Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skiensmila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Klasser: Visa alla | Halvmila | D -16 | D 17- | D 50- | H -16 | H 17- | H 50-

Halvmila

5 650 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Gry AakreSkien OK54.58
2Gaute NysæterSkien OK55.09+0.11
3Sveinung RekaaNotodden OL56.41+1.43
4Kristian Ekeberg FliidSkien OK57.00+2.02
5Magnus SigurdssonStokke IL57.04+2.06
6Hanna NysæterSkien OK57.32+2.34
7Per FuruheimSkien OK57.42+2.44
8Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL58.01+3.03
9Hanne VassendPorsgrunn OL58.17+3.19
10Vilde Aakre LeistadSkien OK58.42+3.44
11Silje Borge HoviSkien OK59.00+4.02
12Elise AusenPorsgrunn OL59.05+4.07
13Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59.16+4.18
14Harald OmlandSkien OK1.00.26+5.28Last ned GPS-spor i gpx-format
15Atle RemmePorsgrunn OL1.00.36+5.38
16Einar DrengLarvik OK1.01.01+6.03
17Kay JørgensenPorsgrunn OL1.01.30+6.32
18Bjørn Richard KirsteSkien OK1.01.31+6.33
19Ingrid StrandeSkien OK1.01.51+6.53
20Per Chr. HagenBø OL1.02.00+7.02
21Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.02.12+7.14
22Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.02.51+7.53
23Øyvind StørenBø OL1.04.34+9.36
24Elling AakreAndebu IL1.05.25+10.27
25Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.05.31+10.33
26Thomas MyhreSkien OK1.05.50+10.52
27Jakob KløverødPorsgrunn OL1.06.58+12.00
28Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.09.38+14.40
29Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.10.00+15.02
30Thomas BrodinPorsgrunn OL1.10.34+15.36
31Hugo A. ChristensenNotodden OL1.15.07+20.09
32Roy GjerdingOK Moss1.15.40+20.42
33Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.15.55+20.57
34Randi Kristin NærumLarvik OK1.18.53+23.55
35Jorunn Brun SagaSkien OK1.19.46+24.48
36Tom SagaSkien OK1.19.51+24.53
37Rolf LyePorsgrunn OL1.23.50+28.52
38Eli SæterdalSkien OK1.31.47+36.49
39Kristin JohanssonHedrum OL2.29.53+1.34.55
40Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL2.30.02+1.35.04
Magnus BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Bjørn SteenBø OLdiskvalifisert
Runar KittilsenStokke ILikke startet
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor