Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarløpet
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 26 mai 2018

N-åpen

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emilie Venheim KnutsenSkien OK37.3720.33
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn28.5215.46
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLbrutt
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D -10

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mie SkifjellSkien OK52.0219.03
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK51.1818.47
0June HestadSkien OK49.2618.06

D 11-12

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK30.0010.59
2Vilde Aakre LeistadSkien OK35.40+5.4013.03
3Pernille ZagarLarvik OK36.27+6.2713.21
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D 13-14

2 860 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SandvenNotodden OL25.058.46
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn28.00+2.559.47
3Anne BeitdokkenPorsgrunn OL41.40+16.3514.34
4Iril RingheimLarvik OK41.58+16.5314.40
5Ingeborg HovdejordNotodden OL45.33+20.2815.55
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn47.36+22.3116.38

D 13-16C

2 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linn StrømSandefjord OKbrutt

D 15-16

3 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL29.169.17
2Une HoltermannPorsgrunn OL31.34+2.1810.01
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL35.48+6.3211.21
4Mina SchjervenLardal OL38.17+9.0112.09
5Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn43.04+13.4813.40
6Ingrid MobråthenBotne SK43.43+14.2713.52
7Emilie JohansenSandefjord OK45.49+16.3314.32
8Eline SchjervenLardal OL49.51+20.3515.49
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK55.24+26.0817.35
10Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL55.29+26.1317.36
11Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.02.46+33.3019.55
12Lise StrømSandefjord OK1.38.25+1.09.0931.14

D 17-B

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berg GjølbergLarvik OK58.2420.25
2Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1.19.56+21.3227.56

D 17-C

2 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingunn GåsoddenSkien OKdiskvalifisert

D 17-20

4 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna NysæterSkien OK49.1912.12
2Linn Mei WaalerMåren OK55.46+6.2713.48
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnbrutt

D 40-

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry AakreSkien OK46.5814.54
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.00.01+13.0319.03

D 45-

3 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SandvenNotodden OL35.2211.13
2Sara MathisenPorsgrunn OL36.58+1.3611.44
3Mai Britt BjørkSandefjord OK40.57+5.3513.00
4Åse NysæterSkien OK47.00+11.3814.55
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL55.42+20.2017.40
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D 50-

3 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK37.3011.54
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL47.48+10.1815.10
3Astrid BrevikStokke IL1.00.49+23.1919.18

D 60-

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HerumOK Skeidi29.1413.10

D 65-

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK26.3411.58
2Elisabeth RødAndebu IL44.35+18.0120.04
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL53.04+26.3023.54

D 70-

2 220 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd LangsethLarvik OK38.2617.18
2Astrid LundeDrangedal OL44.27+6.0120.01
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL49.00+10.3422.04
4Eli KlovningPorsgrunn OL52.55+14.2923.50
5Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.08.54+30.2831.02
Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert

D 80-

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi51.3023.11

H 11-12

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK27.2510.02
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK38.06+10.4113.57
Ole Magnus StoremyrIL Haukendiskvalifisert
Tollef TjentlandLardal OLikke startet

H 11-12N

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leo RollefsenSkien OK28.1015.23
2Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK28.38+0.2815.38

H 13-14

2 860 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK26.119.09
2Gabriel GjoneSandefjord OK28.34+2.239.59
3Benjamin GjoneSandefjord OK30.14+4.0310.34
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL30.24+4.1310.37
5Magnus BrodinPorsgrunn OL34.29+8.1812.03
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36.18+10.0712.41
7Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn43.30+17.1915.12
8Hallvard TjentlandLardal OL47.41+21.3016.40
9Theodor BjørkSandefjord OK1.10.16+44.0524.34
Erik ZagarLarvik OKikke startet
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet

H 15-16

4 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK34.088.26
2Tobias MathisenPorsgrunn OL34.39+0.318.34
3Viljan van RaaijHedrum OL36.12+2.048.57
4Iver RingheimLarvik OK41.25+7.1710.15
5Åsmund SlokvikNotodden OL43.25+9.1710.44
6Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn45.51+11.4311.20
7Henrik R HoltHedrum OL45.57+11.4911.22
8Snorre SlokvikNotodden OL50.21+16.1312.27
9Jonas EikåsSandefjord OK52.29+18.2112.59
10Halvard KornmoPorsgrunn OL55.33+21.2513.45
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL58.08+24.0014.23
12Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn59.09+25.0114.38
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 15-16B

2 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin AusenPorsgrunn OL42.4414.56

H 17-B

2 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AndresenOK Skeidi42.4014.55
2Kent Morgan StoremyrIL Hauken58.08+15.2820.19
David SolliSkien OKdiskvalifisert

H 17-C

2 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn28.1210.19
2Børre GrovanOL Tønsberg og omegn36.14+8.0213.16
3Arnfinn SørumSkien OK59.53+31.4121.56
Knut ErichsenSkien OKdiskvalifisert

H 21-

4 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Steinar RagvinBø OL33.457.58
2Jørgen FrøydLarvik OK40.56+7.119.40

H 40-

4 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL39.229.18
2Thomas BrodinPorsgrunn OL55.07+15.4513.01
3Jesper FlogstadIL Hauken55.14+15.5213.03

H 45-

4 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK37.038.45
2Dag AusenPorsgrunn OL38.53+1.509.11
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.55+2.529.26
4Steinar LandeBø OL40.01+2.589.27
5Trond EvensenOL Tønsberg og omegn47.48+10.4511.18
6Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn51.00+13.5712.03
7Jens TjentlandLardal OL1.00.26+23.2314.17
8Bjørn LiePorsgrunn OL1.12.46+35.4317.12
Gisle NysæterSkien OKdiskvalifisert
Jostein MehammerPorsgrunn OLbrutt

H 50-

4 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldPorsgrunn OL38.279.31
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK43.41+5.1410.48
3Bjørn Richard KirsteSkien OK44.45+6.1811.04
4Dag Terje RøenSamnanger IL1.03.54+25.2715.49
5Inge RingheimLarvik OK1.05.37+27.1016.14
Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Øyvind FlaattenOK Skeidiikke startet

H 55-

4 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald OmlandSkien OK1.03.0415.36

H 60-

3 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF33.0410.29
2Rune LaurantsenSkien OK38.12+5.0812.07
3Morten AaltvedtPorsgrunn OL40.25+7.2112.49
4Roy GjerdingOK Moss47.19+14.1515.01

H 65-

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Chr. HagenBø OL38.1312.07
2Sveinung RekaaNotodden OL38.36+0.2312.15
3Ole JohanssonPorsgrunn OL39.02+0.4912.23
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL42.29+4.1613.29
5Elling AakreAndebu IL44.35+6.2214.09
6Martin NaufHedrum OL47.08+8.5514.57
7Dag KristensenOK Skeidi1.04.04+25.5120.20
Hugo A. ChristensenNotodden OLdiskvalifisert

H 70-

2 220 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL23.2710.33
2Kay JørgensenPorsgrunn OL26.35+3.0811.58
3Rolf GjølbergLarvik OK26.56+3.2912.07
4Jakob KløverødPorsgrunn OL27.40+4.1312.27
5Ragnar HillestadLardal OL29.09+5.4213.07
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK29.53+6.2613.27
7Hallvard MyrvollBø OL32.05+8.3814.27
8Lars Martin GjeinStokke IL34.04+10.3715.20
9Kjell DolvaSkien OK38.38+15.1117.24
10Carl Ove BergOK Skeidi40.28+17.0118.13
Arne LandeBø OLbrutt

H 75-

2 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd AureDrangedal OL30.0013.30
2Magne KlovningPorsgrunn OL33.32+3.3215.06
3Ronald BjervaDrangedal OL34.57+4.5715.44
4Anton LommeHedrum OL53.39+23.3924.09
5Egil RonæssPorsgrunn OL57.27+27.2725.52

H 80-

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL38.3417.22

Direkte A

4 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Aarstrand KirsteSkien OK39.399.48
2Jo Børre EikåsSandefjord OK47.57+8.1811.52
3Julie BerteigFossum IF49.49+10.1012.19
4Matias KlingsholmDagens Næringsliv1.48.05+1.08.2626.45

Direkte B

2 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne SkifjellSkien OK33.3811.45
2Sigurd HoltskogSkien OK45.00+11.2215.44
3Inger-Lene FlatinSkien OK1.08.45+35.0724.02
4Vigdis SolliSkien OK1.46.57+1.13.1937.23
Geir HestadSkien OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor