Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 15 juni 2018

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Amalie KvernsmyrD 13-14 (57)20.54+7.199.45
Emilie JahreD 15-16 (58)diskvalifisert

Asker Skiklubb

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jakob EidN-Herrer (1)13.428.40
3Mikael BirkelundH 13-14 (52)14.09+0.256.07
6Tarje EspelinH 13-14 (52)14.31+0.476.17
8Felix FinsrudH 15-16 (58)15.02+1.005.57
11Nora Christine HansenD 13-14 (57)14.37+1.026.49
13Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (57)14.56+1.216.58
19Sondre YtterbøH 15-16 (58)15.58+1.566.20
24Simen Aure SkogedalH 15-16 (58)16.25+2.236.30
29Martha WisløffD 13-14 (57)18.15+4.408.31
30Maren Aure SkogedalD 13-14 (57)18.37+5.028.41
35Sara MartiniD 13-14 (57)19.31+5.569.07
35Emil Ruud FossheimH 13-14 (52)21.12+7.289.10
42Ane Kristine EidD 13-14 (57)21.59+8.2410.16
43Karin Halsaa DolvenD 13-14 (57)23.36+10.0111.01
45Anette Jauhojärvi MarkussenD 13-14 (57)26.52+13.1712.33
46Hedda Sofie RiddervoldD 13-14 (57)28.48+15.1313.27
Jonas MyhrH 15-16 (58)diskvalifisert
Jakob Backer-TellnesH 13-14 (52)ikke startet
Mathias EidN-Herrer (1)ikke startet

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ingrid MobråthenD 15-16 (58)15.47+3.326.51

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (58)15.19+1.176.04
30Mats LindaasH 15-16 (58)17.29+3.276.56
Gaute LindaasH 15-16 (58)ikke startet

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (58)15.48+3.336.52
24Julie BerntzenD 15-16 (58)16.05+3.506.59

Fossum IF

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Philip Lehmann RomørenH 13-14 (52)13.445.56
3Sondre Zahl HagenH 15-16 (58)14.16+0.145.39
10Erlend BørliH 15-16 (58)15.15+1.136.03
14Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (57)15.03+1.287.01
15Kathinka Zahl HagenD 13-14 (57)15.27+1.527.13
17Sindre Vie StrislandH 13-14 (52)15.38+1.546.46
19Signe HoloD 13-14 (57)16.15+2.407.35
19Oliver NilsenH 13-14 (52)15.49+2.056.50
26Johanne Rognerud BøeD 15-16 (58)16.15+4.007.03
27Mari BrendeD 15-16 (58)16.16+4.017.04
28Ragnhild Blom-HagenD 13-14 (57)17.57+4.228.23
36Gustav Andresen SkotteH 15-16 (58)18.42+4.407.25
37Tuva HøyerD 13-14 (57)19.33+5.589.08
39Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (58)17.52+5.377.46
39Birk Felland SætnanH 15-16 (58)19.36+5.347.46
40Selma Tørudbakken JendalD 15-16 (58)18.08+5.537.53
45Halvor Kvaase-WensaasH 13-14 (52)39.16+25.3216.59
Eirik Vie StrislandH 13-14 (52)diskvalifisert
Marius BakkeH 15-16 (58)diskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (58)diskvalifisert
Mikkel KatlaH 15-16 (58)diskvalifisert
Henrik WoldeneH 15-16 (58)diskvalifisert
Torbjørn Blom-hagenH 17- (6)ikke startet

Fredrikstad SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Amalie LøkkebergD 13-14 (57)13.356.20
3Emma Sofie SteinslandD 13-14 (57)13.47+0.126.26
7Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (58)14.52+0.505.53
20Ludvik SætherH 13-14 (52)16.22+2.387.05
29Sivert PoppeH 15-16 (58)17.00+2.586.44
37Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (58)17.43+5.287.42
41Thomas BlomkvistH 15-16 (58)20.49+6.478.15
48Alexandra AngvollD 15-16 (58)28.10+15.5512.14
Matias Kjerre-LudviksenH 15-16 (58)diskvalifisert
Embla ØvretveitD 15-16 (58)ikke startet
Mikkel Hurrød-NilsenH 13-14 (52)ikke startet
Jacob Rivedal ØdegaardH 13-14 (52)ikke startet
Kristian Gulliksen GjoneH 15-16 (58)ikke startet
Pål AngvollH 17- (6)ikke startet

Gjø-Vard OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Torbjørn KravdalH 17- (6)16.58+2.346.43
5Lars LienH 13-14 (52)14.30+0.466.16
10Emma Visted-HansenD 13-14 (57)14.33+0.586.47
12Annar Erlien SolerødH 13-14 (52)15.05+1.216.31
32Marie KravdalD 13-14 (57)19.03+5.288.54
33Kristine KravdalD 15-16 (58)16.42+4.277.15
Øyvind LienH 17- (6)ikke startet

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Alf Kristian HelleH 15-16 (58)17.30+3.286.56
37Martin BrækkeH 15-16 (58)18.43+4.417.25
Jakob TorgersenH 15-16 (58)diskvalifisert
Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (58)ikke startet

Hamar OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Vegard RanestadH 15-16 (58)ikke startet

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders Kristian HoltH 17- (6)15.37+1.136.11
14Henrik R HoltH 15-16 (58)15.24+1.226.06
26Kristoffer FjæreH 15-16 (58)16.30+2.286.32

Heming Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (58)13.23+1.085.49
11Fridtjof ReuschH 13-14 (52)15.03+1.196.30
12Live ØstvoldD 15-16 (58)15.02+2.476.32
15Ida Marie FlågenD 15-16 (58)15.19+3.046.39
19Maya Jones ArnesenD 15-16 (58)15.48+3.336.52
27Anne ØstvoldD 13-14 (57)17.53+4.188.21
31Helene Margarethe KristensenD 13-14 (57)18.52+5.178.48
38Kåre Peter Krohn GjessingH 15-16 (58)18.52+4.507.29
44Einar ØstvoldH 13-14 (52)28.15+14.3112.13
Julie Heyerdahl RødstenD 13-14 (57)diskvalifisert
Hannah Syrdal ØenD 13-14 (57)diskvalifisert
Malene JebsenD 15-16 (58)diskvalifisert
Henrik ReuschH 15-16 (58)diskvalifisert
Ella BerstadD 15-16 (58)ikke startet

IK Grane Arendal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Amalie RingvollD 13-14 (57)14.52+1.176.56
25Sivert Møklegård PihlH 15-16 (58)16.29+2.276.32
27Magnus FossumH 15-16 (58)16.46+2.446.39
42Ine MikkelsenD 15-16 (58)19.24+7.098.26
45Lise MikkelsenD 15-16 (58)20.13+7.588.47
Geir Jone RingvollH 17- (6)utenfor konkurranse

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (52)ikke startet

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Martin Christoffer BorgH 13-14 (52)14.22+0.386.13
15Jonas HickenH 13-14 (52)15.14+1.306.35
36Tobias Tronbøl LiumH 13-14 (52)21.21+7.379.14
Christian Fredrik BorgH 13-14 (52)diskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (52)diskvalifisert
Kidus Abiy GirmaH 13-14 (52)ikke startet

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Linnea HolstD 13-14 (57)14.04+0.296.34
17Vida Helland-HansenD 13-14 (57)16.12+2.377.34
22Kajsa Meyer LarssonD 13-14 (57)16.40+3.057.47
24Eileen BjanesD 13-14 (57)16.57+3.227.55
25Kristine SolbakkenD 13-14 (57)17.17+3.428.04
33Iris HolstD 15-16 (58)16.42+4.277.15
51Silje SlungaardD 15-16 (58)29.46+17.3112.56

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Vilde RetteraasenD 15-16 (58)17.37+5.227.39
Elida Sagli GudimD 15-16 (58)ikke startet
Peder Aabogen HaugaardH 15-16 (58)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Nils Anders NiklassonH 13-14 (52)14.31+0.476.17
7Alva Marika NiklassonD 15-16 (58)14.21+2.066.14
16Hanna RehnD 15-16 (58)15.23+3.086.41
Isabel HandstangerD 15-16 (58)diskvalifisert
Veronica Elena SvindsethD 15-16 (58)diskvalifisert

Kongsberg OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Åsne HaavengenD 15-16 (58)12.18+0.035.20
3Ingvild GustafssonD 13-14 (57)13.47+0.126.26
4Rolf Trygve HaugH 15-16 (58)14.25+0.235.43
6Vetle DrageH 15-16 (58)14.51+0.495.53
10Mari ØverbyD 15-16 (58)14.31+2.166.18
11Atle Nikolai WølloH 15-16 (58)15.19+1.176.04
17Johan EgerH 15-16 (58)15.52+1.506.17
21Olav Kristian LundH 15-16 (58)16.12+2.106.25
27Endre SandH 13-14 (52)17.54+4.107.44
30Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (52)18.26+4.427.58
38Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (57)20.47+7.129.42
38Konstanse MoholthD 15-16 (58)17.46+5.317.43
41Elisabeth Brandal SøftingD 15-16 (58)18.24+6.098.00
Halvor LøkenH 13-14 (52)diskvalifisert
Synne Lien GrøtbergN-Damer (2)diskvalifisert
Per Øyvind EgerH 17- (6)utenfor konkurranse
Karoline TorøD 15-16 (58)ikke startet

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (58)13.41+1.265.56
29Hedda SpangbergD 15-16 (58)16.33+4.187.11
44Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (57)26.09+12.3412.13
44Vilde Sabine SkotnesD 15-16 (58)20.09+7.548.45
Tiril KihleD 15-16 (58)ikke startet

Kristiansand OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Brage TakleH 15-16 (58)15.23+1.216.06
22Trygve Børte NomelandH 15-16 (58)16.20+2.186.28
Tina BoothD 13-14 (57)diskvalifisert
Odd Kristian Hagen MyreH 15-16 (58)diskvalifisert

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kristin Melby JacobsenD 15-16 (58)14.25+2.106.16
21Hallvard TjentlandH 13-14 (52)16.41+2.577.13
Eline SchjervenD 15-16 (58)utenfor konkurranse
Eline SchjervenD 15-16 (58)ikke startet

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadD 17- (2)14.196.13
5Jørgen FrøydH 17- (6)17.25+3.016.54
18Iril RingheimD 13-14 (57)16.14+2.397.35
19Ida Sofie HjortlandD 15-16 (58)15.48+3.336.52

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (52)14.39+0.556.20
28Martine SkjelsvikD 15-16 (58)16.31+4.167.10
34Sindre Grøv SvensenH 15-16 (58)17.38+3.366.59
35Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (58)17.32+5.177.37

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Jonathan WoodhouseH 13-14 (52)15.39+1.556.46
25Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (52)17.17+3.337.28
31Eskil BrændenH 13-14 (52)19.03+5.198.14

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Johanna Sofie LongfjeldD 15-16 (58)16.33+4.187.11

Måren OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Luciana Maria SvadsD 15-16 (58)16.36+4.217.13
32Noor Dirro-HeluD 15-16 (58)16.37+4.227.13
43Magnus EndresenH 15-16 (58)21.38+7.368.35
44Andreas GjetangerH 15-16 (58)22.07+8.058.46
Simen Rønning JohansenH 13-14 (52)diskvalifisert
Linnea RustadN-Damer (2)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Linnea RustadD 15-16 (58)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kidus Abiy GirmaH 13-14 (52)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tore Herman Finsrud KirkebøenH 15-16 (58)utenfor konkurranse

Notodden OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Synne SandvenD 13-14 (57)13.46+0.116.25
13Emma EngehultD 15-16 (58)15.12+2.576.36
28Åsmund SlokvikH 15-16 (58)16.52+2.506.41
33Ada Othilie Dahl BorkamoD 13-14 (57)19.04+5.298.54
47Line Borgejordet SimonesD 13-14 (57)29.36+16.0113.49
Sigrid Buchacz EieD 13-14 (57)diskvalifisert
Ingrid Olsen HaugenD 13-14 (57)diskvalifisert
Ea Torvanger LysbakkenD 13-14 (57)diskvalifisert
Kristin SandvenD 17- (2)ikke startet

Nydalens SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pia Young VikD 15-16 (58)12.155.19
1Sondre Ruud BråtenH 17- (6)14.245.42
2Kasper Bakken UlsethH 15-16 (58)14.07+0.055.36
3Oda ScheeleD 15-16 (58)12.30+0.155.26
7Maja Mo HjelsethD 13-14 (57)14.06+0.316.35
15Tobias EspedalH 15-16 (58)15.48+1.466.16
15Ole Jakob FrankrigH 15-16 (58)15.48+1.466.16
17Gaute BerganH 15-16 (58)15.52+1.506.17
19Anders Håvard LarsenH 15-16 (58)15.58+1.566.20
21Marie ScheeleD 13-14 (57)16.27+2.527.41
25Elise Wærp HaugeD 15-16 (58)16.14+3.597.03
30Rolf Andreas BergH 15-16 (58)17.29+3.276.56
35Jonas AarsethH 15-16 (58)17.44+3.427.02
42Elias StubberudH 15-16 (58)20.56+6.548.18
Axel AaldeH 13-14 (52)diskvalifisert
Teodor Mo HjelsethH 15-16 (58)diskvalifisert
Tiril Ebon EspedalD 13-14 (57)ikke startet
Kyongsa RiH 17- (6)ikke startet

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Frida Hovgaard EisvangD 13-14 (57)16.44+3.097.49
46Ingrid Bratland TjernshaugenD 15-16 (58)20.53+8.389.04

OL Toten-Troll

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sigurd KvammeH 15-16 (58)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyH 15-16 (58)14.025.34

Oppsal Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Marius E. AamodtH 13-14 (52)14.38+0.546.20
9Ane HustvedtD 13-14 (57)14.24+0.496.43
9Amélie AamodtD 15-16 (58)14.27+2.126.16
9Anselm ReichenbachH 15-16 (58)15.09+1.076.00
13Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (52)15.08+1.246.33
14Ask OlaussenH 13-14 (52)15.10+1.266.33
16Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (57)16.09+2.347.32
23Tina KallesonD 15-16 (58)16.03+3.486.58
29Eskil KolshusH 13-14 (52)18.07+4.237.50
34Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (57)19.14+5.398.59
52Ingrid Solheim UndebergetD 15-16 (58)29.47+17.3212.56
Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (57)diskvalifisert
Ingrid LuråsD 13-14 (57)utenfor konkurranse
Ingrid LuråsD 13-14 (57)ikke startet
Jonas KroghH 13-14 (52)ikke startet

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tobias MathisenH 15-16 (58)14.30+0.285.45
6Une HoltermannD 15-16 (58)14.10+1.556.09
23Halvard KornmoH 15-16 (58)16.22+2.206.29
32Oscar Wiersdalen ThunoldH 13-14 (52)19.23+5.398.23
40Anders L. RosenvoldH 15-16 (58)20.20+6.188.04
Martin AusenH 15-16 (58)diskvalifisert
Anine Kjørholt LieD 15-16 (58)ikke startet

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Håvard EikH 13-14 (52)22.01+8.179.31
41Brage FosstveitH 13-14 (52)27.24+13.4011.51

Ringerike OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Martin Nøkleby MellingH 13-14 (52)14.01+0.176.04
3Lars BerglundH 17- (6)16.34+2.106.34
22Rasmus BerglundH 13-14 (52)17.02+3.187.22
26Ingvild SøreideD 13-14 (57)17.52+4.178.20
41Marte Sofie SkroveD 13-14 (57)21.06+7.319.51
Mikkel BerglundH 15-16 (58)diskvalifisert

Ringsaker OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (58)ikke startet
Kristin Hasle HaslestadD 17- (2)ikke startet

Røyken OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Trym Alexander StorhaugH 13-14 (52)25.04+11.2010.51
45Daniel NystuenH 15-16 (58)22.48+8.469.02
46Simen KolbergsrudH 15-16 (58)32.41+18.3912.58

Sandefjord OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alexandra. T.RognlidalenN-Damer (2)24.1615.21
10Anders KlavenesH 13-14 (52)14.59+1.156.29
16Benjamin GjoneH 13-14 (52)15.24+1.406.40
17Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (58)15.33+3.186.45
22Emilie JohansenD 15-16 (58)16.00+3.456.57
23Gabriel GjoneH 13-14 (52)17.12+3.287.26
32Jonas EikåsH 15-16 (58)17.30+3.286.56
33Brage EikåsH 13-14 (52)19.39+5.558.30
47Lise StrømD 15-16 (58)22.31+10.169.47
48Linn StrømD 13-14 (57)31.54+18.1914.54
49Ingeborg EikåsD 13-14 (57)36.50+23.1517.12

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Ingrid Kristine HansenD 15-16 (58)28.13+15.5812.16
50Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (58)28.15+16.0012.16
Nina Bianca PedersenD 15-16 (58)diskvalifisert

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Martin DybvikH 13-14 (52)27.24+13.4011.51
Hallgeir BrevikH 15-16 (58)ikke startet

Sturla, IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marie KvarmeD 13-14 (57)13.49+0.146.27
8Mina Akiko JohnsenD 13-14 (57)14.14+0.396.39
28Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (52)17.55+4.117.45
34Martin KaiserH 13-14 (52)21.11+7.279.10
40Marthe Graff-WiikD 13-14 (57)21.02+7.279.49
43Borgar Syrstad-VindenesH 13-14 (52)28.04+14.2012.09
Anne Maren EidstenD 13-14 (57)diskvalifisert
Sverre Norheim-MartinsenH 13-14 (52)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Christina WhiteD 17- (2)16.21+2.027.06
20Astrid WhiteD 13-14 (57)16.26+2.517.40

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Janna Sofie TellesbøD 15-16 (58)14.54+2.396.28
14Ingrid Marie Stubban HygenD 15-16 (58)15.15+3.006.37
35Ellen Margrete Stubban HygenD 13-14 (57)19.31+5.569.07
38Emil HuuseH 13-14 (52)23.52+10.0810.19
39Andreas SandernesH 13-14 (52)23.53+10.0910.20
43Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 15-16 (58)19.29+7.148.28
Inga Cathrin WinsvoldD 15-16 (58)diskvalifisert
Hans Olav HygenH 17- (6)diskvalifisert
Alexandra LinløkkenD 15-16 (58)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Mikkel Vaaje-KolstadH 13-14 (52)17.13+3.297.27
26Anders Bredal-AndersenH 13-14 (52)17.52+4.087.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor