Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skiensmila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Elling AakreHalvmila (44)1.05.25+10.2711.34

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Per Chr. HagenHalvmila (44)1.02.00+7.0210.58
23Øyvind StørenHalvmila (44)1.04.34+9.3611.25
Bjørn SteenHalvmila (44)diskvalifisert

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Richard Zeiner-GundersenH 50- (8)2.01.12+30.5612.14

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Henrik R HoltH -16 (5)1.59.07+31.2812.01
25Kari Reppesgård HoltHalvmila (44)1.05.31+10.3311.35
39Kristin JohanssonHalvmila (44)2.29.53+1.34.5526.31

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Morten HamreH 50- (8)1.58.55+28.3912.00
5Henrik StoremyrH -16 (5)2.17.47+50.0813.55

Kristiansand OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anders Bjørningstad KristoffersenH 17- (18)ikke startet

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jørgen FrøydH 17- (18)1.31.00+6.399.11
16Einar DrengHalvmila (44)1.01.01+6.0310.47
34Randi Kristin NærumHalvmila (44)1.18.53+23.5513.57

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Trine Marit Justad RaaenHalvmila (44)1.02.51+7.5311.07

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sveinung RekaaHalvmila (44)56.41+1.4310.01
31Hugo A. ChristensenHalvmila (44)1.15.07+20.0913.17

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Roy GjerdingHalvmila (44)1.15.40+20.4213.23

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge GisholtH 50- (8)1.30.169.07
3Arve GlittumH 50- (8)1.31.59+1.439.17
9Erling GrammeltvedtH 17- (18)1.35.21+11.009.37

OL Tønsberg og omegn

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Oliver ØstbyH -16 (5)ikke startet

Porsgrunn OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Une HoltermannD -16 (2)2.06.2612.46
1Anine Kjørholt LieD -16 (2)2.06.2612.46
1Tobias MathisenH -16 (5)1.27.398.51
2Hilde VassendD 50- (2)2.14.54+8.4913.37
2Halvard KornmoH -16 (5)1.42.20+14.4110.20
2Rasmus MathisenH 17- (18)1.27.36+3.158.50
2Knut Wiig MathisenH 50- (8)1.30.29+0.139.08
3Håkon KornmoH 17- (18)1.30.27+6.069.08
5Dag AusenH 17- (18)1.30.57+6.369.11
7Jon SkriubakkenH 50- (8)2.28.29+58.1314.59
9Hanne VassendHalvmila (44)58.17+3.1910.18
10Magne Wiig MathisenH 17- (18)1.35.57+11.369.41
11Hans-Petter EikedalenH 17- (18)1.45.18+20.5710.38
12Elise AusenHalvmila (44)59.05+4.0710.27
13Hilde Kristine RosenvoldHalvmila (44)59.16+4.1810.29
13Alexander StoremyrH 17- (18)2.02.46+38.2512.24
14Lars Ole ThunoldH 17- (18)2.05.18+40.5712.39
15Atle RemmeHalvmila (44)1.00.36+5.3810.43
16Håvard SkriubakkenH 17- (18)2.28.25+1.04.0414.59
17Kay JørgensenHalvmila (44)1.01.30+6.3210.53
21Anders L. RosenvoldHalvmila (44)1.02.12+7.1411.00
27Jakob KløverødHalvmila (44)1.06.58+12.0011.51
28Eli Marie WiigHalvmila (44)1.09.38+14.4012.19
29Jiri UrvalekHalvmila (44)1.10.00+15.0212.23
30Thomas BrodinHalvmila (44)1.10.34+15.3612.29
37Rolf LyeHalvmila (44)1.23.50+28.5214.50
40Inger Marie JohanssonHalvmila (44)2.30.02+1.35.0426.33
Magnus BrodinHalvmila (44)diskvalifisert
Ole JohanssonHalvmila (44)diskvalifisert
Bjørn LieH 17- (18)diskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldHalvmila (44)ikke startet

Sentrum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Felix R. HyllesethH -16 (5)2.13.53+46.1413.31
15Knut Harald HyllesethH 17- (18)2.13.55+49.3413.31

Skien OK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gry AakreHalvmila (44)54.589.43
1Grete S B HoviD 50- (2)2.06.0512.44
1Skjalg NysæterH 17- (18)1.24.218.31
2Gaute NysæterHalvmila (44)55.09+0.119.45
4Kristian Ekeberg FliidHalvmila (44)57.00+2.0210.05
4Eirik LarsenH 17- (18)1.30.50+6.299.10
6Hanna NysæterHalvmila (44)57.32+2.3410.10
6Harald HoviH 50- (8)2.06.17+36.0112.45
7Per FuruheimHalvmila (44)57.42+2.4410.12
7Frode NysæterH 17- (18)1.33.31+9.109.26
8Gisle NysæterH 17- (18)1.35.13+10.529.37
8Gunnar MosevollH 50- (8)3.44.20+2.14.0422.39
10Vilde Aakre LeistadHalvmila (44)58.42+3.4410.23
11Silje Borge HoviHalvmila (44)59.00+4.0210.26
12Kjetil DahlH 17- (18)1.49.41+25.2011.04
14Harald OmlandHalvmila (44)1.00.26+5.2810.41Last ned GPS-spor i gpx-format
17Ådne SkifjellH 17- (18)3.05.22+1.41.0118.43
18Bjørn Richard KirsteHalvmila (44)1.01.31+6.3310.53
19Ingrid StrandeHalvmila (44)1.01.51+6.5310.56
26Thomas MyhreHalvmila (44)1.05.50+10.5211.39
35Jorunn Brun SagaHalvmila (44)1.19.46+24.4814.07
36Tom SagaHalvmila (44)1.19.51+24.5314.07
38Eli SæterdalHalvmila (44)1.31.47+36.4916.14
Brede Ekeberg FliidHalvmila (44)diskvalifisert
David SolliH 17- (18)ikke startet

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Magnus SigurdssonHalvmila (44)57.04+2.0610.06
8Sigurdur Freyr SigurdssonHalvmila (44)58.01+3.0310.16
33Ove Gunnar JacobsenHalvmila (44)1.15.55+20.5713.26
Runar KittilsenHalvmila (44)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor