Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 2 oktober 2018

D11-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK22.45

D17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL21.49
2Hanna Johansson-22.40+0.51
3Gry AakreSkien OK24.07+2.18
4Eli SæterdalSkien OK25.59+4.10
5Rita RaastadSkien OK26.14+4.25
6Eli KlovningPorsgrunn OL33.58+12.09
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL35.52+14.03
8Gunn Ingeborg Kval-EngstadSkien OK37.17+15.28
9Ulrike WeiserSkien OK46.47+24.58
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kristil KristensenOK Skeididiskvalifisert
Trude NysæterSkien OKdiskvalifisert

H11-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Christoffer BorgIL Koll16.11
2Gaute NysæterSkien OK22.17+6.06
3Oscar BenguiguiIL Koll36.35+20.24
4Noah BenguiguiIL Koll36.41+20.30
5Leo RollefsenSkien OK40.45+24.34
5Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK40.45+24.34
7Thomas MyhreSkien OK50.34+34.23
Christian Fredrik BorgIL Kolldiskvalifisert

H17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode NysæterSkien OK15.22
2Espen RaastadSkien OK18.53+3.31
3Jon SkriubakkenPorsgrunn OL19.29+4.07
4Tom SagaSkien OK19.30+4.08
5Ole JohanssonPorsgrunn OL21.58+6.36
6Brede Ekeberg FliidSkien OK22.05+6.43
7Ragnar HillestadLardal OL22.21+6.59
8Ådne SkifjellSkien OK24.31+9.09
9Erik BorgIL Koll24.53+9.31
10Kay JørgensenPorsgrunn OL25.04+9.42
11Morten AndresenOK Skeidi25.34+10.12
12Sigurd HoltskogSkien OK25.49+10.27
13Magne KlovningPorsgrunn OL29.16+13.54
14Rolf LyePorsgrunn OL30.19+14.57
15Carl Ove BergOK Skeidi30.46+15.24
Eivind RalleSandnes ILaktiv
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert
Harald OmlandSkien OKdiskvalifisert
Antanas JureviciusPorsgrunn OLdiskvalifisert

D17N-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LodeSkien OK17.41
2Hilde Ekeberg FliidSkien OK36.28+18.47
3Liv Mari OppebøenSkien OK40.38+22.57
Olaug F. JohansenSkien OKaktiv

H11-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Ekeberg FliidSkien OK9.59
2 FredrikSkien OK23.04+13.05

H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik LodeSkien OK17.42
2Arvid RugsetSkien OK23.12+5.30
Tobias LodeSkien OKdiskvalifisert

D-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK12.41
2Emilie Venheim KnutsenSkien OK27.49+15.08
3Mie SkifjellSkien OK27.51+15.10
4June HestadSkien OK28.06+15.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor