethHalden SK16.45+1.3112.53
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11.03+-4.118.30
0Ville Emil WingstedtHalden SK7.45+-7.295.57
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

D 11-12

1 950 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK11.095.43
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11.40+0.315.58
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12.54+1.456.36
4Emma Aune JakobsenOK Moss13.56+2.477.08
5Ingrid SteinslandFredrikstad SK14.17+3.087.19
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK14.17+3.087.19
7Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL14.25+3.167.23
8Erle Elise WoldOK Moss16.00+4.518.12

D 17-

2 580 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iliana IlievaHalden SK16.596.34
2Lone MalmgrenHalden SK17.52+0.536.55
3Aurora GjølsjøOK Moss17.59+1.006.58
4Anja WingstedtHalden SK19.49+2.507.40
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19.52+2.537.42
6Hedda Raadal BjørloHalden SK20.05+3.067.47
7Karoline BjørnerødOK Moss20.33+3.347.57
8Heidi StoksethHalden SK21.11+4.128.12
9Runa Lien BackstrømHalden SK21.29+4.308.19
10Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK22.52+5.538.51
11Marie Lindløv JensenSarpsborg OL23.02+6.038.55
12Helena ÅsbergSarpsborg OL24.00+7.019.18
13Ida ThoresenSarpsborg OL28.34+11.3511.04
14Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL33.59+17.0013.10
15Reidun HansenSarpsborg OL35.27+18.2813.44
16Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK41.00+24.0115.53

D 50-

2 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche LindløvSarpsborg OL24.599.41
2Heidi BørstadSarpsborg OL30.09+5.1011.41

H 11-12

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK10.335.24
2Audun NordbyFredrikstad SK11.52+1.196.05

H 13-16C

1 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK10.295.22
2Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK13.22+2.536.51
3Elias ThoresenHalden SK23.42+13.1312.09
4Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SK36.49+26.2018.52
5Jakob ØdegaardFredrikstad SK38.59+28.3019.59

H 17-

2 580 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Göran WinbladRehns BK14.485.44
2Tore SandvikHalden SK14.56+0.085.47
3Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL14.57+0.095.47
4Henrik OttesenFredrikstad SK16.25+1.376.21
5Espen DanevadFredrikstad SK16.31+1.436.24
6Lacho IlievHalden SK17.13+2.256.40
6Henning Bratland CarlsenOK Moss17.13+2.256.40
8Eirik ImrikFredrikstad SK17.19+2.316.42
9Sondre OttesenFredrikstad SK18.05+3.177.00
9Erik Rytter JakobsenOK Moss18.05+3.177.00
11Benjamin AasenSarpsborg OL18.11+3.237.02
12Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.39+3.517.13
13Bjørn BrækkeHalden SK20.25+5.377.54
14Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK20.26+5.387.55
15Audun HoltHalden SK23.33+8.459.07
16Haakon JohannesenIndre Østfold OK25.37+10.499.55
17Pål AngvollFredrikstad SK25.42+10.549.57
18Magnus HolmskauTrøsken IL25.45+10.579.58
19Vegar ArnesenIndre Østfold OK27.07+12.1910.30
20Martin EisvangOK Moss27.22+12.3410.36
21Sindre ValsgårdIndre Østfold OK31.12+16.2412.05
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert

H 50-

2 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BrenåsVarteig OL19.307.33
Tormod JensenSarpsborg OLikke startet

D -16

2 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK21.328.20
2Embla ØvretveitFredrikstad SK21.36+0.048.22
3Marie Lien BackstrømHalden SK23.34+2.029.08
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss24.00+2.289.18
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK24.12+2.409.22
6Julie Sophie WoldOK Moss24.51+3.199.37
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK28.09+6.3710.54
8Emma Helene OlsenHalden SK28.31+6.5911.03
9Vilde RetteraasenIndre Østfold OK30.19+8.4711.45
10Julie BrenåsVarteig OL33.57+12.2513.09
11Elma Sagli GudimIndre Østfold OK36.50+15.1814.16
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet

H -16

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.257.08
2Ludvik SætherFredrikstad SK18.38+0.137.13
3Alf Kristian HelleHalden SK18.56+0.317.20
4Martin BrækkeHalden SK19.45+1.207.39
5Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL19.46+1.217.39
6Sondre LadimOK Moss20.21+1.567.53
7Jonathan EylertsenHalden SK26.04+7.3910.06
8Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL32.20+13.5512.31
Christopher LadimOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor