Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skien City Race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skien City Race
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 1 mai 2018

N-åpen

2 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elvira DalseggSkien OK27.5512.14
Alexander DybvikStokke IL34.1114.59
Stian LillegårdLillomarka OL23.0710.08
Adal OhnaSkien OK27.5412.14
Albert Gjærum WeiserSkien OK32.3014.15

D -10

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
June HestadSkien OK33.3714.44
Mie SkifjellSkien OK30.3913.26

D 11-12

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK31.4712.13
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL44.52+13.0517.15
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet

D -12N

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK19.198.28

D 13-14

3 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn26.177.31

D 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL28.1210.50
2Silje HagenDrangedal OL28.29+0.1710.57

D 13-16N

2 280 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nea Ekre DalseggSkien OKikke startet

D 15-16

4 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL33.057.56
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL36.26+3.218.44

D 17-

6 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe GløersenBækkelagets SK40.406.45
2Ella Arentz HagenSandefjord OK46.26+5.467.42
3Hanne VassendPorsgrunn OL46.29+5.497.43
4Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK51.53+11.138.37
5Hanna NysæterSkien OK56.14+15.349.20
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert

D 17-C

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn27.0710.25
2Ingunn GåsoddenSkien OK27.52+0.4510.43
3Ulrike WeiserSkien OK29.18+2.1111.16
4Gro HagenDrangedal OL30.18+3.1111.39
5Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL36.51+9.4414.10
6Kristin JohanssonHedrum OL37.38+10.3114.28
7Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL46.04+18.5717.43
8Lill BirkelundPorsgrunn OL51.37+24.3019.51
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Inger-Lene FlatinSkien OKikke startet

D 17-N

2 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Brith NordkveldeHedrum OL38.3613.13

D 40-

4 170 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK32.397.49
2Annette Cecilie ArentzSandefjord OK33.51+1.128.07
3Mai Britt BjørkSandefjord OK36.36+3.578.46
4Åse NysæterSkien OK41.14+8.359.53
5Tone Sølie LysnesHedrum OL42.37+9.5810.13
6Siv WiersdalenPorsgrunn OL44.12+11.3310.35
7Elin BordøyHedrum OL48.54+16.1511.43
Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

D 50-

4 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL34.528.21
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL37.18+2.268.56
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL44.25+9.3310.39
Ida Vår DirdalLarvik OKikke startet

D 60-

3 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK35.2110.07
2Elisabeth RødAndebu IL46.41+11.2013.22
3Tonny LindquistOK Skeidi49.46+14.2514.15
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL53.47+18.2615.24

D 70-

3 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL49.2414.09
2Astrid LundeDrangedal OL49.47+0.2314.15
3Gerd LangsethLarvik OK1.03.36+14.1218.13
4Hjørdis ØvreåsBotne SK1.05.00+15.3618.37

D 80-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi46.0717.44

H 11-12

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK22.428.43
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK28.00+5.1810.46
3Ludvig SkramdalHedrum OL29.17+6.3511.15
4Sindre Flatin ErichsenSkien OK33.16+10.3412.47
5Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK40.55+18.1315.44
6Jens G. DybvikStokke IL43.46+21.0416.50
7Ole Magnus StoremyrIL Hauken53.14+30.3220.28
Leo RollefsenSkien OKikke startet

H -12N

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas MyhreSkien OK20.419.04
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OLikke startet

H 13-14

3 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK28.238.07
2Magnus BrodinPorsgrunn OL29.46+1.238.31
3Benjamin GjoneSandefjord OK31.09+2.468.55
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.50+4.279.24
5Gabriel GjoneSandefjord OK33.56+5.339.43
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken38.00+9.3710.53
7Martin DybvikStokke IL44.43+16.2012.48
Adrian HagenPorsgrunn OLikke startet

H 15-16

6 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL41.336.54
2Iver RingheimLarvik OK44.29+2.567.23
3Halvard KornmoPorsgrunn OL45.35+4.027.34
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL50.18+8.458.21
Cornelius BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

H 17-

7 890 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias GløersenBækkelagets SK47.135.59
2Sindre R HoltHedrum OL47.53+0.406.04
3Skjalg NysæterSkien OK49.54+2.416.19
4Runar Torpe LienPorsgrunn OL50.19+3.066.22
5Trym B IslandOL Tønsberg og omegn51.13+4.006.29
6Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL54.50+7.376.56
7Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn56.19+9.067.08
8Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.05.23+18.108.17
9Jon Are MyhrerNotodden OL1.06.16+19.038.23
10Ludvig JohnsenHedrum OL1.10.38+23.258.57
11Børge NordliPorsgrunn OL1.16.23+29.109.40
12David SolliSkien OK1.42.22+55.0912.58
Martin AskeAndebu ILdiskvalifisert
Tobias SolliSkien OKdiskvalifisert
Mikkel Wergeland AasSkien OKbrutt
Ole FlaattenOK Skeidiikke startet
Anders VisterNydalens SKikke startet

H 17-C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn23.469.08
2Per Dag NordkveldeHedrum OL27.25+3.3910.32
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

H 17-N

2 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF23.508.09

H 40-

7 890 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK50.516.26
2Thore KornmoPorsgrunn OL52.55+2.046.42
3Lars Erik GjeinFossum IF54.41+3.506.55
4Robert FredriksenNotodden OL57.34+6.437.17
5Thomas BrodinPorsgrunn OL1.08.13+17.228.38
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.09.11+18.208.46
7Sigurd HoltskogSkien OK1.12.02+21.119.07
8Ådne SkifjellSkien OK1.14.33+23.429.26
9Geir HestadSkien OK1.19.10+28.1910.02
10Brede Ekeberg FliidSkien OK1.20.11+29.2010.09
11Jørn LangerudPorsgrunn OL1.21.57+31.0610.23
Espen JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
Frode NysæterSkien OKdiskvalifisert
Gisle NysæterSkien OKikke startet
Kent Morgan StoremyrIL Haukenikke startet

H 50-

6 020 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi40.166.41
2Øyvind FlaattenOK Skeidi43.39+3.237.15
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK45.44+5.287.35
4Jon SkriubakkenPorsgrunn OL47.50+7.347.56
5Roger LysnesHedrum OL49.15+8.598.10
6Jan GatevoldPorsgrunn OL50.21+10.058.21
7Bjørn PollandOK Skeidi52.16+12.008.40
8Jørn MyrlandNotodden OL52.43+12.278.45
9Harald OmlandSkien OK57.16+17.009.30
Oluf BøckmanKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

4 170 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole JohanssonPorsgrunn OL37.238.57
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL37.44+0.219.02
3Atle RemmePorsgrunn OL37.57+0.349.06
4Dag KristensenOK Skeidi38.29+1.069.13
5Elling AakreAndebu IL42.18+4.5510.08
6Ragnar Niemi BergStokke IL44.23+7.0010.38
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL51.58+14.3512.27
8Paul SkjakerHadeland OL55.16+17.5313.15
Rune LaurantsenSkien OKdiskvalifisert
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert

H 70-

3 490 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL33.029.27
2Carl Ove BergOK Skeidi36.31+3.2910.27
3Kay JørgensenPorsgrunn OL38.14+5.1210.57
4Per Øystein AndersenLarvik OK38.22+5.2010.59
5Rolf GjølbergLarvik OK38.38+5.3611.04
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn40.15+7.1311.31
7Bjørn Helge CeebergHedrum OL43.16+10.1412.23
8Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn45.02+12.0012.54
9Magne KlovningPorsgrunn OL45.43+12.4113.05
10Odd AureDrangedal OL46.42+13.4013.22
11Rolf LyePorsgrunn OL46.58+13.5613.27
12Anton LommeHedrum OL49.35+16.3314.12
Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert
Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK32.2712.28
Tormod HøimyrSturla, IFdiskvalifisert
Per KristensenOK Skeidiikke startet

Direkte N

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole JonsjordNOTEAMdiskvalifisert

Direkte B

3 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL32.089.12
Marie Wiig BøenPorsgrunn OLdiskvalifisert

Direkte A

6 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne LarsenPorsgrunn OL1.05.4510.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor