Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 4
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 23 oktober 2018

D11-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malene NysæterSkien OK24.26
2Vilde Aakre LeistadSkien OK28.44+4.18

D17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry AakreSkien OK25.22
2Ingrid StrandeSkien OK27.20+1.58
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL28.12+2.50
4Trude NysæterSkien OK28.25+3.03
5Anne SolbraaSkien OK29.50+4.28
6Turid VongravenSkien OK32.29+7.07
7Eli SæterdalSkien OK34.02+8.40
8Jorunn Brun SagaSkien OK36.52+11.30
9Inger-Lene FlatinSkien OK39.54+14.32
10May Brith NordkveldeSenza Soeita40.41+15.19
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL41.32+16.10
12Vigdis SolliSkien OK47.19+21.57
13Eli KlovningPorsgrunn OL50.04+24.42
14Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL56.09+30.47

H11-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK24.01
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK30.33+6.32
3Thomas MyhreSkien OK37.40+13.39
4Sindre Flatin ErichsenSkien OK39.17+15.16
5Leo RollefsenSkien OK55.29+31.28
5Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK55.29+31.28

H17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Skjalg NysæterSkien OK17.41
2Bjørn Richard KirsteSkien OK19.28+1.47
3Gisle NysæterSkien OK20.10+2.29
4Tom SagaSkien OK24.16+6.35
5Atle RemmePorsgrunn OL24.40+6.59
6Harald OmlandSkien OK25.02+7.21
7Ole JohanssonPorsgrunn OL26.26+8.45
8Rune LaurantsenSkien OK26.32+8.51
9Dag KristensenOK Skeidi26.33+8.52
10Eilef LandsverkSkien OK27.27+9.46
11Kay JørgensenPorsgrunn OL27.36+9.55
12Jiri UrvalekPorsgrunn OL28.27+10.46
13Carl Ove BergOK Skeidi28.45+11.04
14Ådne SkifjellSkien OK31.21+13.40
15Brede Ekeberg FliidSkien OK32.33+14.52
16Per Dag NordkveldeHedrum OL32.59+15.18
17Rolf LyePorsgrunn OL35.15+17.34
18Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL35.29+17.48
19Ragnar HillestadLardal OL35.40+17.59
20Geir HestadSkien OK39.50+22.09
21Magne KlovningPorsgrunn OL43.07+25.26
22Knut ErichsenSkien OK44.30+26.49
Rune SolliSkien OKdiskvalifisert

D17N-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Ekeberg FliidSkien OK24.53

H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias LodeSkien OK15.02
2Erik LodeSkien OK20.48+5.46
3Oscar DahlSkien OK24.17+9.15

D-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HestadSkien OK28.42
2Mie SkifjellSkien OK28.45+0.03
3Emilie V. KnutsenSkien OK28.47+0.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor