Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Hulder herrer

19 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Østgulen DeiszNTNUI2.10.066.42
2Yngve VoldenLøten o-lag2.13.54+3.486.54
3Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK2.28.45+18.397.40
4Dag Steinar RagvinBø OL2.31.52+21.467.50
5Sverre Bang StøengNTNUI2.57.56+47.509.11
6Andreas MeyerNOTEAM2.58.37+48.319.13
7Geir Myhr ØienRingsaker OK3.20.29+1.10.2310.21
8Frode HjorthHamar OK3.55.46+1.45.4012.10
9Frode BergersenHamar OK3.59.18+1.49.1212.21

Hulder damer

19 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Evine Westli AndersenLøten o-lag2.44.238.29
2Sofie JohanssonLøten o-lag3.01.10+16.479.21
3Ida HjorthGjø-Vard OL3.29.14+44.5110.48
4Martine SkjelsvikLillehammer OK4.33.51+1.49.2814.08
5Emma Bangstad BergersenHamar OK4.33.52+1.49.2914.08

Pyse herrer

11 930 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll1.13.326.09
2Kenneth BilstadVang OL1.13.39+0.076.10
3Marius ØieLøten o-lag1.13.52+0.206.11
4Jostein Svaland DaleVang OL1.16.46+3.146.26
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.16.58+3.266.27
6Tom BerganFet OL1.18.27+4.556.34
7Øyvind LienGjø-Vard OL1.21.40+8.086.50
8Mats LindaasElverum OK1.28.33+15.017.25
9Sigurd DæhliLøten o-lag1.28.50+15.187.26
10Pål StenbergVang OL1.29.03+15.317.27
11Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.29.17+15.457.29
12Stian OverskeidIndre Østfold OK1.31.31+17.597.40
13Marius StaffOL Toten-Troll1.31.33+18.017.40
14Jan Ola PedersenVang OL1.32.05+18.337.43
15Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.33.31+19.597.50
16Onno VerberneOL Toten-Troll1.36.15+22.438.04
17Terje WikstrømRingsaker OK1.38.36+25.048.15
18Ola BroxOL Toten-Troll1.38.49+25.178.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Ole Christian BangHamar OK1.39.25+25.538.20
20Arne RøsteRingsaker OK1.45.37+32.058.51
21Audun FingarsenElverum OK1.45.51+32.198.52
22Geir Jota BjørloHamar OK1.46.01+32.298.53
23Anders SkjesetVang OL1.46.36+33.048.56
24Tore Borchgrevink AluHamar OK1.49.16+35.449.09
25Einar LundHamar OK1.50.18+36.469.14
26Stein Arne NegårdVang OL1.51.00+37.289.18
27Harald ØstbyeElverum OK1.51.58+38.269.23
28Jarle BusterudElverum OK1.58.18+44.469.54
29Per Olav AndersenVang OL2.02.20+48.4810.15
30Olav JuliussenRingsaker OK2.02.29+48.5710.16
31Jan Axel LenndinLillehammer OK2.11.47+58.1511.02
32Tor LahlumKolbotn og Skimt OL2.26.53+1.13.2112.18
33Trond ØieLøten o-lag2.31.06+1.17.3412.39
34Hasse BergstrømIL Tyrving2.37.41+1.24.0913.13
35John HofossHadeland OL2.40.49+1.27.1713.28
36Odd Arne BlystadLøten o-lag3.00.10+1.46.3815.06
Terje GudbrandsenHamar OKbrutt
Lars LienGjø-Vard OLikke startet
Even LindaasVang OLikke startet
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

Pyse damer

11 930 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.21.356.50
2Anine LomeHamar OK1.26.42+5.077.16
3Mona LomeHamar OK1.32.07+10.327.43
4Ane BjørnsgårdLillehammer OK1.49.22+27.479.10
5Anna-Thekla TonjerElverum OK1.49.40+28.059.11
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.50.56+29.219.17
7Heidi TronbølFet OL1.58.00+36.259.53
8Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.59.39+38.0410.01
9Kristine HaugtomtHamar OK2.02.29+40.5410.16
10Vanja StaffOL Toten-Troll2.03.11+41.3610.19
11Hege SolerødGjø-Vard OL2.21.08+59.3311.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt
Eli StensliLøten o-lagbrutt
Marie VollsetÅs ILikke startet

Mini herrer

5 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein NordviElverum OK44.048.48
2Arnstein DaleOL Vallset/Stange45.04+1.009.00
3Tore JørgensenHamar OK48.45+4.419.45
4Erik HaugenRingsaker OK48.54+4.509.46
5Ludvig Bjerke-NarudHamar OK50.27+6.2310.05
6Knut WikstrømRingsaker OK50.52+6.4810.10
7Tore Gustav TomterNOTEAM53.57+9.5310.47
8Erik GrøndalenHamar OK54.05+10.0110.49
9Jan SveenRaumar Orientering54.13+10.0910.50
10Per Ivar KvammenElverum OK54.24+10.2010.52
11Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering54.57+10.5310.59
12Johnny JohansenLøten o-lag55.11+11.0711.02
13Einar StensbyLøten o-lag1.00.56+16.5212.11
14Helge StorsveenLøten o-lag1.18.22+34.1815.40
15Halstein ØdegårdLøten o-lag1.25.38+41.3417.07
Leif Martin KjosLøten o-lagdiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangeikke startet

Mini damer

5 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI42.108.26
2Ingvild GjessingVang OL42.51+0.418.34
3Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange45.05+2.559.01
4Margrete JørandliGjø-Vard OL45.09+2.599.01
5Wenche BjørnstadRingsaker OK45.25+3.159.05
6Selma TonjerNydalens SK50.18+8.0810.03
7Anne-Grete AustadRaumar Orientering50.22+8.1210.04
8Lis DæhliLøten o-lag51.29+9.1910.17
9Inger SvalandOL Vallset/Stange54.52+12.4210.58
10Stine AustadRaumar Orientering59.54+17.4411.58
11Tone Bleken RudVang OL1.01.08+18.5812.13
12Stine Sønsterud BergLøten o-lag1.01.28+19.1812.17
13Karen TomterNOTEAM1.01.48+19.3812.21
14Bente GrøndalenHamar OK1.48.02+1.05.5221.36

Mini gutt

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK42.088.25
2Even LienGjø-Vard OL42.28+0.208.29
3Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange44.57+2.498.59
4Aksel Tonjer FingarsenElverum OK53.49+11.4110.45
5Tobias Tronbøl LiumIL Koll54.15+12.0710.51

Mini jente

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henriette BergLøten o-lag53.3410.42
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag53.35+0.0110.43
3Maren HenriksenVang OL53.58+0.2410.47
4Mina Bleken RudVang OL1.00.59+7.2512.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor