Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 17 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19- | D 40- | D45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19- | H 40- | H45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | A-åpen | B-åpen | C-åpen

Sandefjord OK

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Karen KlavenesN-åpen (31)18.00+-2.1311.15
0Anna Strøm JuliussenD -10 (2)20.2811.07
0Alexandra. T.RognlidalenN-åpen (31)32.16+12.0320.10
0Sindre FurlandH -10 (6)21.46+-3.5811.49
0Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (31)20.51+0.3813.01
0Josephine Lin BjørkN-åpen (31)27.35+7.2217.14
1Ella Arentz HagenD 19- (8)45.379.57
1Tiri RebårdD 55- (7)37.0513.03
1Trond GjelstadH 50- (11)38.178.21
2Tone StoklandD 50- (10)51.22+7.1613.14
2Fredrik Berg-NielsenH 13-16C (5)47.33+10.0621.13
3Arne Håkon JørgensenH 17-A kort (5)55.25+5.0514.16
3Oddvar GjelstadH 80- (4)1.10.13+28.3927.58
3Daniella GjoneD 11-12 (7)39.31+7.3016.57
3Mariann Øren ArvesenD45- (10)44.29+7.4911.27
4Hans Gøran BjørkDirekte C (5)55.41+22.0324.51
4Trond FossH 17-A kort (5)1.22.07+31.4721.09
4Signe Bredholt JørgensenD 19- (8)1.04.18+18.4114.02
5Emilie Kleppan StampeD 13-16C (10)49.34+10.4622.07
5Cornelius BjørkH 15-16 (51)44.00+7.509.44
6Lise StrømD 13-16C (10)49.51+11.0322.15
6Hilde KløvstadD 50- (10)59.18+15.1215.17
6Ellen Strøm JuliussenD 19- (8)1.13.21+27.4416.00
6Knut Ivar JohansenH 45- (20)49.09+7.2410.43
7Knut GjoneDirekte B (12)58.26+26.1220.56
7Stine ArntzenD45- (10)57.31+20.5114.49
7Benjamin GjoneH 13-14 (44)29.04+1.5810.25
8Lasse KløvstadH 19- (9)44.53+8.389.42
8Jo Børre EikåsH 45- (20)49.43+7.5810.51
9Sigrun GjoneD 17-C (11)1.09.19+34.0730.56
9Linn StrømD 13-16C (10)1.15.28+36.4033.41
11Kjetil KløvstadH 55- (16)1.03.10+20.3216.16
13Mona GjelstadDirekte A (16)1.44.10+56.0422.44
13Jan Erik RøedH 65- (14)1.01.15+23.1021.34
15Anders KlavenesH 13-14 (44)32.21+5.1511.35
15Einar KlavenesH 45- (20)1.04.26+22.4114.04
16Gabriel GjoneH 13-14 (44)32.25+5.1911.37
20Jonas EikåsH 15-16 (51)51.22+15.1211.21
31Theodor BjørkH 13-14 (44)41.05+13.5914.43
31Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (51)56.59+20.2714.55
41Emilie JohansenD 15-16 (51)1.06.00+29.2817.16
49Ingeborg EikåsD 13-14 (51)1.04.27+43.1126.37
Erik Strøm JuliussenDirekte A (16)diskvalifisert
Sturle FurlandH 45- (20)diskvalifisert
Mai Britt BjørkD45- (10)brutt
Wenche EikåsD45- (10)brutt
Kari Hasaas KlavenesD 40- (2)brutt
Brage EikåsH 13-14 (44)brutt
Roar LøkenH 70- (15)brutt
Alise KløvstadD 17-A kortbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor