Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 15 juni 2018

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | N-Damer | H-Herre

H 13-14

2 310 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Philip Lehmann RomørenFossum IF13.44
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL14.01+0.17
3Mikael BirkelundAsker Skiklubb14.09+0.25
4Martin Christoffer BorgIL Koll14.22+0.38
5Lars LienGjø-Vard OL14.30+0.46
6Tarje EspelinAsker Skiklubb14.31+0.47
6Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL14.31+0.47
8Marius E. AamodtOppsal Orientering14.38+0.54
9Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.39+0.55
10Anders KlavenesSandefjord OK14.59+1.15
11Fridtjof ReuschHeming Orientering15.03+1.19
12Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL15.05+1.21
13Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering15.08+1.24
14Ask OlaussenOppsal Orientering15.10+1.26
15Jonas HickenIL Koll15.14+1.30
16Benjamin GjoneSandefjord OK15.24+1.40
17Sindre Vie StrislandFossum IF15.38+1.54
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL15.39+1.55
19Oliver NilsenFossum IF15.49+2.05
20Ludvik SætherFredrikstad SK16.22+2.38
21Hallvard TjentlandLardal OL16.41+2.57
22Rasmus BerglundRingerike OL17.02+3.18
23Gabriel GjoneSandefjord OK17.12+3.28
24Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17.13+3.29
25Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL17.17+3.33
26Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering17.52+4.08
27Endre SandKongsberg OL17.54+4.10
28Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF17.55+4.11
29Eskil KolshusOppsal Orientering18.07+4.23
30Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.26+4.42
31Eskil BrændenLillomarka OL19.03+5.19
32Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.23+5.39
33Brage EikåsSandefjord OK19.39+5.55
34Martin KaiserSturla, IF21.11+7.27
35Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb21.12+7.28
36Tobias Tronbøl LiumIL Koll21.21+7.37
37Håvard EikRaumar Orientering22.01+8.17
38Emil HuuseØstmarka OK23.52+10.08
39Andreas SandernesØstmarka OK23.53+10.09
40Trym Alexander StorhaugRøyken OL25.04+11.20
41Martin DybvikStokke IL27.24+13.40
41Brage FosstveitRaumar Orientering27.24+13.40
43Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF28.04+14.20
44Einar ØstvoldHeming Orientering28.15+14.31
45Halvor Kvaase-WensaasFossum IF39.16+25.32
Axel AaldeNydalens SKdiskvalifisert
Christian Fredrik BorgIL Kolldiskvalifisert
Simen Rønning JohansenMåren OKdiskvalifisert
Halvor LøkenKongsberg OLdiskvalifisert
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IFdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Eirik Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Kidus Abiy GirmaNOTEAMutenfor konkurranse
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Kidus Abiy GirmaIL Kollikke startet
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SKikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKikke startet
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor