Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skiensmila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Halvmila

5 650 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK54.589.43
2Gaute NysæterSkien OK55.09+0.119.45
3Sveinung RekaaNotodden OL56.41+1.4310.01
4Kristian Ekeberg FliidSkien OK57.00+2.0210.05
5Magnus SigurdssonStokke IL57.04+2.0610.06
6Hanna NysæterSkien OK57.32+2.3410.10
7Per FuruheimSkien OK57.42+2.4410.12
8Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL58.01+3.0310.16
9Hanne VassendPorsgrunn OL58.17+3.1910.18
10Vilde Aakre LeistadSkien OK58.42+3.4410.23
11Silje Borge HoviSkien OK59.00+4.0210.26
12Elise AusenPorsgrunn OL59.05+4.0710.27
13Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59.16+4.1810.29
14Harald OmlandSkien OK1.00.26+5.2810.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Atle RemmePorsgrunn OL1.00.36+5.3810.43
16Einar DrengLarvik OK1.01.01+6.0310.47
17Kay JørgensenPorsgrunn OL1.01.30+6.3210.53
18Bjørn Richard KirsteSkien OK1.01.31+6.3310.53
19Ingrid StrandeSkien OK1.01.51+6.5310.56
20Per Chr. HagenBø OL1.02.00+7.0210.58
21Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.02.12+7.1411.00
22Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.02.51+7.5311.07
23Øyvind StørenBø OL1.04.34+9.3611.25
24Elling AakreAndebu IL1.05.25+10.2711.34
25Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.05.31+10.3311.35
26Thomas MyhreSkien OK1.05.50+10.5211.39
27Jakob KløverødPorsgrunn OL1.06.58+12.0011.51
28Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.09.38+14.4012.19
29Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.10.00+15.0212.23
30Thomas BrodinPorsgrunn OL1.10.34+15.3612.29
31Hugo A. ChristensenNotodden OL1.15.07+20.0913.17
32Roy GjerdingOK Moss1.15.40+20.4213.23
33Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.15.55+20.5713.26
34Randi Kristin NærumLarvik OK1.18.53+23.5513.57
35Jorunn Brun SagaSkien OK1.19.46+24.4814.07
36Tom SagaSkien OK1.19.51+24.5314.07
37Rolf LyePorsgrunn OL1.23.50+28.5214.50
38Eli SæterdalSkien OK1.31.47+36.4916.14
39Kristin JohanssonHedrum OL2.29.53+1.34.5526.31
40Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL2.30.02+1.35.0426.33
Magnus BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Bjørn SteenBø OLdiskvalifisert
Runar KittilsenStokke ILikke startet
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLikke startet

D -16

9 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL2.06.2612.46
1Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2.06.2612.46

D 50-

9 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK2.06.0512.44
2Hilde VassendPorsgrunn OL2.14.54+8.4913.37

H -16

9 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL1.27.398.51
2Halvard KornmoPorsgrunn OL1.42.20+14.4110.20
3Henrik R HoltHedrum OL1.59.07+31.2812.01
4Felix R. HyllesethSentrum OK2.13.53+46.1413.31
5Henrik StoremyrIL Hauken2.17.47+50.0813.55
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnikke startet

H 17-

9 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Skjalg NysæterSkien OK1.24.218.31
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.27.36+3.158.50
3Håkon KornmoPorsgrunn OL1.30.27+6.069.08
4Eirik LarsenSkien OK1.30.50+6.299.10
5Dag AusenPorsgrunn OL1.30.57+6.369.11
6Jørgen FrøydLarvik OK1.31.00+6.399.11
7Frode NysæterSkien OK1.33.31+9.109.26
8Gisle NysæterSkien OK1.35.13+10.529.37
9Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.35.21+11.009.37
10Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.35.57+11.369.41
11Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.45.18+20.5710.38
12Kjetil DahlSkien OK1.49.41+25.2011.04
13Alexander StoremyrPorsgrunn OL2.02.46+38.2512.24
14Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2.05.18+40.5712.39
15Knut Harald HyllesethSentrum OK2.13.55+49.3413.31
16Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL2.28.25+1.04.0414.59
17Ådne SkifjellSkien OK3.05.22+1.41.0118.43
Bjørn LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OKikke startet
David SolliSkien OKikke startet

H 50-

9 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi1.30.169.07
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.30.29+0.139.08
3Arve GlittumOK Skeidi1.31.59+1.439.17
4Morten HamreIL Hauken1.58.55+28.3912.00
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.01.12+30.5612.14
6Harald HoviSkien OK2.06.17+36.0112.45
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL2.28.29+58.1314.59
8Gunnar MosevollSkien OK3.44.20+2.14.0422.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor