Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 15 juni 2018

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | N-Damer | H-Herre

D 13-14

2 140 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK13.35
2Synne SandvenNotodden OL13.46+0.11
3Ingvild GustafssonKongsberg OL13.47+0.12
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13.47+0.12
5Marie KvarmeSturla, IF13.49+0.14
6Linnea HolstIL Tyrving14.04+0.29
7Maja Mo HjelsethNydalens SK14.06+0.31
8Mina Akiko JohnsenSturla, IF14.14+0.39
9Ane HustvedtOppsal Orientering14.24+0.49
10Emma Visted-HansenGjø-Vard OL14.33+0.58
11Nora Christine HansenAsker Skiklubb14.37+1.02
12Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering14.52+1.17
13Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.56+1.21
14Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF15.03+1.28
15Kathinka Zahl HagenFossum IF15.27+1.52
16Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering16.09+2.34
17Vida Helland-HansenIL Tyrving16.12+2.37
18Iril RingheimLarvik OK16.14+2.39
19Signe HoloFossum IF16.15+2.40
20Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK16.26+2.51
21Marie ScheeleNydalens SK16.27+2.52
22Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving16.40+3.05
23Frida Hovgaard EisvangOK Moss16.44+3.09
24Eileen BjanesIL Tyrving16.57+3.22
25Kristine SolbakkenIL Tyrving17.17+3.42
26Ingvild SøreideRingerike OL17.52+4.17
27Anne ØstvoldHeming Orientering17.53+4.18
28Ragnhild Blom-HagenFossum IF17.57+4.22
29Martha WisløffAsker Skiklubb18.15+4.40
30Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb18.37+5.02
31Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18.52+5.17
32Marie KravdalGjø-Vard OL19.03+5.28
33Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL19.04+5.29
34Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering19.14+5.39
35Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK19.31+5.56
35Sara MartiniAsker Skiklubb19.31+5.56
37Tuva HøyerFossum IF19.33+5.58
38Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL20.47+7.12
39Amalie KvernsmyrAndebu IL20.54+7.19
40Marthe Graff-WiikSturla, IF21.02+7.27
41Marte Sofie SkroveRingerike OL21.06+7.31
42Ane Kristine EidAsker Skiklubb21.59+8.24
43Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb23.36+10.01
44Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL26.09+12.34
45Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb26.52+13.17
46Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb28.48+15.13
47Line Borgejordet SimonesNotodden OL29.36+16.01
48Linn StrømSandefjord OK31.54+18.19
49Ingeborg EikåsSandefjord OK36.50+23.15
Tina BoothKristiansand OKdiskvalifisert
Anne Maren EidstenSturla, IFdiskvalifisert
Sigrid Buchacz EieNotodden OLdiskvalifisert
Ingrid Olsen HaugenNotodden OLdiskvalifisert
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OLdiskvalifisert
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringdiskvalifisert
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Ingrid LuråsOppsal Orienteringutenfor konkurranse
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet
Ingrid LuråsOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor