Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 4
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 23 oktober 2018

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Per Dag NordkveldeH17- (23)32.59+15.18

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Ragnar HillestadH17- (23)35.40+17.59

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Dag KristensenH17- (23)26.33+8.52
13Carl Ove BergH17- (23)28.45+11.04

Porsgrunn OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Eli Marie WiigD17- (14)28.12+2.50
5Atle RemmeH17- (23)24.40+6.59
7Ole JohanssonH17- (23)26.26+8.45
11Kay JørgensenH17- (23)27.36+9.55
11Inger Marie JohanssonD17- (14)41.32+16.10
12Jiri UrvalekH17- (23)28.27+10.46
13Eli KlovningD17- (14)50.04+24.42
14Gun Inger JørgensenD17- (14)56.09+30.47
17Rolf LyeH17- (23)35.15+17.34
18Arne Næss JohnsenH17- (23)35.29+17.48
21Magne KlovningH17- (23)43.07+25.26

Senza Soeita

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10May Brith NordkveldeD17- (14)40.41+15.19

Skien OK

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gry AakreD17- (14)25.22
1Malene NysæterD11-16 (2)24.26
1Tobias LodeH-10 (3)15.02
1Gaute NysæterH11-16 (6)24.01
1Skjalg NysæterH17- (23)17.41
1June HestadD-10 (3)28.42
1Hilde Ekeberg FliidD17N- (1)24.53
2Vilde Aakre LeistadD11-16 (2)28.44+4.18
2Ingrid StrandeD17- (14)27.20+1.58
2Erik LodeH-10 (3)20.48+5.46
2Bjørn Richard KirsteH17- (23)19.28+1.47
2Mie SkifjellD-10 (3)28.45+0.03
2Kristian Ekeberg FliidH11-16 (6)30.33+6.32
3Thomas MyhreH11-16 (6)37.40+13.39
3Gisle NysæterH17- (23)20.10+2.29
3Emilie V. KnutsenD-10 (3)28.47+0.05
3Oscar DahlH-10 (3)24.17+9.15
4Sindre Flatin ErichsenH11-16 (6)39.17+15.16
4Trude NysæterD17- (14)28.25+3.03
4Tom SagaH17- (23)24.16+6.35
5Leo RollefsenH11-16 (6)55.29+31.28
5Max Jonas Gjærum WeiserH11-16 (6)55.29+31.28
5Anne SolbraaD17- (14)29.50+4.28
6Turid VongravenD17- (14)32.29+7.07
6Harald OmlandH17- (23)25.02+7.21
7Eli SæterdalD17- (14)34.02+8.40
8Jorunn Brun SagaD17- (14)36.52+11.30
8Rune LaurantsenH17- (23)26.32+8.51
9Inger-Lene FlatinD17- (14)39.54+14.32
10Eilef LandsverkH17- (23)27.27+9.46
12Vigdis SolliD17- (14)47.19+21.57
14Ådne SkifjellH17- (23)31.21+13.40
15Brede Ekeberg FliidH17- (23)32.33+14.52
20Geir HestadH17- (23)39.50+22.09
22Knut ErichsenH17- (23)44.30+26.49
Rune SolliH17- (23)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor