Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 15 juni 2018

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | N-Damer | H-Herre

D 15-16

2 300 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK12.15
2Åsne HaavengenKongsberg OL12.18+0.03
3Oda ScheeleNydalens SK12.30+0.15
4Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering13.23+1.08
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL13.41+1.26
6Une HoltermannPorsgrunn OL14.10+1.55
7Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL14.21+2.06
8Kristin Melby JacobsenLardal OL14.25+2.10
9Amélie AamodtOppsal Orientering14.27+2.12
10Mari ØverbyKongsberg OL14.31+2.16
11Janna Sofie TellesbøØstmarka OK14.54+2.39
12Live ØstvoldHeming Orientering15.02+2.47
13Emma EngehultNotodden OL15.12+2.57
14Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK15.15+3.00
15Ida Marie FlågenHeming Orientering15.19+3.04
16Hanna RehnKolbotn og Skimt OL15.23+3.08
17Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK15.33+3.18
18Ingrid MobråthenBotne SK15.47+3.32
19Maya Jones ArnesenHeming Orientering15.48+3.33
19Ragnhild Mathea HelmersenFet OL15.48+3.33
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK15.48+3.33
22Emilie JohansenSandefjord OK16.00+3.45
23Tina KallesonOppsal Orientering16.03+3.48
24Julie BerntzenFet OL16.05+3.50
25Elise Wærp HaugeNydalens SK16.14+3.59
26Johanne Rognerud BøeFossum IF16.15+4.00
27Mari BrendeFossum IF16.16+4.01
28Martine SkjelsvikLillehammer OK16.31+4.16
29Johanna Sofie LongfjeldModum OL16.33+4.18
29Hedda SpangbergKonnerud IL16.33+4.18
31Luciana Maria SvadsMåren OK16.36+4.21
32Noor Dirro-HeluMåren OK16.37+4.22
33Iris HolstIL Tyrving16.42+4.27
33Kristine KravdalGjø-Vard OL16.42+4.27
35Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.32+5.17
36Vilde RetteraasenIndre Østfold OK17.37+5.22
37Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK17.43+5.28
38Konstanse MoholthKongsberg OL17.46+5.31
39Helene Bjørkvold JendalFossum IF17.52+5.37
40Selma Tørudbakken JendalFossum IF18.08+5.53
41Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL18.24+6.09
42Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.24+7.09
43Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK19.29+7.14
44Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL20.09+7.54
45Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering20.13+7.58
46Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss20.53+8.38
47Lise StrømSandefjord OK22.31+10.16
48Alexandra AngvollFredrikstad SK28.10+15.55
49Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL28.13+15.58
50Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL28.15+16.00
51Silje SlungaardIL Tyrving29.46+17.31
52Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering29.47+17.32
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Emilie JahreAndebu ILdiskvalifisert
Malene JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert
Linnea RustadNOTEAMutenfor konkurranse
Eline SchjervenLardal OLutenfor konkurranse
Ella BerstadHeming Orienteringikke startet
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Tiril KihleKonnerud ILikke startet
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Eline SchjervenLardal OLikke startet
Karoline TorøKongsberg OLikke startet
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor