Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 15 juni 2018

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | N-Damer | H-Herre

H 15-16

2 520 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn14.02
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK14.07+0.05
3Sondre Zahl HagenFossum IF14.16+0.14
4Rolf Trygve HaugKongsberg OL14.25+0.23
5Tobias MathisenPorsgrunn OL14.30+0.28
6Vetle DrageKongsberg OL14.51+0.49
7Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK14.52+0.50
8Felix FinsrudAsker Skiklubb15.02+1.00
9Anselm ReichenbachOppsal Orientering15.09+1.07
10Erlend BørliFossum IF15.15+1.13
11Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.19+1.17
11Atle Nikolai WølloKongsberg OL15.19+1.17
13Brage TakleKristiansand OK15.23+1.21
14Henrik R HoltHedrum OL15.24+1.22
15Tobias EspedalNydalens SK15.48+1.46
15Ole Jakob FrankrigNydalens SK15.48+1.46
17Gaute BerganNydalens SK15.52+1.50
17Johan EgerKongsberg OL15.52+1.50
19Anders Håvard LarsenNydalens SK15.58+1.56
19Sondre YtterbøAsker Skiklubb15.58+1.56
21Olav Kristian LundKongsberg OL16.12+2.10
22Trygve Børte NomelandKristiansand OK16.20+2.18
23Halvard KornmoPorsgrunn OL16.22+2.20
24Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.25+2.23
25Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering16.29+2.27
26Kristoffer FjæreHedrum OL16.30+2.28
27Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering16.46+2.44
28Åsmund SlokvikNotodden OL16.52+2.50
29Sivert PoppeFredrikstad SK17.00+2.58
30Rolf Andreas BergNydalens SK17.29+3.27
30Mats LindaasElverum OK17.29+3.27
32Jonas EikåsSandefjord OK17.30+3.28
32Alf Kristian HelleHalden SK17.30+3.28
34Sindre Grøv SvensenLillehammer OK17.38+3.36
35Jonas AarsethNydalens SK17.44+3.42
36Gustav Andresen SkotteFossum IF18.42+4.40
37Martin BrækkeHalden SK18.43+4.41
38Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering18.52+4.50
39Birk Felland SætnanFossum IF19.36+5.34
40Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL20.20+6.18
41Thomas BlomkvistFredrikstad SK20.49+6.47
42Elias StubberudNydalens SK20.56+6.54
43Magnus EndresenMåren OK21.38+7.36
44Andreas GjetangerMåren OK22.07+8.05
45Daniel NystuenRøyken OL22.48+8.46
46Simen KolbergsrudRøyken OL32.41+18.39
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius BakkeFossum IFdiskvalifisert
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKdiskvalifisert
Mikkel KatlaFossum IFdiskvalifisert
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OKdiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert
Henrik WoldeneFossum IFdiskvalifisert
Tore Herman Finsrud KirkebøenNOTEAMutenfor konkurranse
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Hallgeir BrevikStokke ILikke startet
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKikke startet
Sigurd KvammeOL Toten-Trollikke startet
Gaute LindaasElverum OKikke startet
Vegard RanestadHamar OKikke startet
Sigurd Saxe SandvikHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor